TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:23:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: proizvodi FFI company-tablete i ostali prozivodi za bolje sagorevanje goriva...  (Pročitano 1898 puta)
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #2 poslato: Maj 03, 2008, 03:05:09 posle podne »

sta treba da se radi?
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
EVIL ANGEL
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138


« Odgovor #1 poslato: Maj 01, 2008, 06:48:33 pre podne »

OVAKO,KO HOCE DA ZARADI DOBRE  PARE PREKO NETA.....ALI STVARNO OZBILJan i VEOMA  DOBAR POSAO..BEZ LAZI I PREVARE....NEK MI SE OBRATI ONI KOJI SU ZAINTERESOVANI  NA E/MAIL -markoj11@hotmail.com  il i nek posEeTe  moj web stranicu             www.markoj.myffi.biz


JA SAM USO U OVAJ POSAO  ....MISLECI MA DAJ KAKO TO DA ZARADIM PREKO NETA TO JE LAZ NEKA, ALI   USPEO SAM I DOSTA LJUDI TO.......RADI PO CITAVOJ  EX  YU  I U SVETU...PA KO HOCE DA SE PRIJAVI ZA TO  NEK MI SE OBRATI !

PROZIVODI SU 100 POSTO GARANTOVANOG KVALITETA...BEZ LAZI I PREVARE!!  RADI SE O TABLETAMA  KOJE SE UBACUJU U  REZERVOAR AUTOMOBILA I POSPESUJU BOLJE SAGOREVANJE GORIVA U MOTORU  ,STITI MOTOR I USTEDA BILO KOG GORIVA DO  20 %!!!!    PORED TABLETA IMA JOS PROIZVODA FFI COMPANIJE...TO SU PROIZVODI KOJI IMAJU SVE PRIZNATE SERTIFIKATE!! necete se pokajati...posao je super!!! ( moguce je organizovatii seminarski na tu temu u vasem gradu,samo ako se skupe  ljudi.ili ako vi nadjete svoje prijatelje koje inetersuje to)   



ZA OVAJ POSAO VAM JE SAMO POTREBAN NET I DOBRA VOLJA ....PARE SE ZARADJUJU TAKO STO DOBIJETE SVOJU WEB STRANICU NA KOJOJ CE TE UPISVATI SVOJE PRIJATELJE KOJI CE  ISTO UPISIVATI SVOJE LJUDE ITD.   RADI SE PO BINARNOM SISTEMU....  

mnogi misle  ma daj kako to ,to samo pare hoce d a se uzmu ili  neka sekta...ali stvarno vam kazem  posao je super,dobar i siguran.....  dobija se elektronska kartica  sa  kojom mozete podizati svoje pare sa bilo kog automata u svetu...
« Poslednja izmena: Maj 03, 2008, 02:26:06 posle podne od strane EVIL ANGEL » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.