TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:29:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Omiljeni borci Oktagona  (Pročitano 7347 puta)
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #11 poslato: April 06, 2007, 02:13:03 pre podne »

Fjodor!!! Bez premca mi je! Mirka takodje volim tj zbog njega sam i poceo da gledam K1 pa kada je presao i Pride tada sam i naucio nesto o Prajdu ali kada sam video sta je FJODOR sve mi je bilo jasno. Uzivam da ga gledam a pogotovo njegovo van zemaljsko srce. Najbolji mi je kada ustane iz partera i trazi novu pozicija da izgadja. Retko ko to radi, ko se nadje u parteru tu i ostaje a ne da se dize i gubi poziciju.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #10 poslato: April 04, 2007, 06:42:04 posle podne »

Fjodor ima najvece srce tu ali on je i najkompletniji borac. Meni se oduvek svidjao Mirko i imam dosta njegovih meceva, On je osvojio svetski grand pri 2006 i odvalio je silvu i gantera a to sto je izgubio od fjodora i nije bas ladno, mucili su se oni. Mirko je slab u parteru ali je dobio onog smrada boba sapa i to na boksersku tehniku udario ga dva pura a ovaj pao, covek od 170 kila...noga je zakon!!!

Ma kakav Bob Sap cevek je gomila misica bez trunke tehnike, uhvati nekoga za vrat i udara ga preko glave kao maljem i to mu je jedini nacin borbe, a sto se umori posle 3 min da i ne pricam. Po meni ja mislim da bi u K1 borbama mnogo profitirao Ivan Strugar svetski sampion u Kik boxu, ne znam gde je on i da li se oprobao u K1 borbama?
Sačuvana
Don't settle for average!
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #9 poslato: April 04, 2007, 10:29:28 pre podne »

Fjodor ima najvece srce tu ali on je i najkompletniji borac. Meni se oduvek svidjao Mirko i imam dosta njegovih meceva, On je osvojio svetski grand pri 2006 i odvalio je silvu i gantera a to sto je izgubio od fjodora i nije bas ladno, mucili su se oni. Mirko je slab u parteru ali je dobio onog smrada boba sapa i to na boksersku tehniku udario ga dva pura a ovaj pao, covek od 170 kila...noga je zakon!!!
Sačuvana
Boba_N_S
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35

MMASERBIA
« Odgovor #8 poslato: April 04, 2007, 12:06:51 pre podne »

Fedor ili Fjodor je bez premca u svetu MMA . Pravi sportista izuzetna osoba , borac praktično bez mane . Sledeći je Maurico Shogun Rua sjajan lik i borac iz Brazila . Ima ih još par na mojoj listi GSP , Takanori Gomi , Norifumi Yamamoto ...
Što se tiče Ortiza on ima tehniku i to izvrsno rvanje , samo nešto mu je udarački deo slabiji , ali opet na zavidnom nivou . Svi ovi momci treniraju mnogo jer je sport zahtevan , davno su prošla vremena jedostranih boraca ... zato i jeste najpopulariniji borilački sport u svetu ...
« Poslednja izmena: April 04, 2007, 12:09:58 pre podne od strane Boba_N_S » Sačuvana
mmaserbia.com
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #7 poslato: April 03, 2007, 10:18:15 posle podne »

E a sta reci o Titu Ortizu... covek trenira 6 sati dnevno sve zivo teretana, JJ, parter.... a sirovina ziva samo sto je jak kao konj i pozrtvovan a tehnika mu je 0.
Sačuvana
Don't settle for average!
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #6 poslato: April 03, 2007, 08:52:03 posle podne »

udaracki da, tu je bas dobar, ali u parteru, a cini mi se i do partera, Fjodor je opusteno pobednik, samo je pitanje koliki mu je izazov, da li se poigrava ili mora malo da zapne.

bas me odusevio.  8)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #5 poslato: April 03, 2007, 07:32:32 posle podne »

Ja gledao na OBN-u uzivo kada ga je Fjodor pobedio prilicno lagano, dominirao je u svim rundama u parteru a u stend up-u Mirko nekako kao da nije smeo da mu pridje iako je po mom misljenju superiorniji u udarackim tehnikama. Ipak njemu vise lezi K1 jer je mnogo jaci i tehnicki potkovaniji od ostalih boraca. Npr. protiv Remija Bonjeskog koji se igra sa ostalim protivnicima, njega je samleo lagano isto tako i onu grdosiju od 140kg Bob Sap-a je lagano nokautirao.
Sačuvana
Don't settle for average!
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #4 poslato: April 03, 2007, 07:17:13 posle podne »

nego jel ima negde video fight mirka i fjodora, da pokazem ovim mojima sto misle da je mirko najjaci.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #3 poslato: April 03, 2007, 07:16:08 posle podne »

Fjodor.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #2 poslato: April 03, 2007, 07:09:52 posle podne »

Meni je mirko nenadjebiv ;D
Nemojte samo da ovo predje u prepucavanje hrvat ovo ono...

Znaci volim mirkove da gledam i njegove noge ;D
Samo ocekujem kad ce noga da poleti ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #1 poslato: April 03, 2007, 06:54:53 posle podne »

Ja sam oduvek voleo da gledam Ultimate fight isao sam i na jedan odrzan u Nisu iako je bio prilicno nekvalitetan jer su se skupljali neki bezveznjaci koji nemaju pojma sa nijednom borilackom vestinom nego su se tukli onako seljacki, udri pa ko prvi padne. Inace na Sport Klub kanalu redovno gledam borbe MMA i vec sam odabrao neke moje ljubimce: Tank Abot (debeli udarac vec veteran ali atraktivan za gledanje), Vitor Belford (takodje zestoki udarac iz Brazila), Chuck Liddell (isto tako, sampion trenutno u polkuteskoj kategoriji), Nepobedivi teskas Fedor Emelianenko (sampion teske kategorije, pobedio lagano i hrvata Mirka Cro Cap-a) itd.
Sačuvana
Don't settle for average!
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 17 upita.