TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395192 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:54:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Americki fudbal  (Pročitano 5031 puta)
ivan023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113

« Odgovor #27 poslato: Maj 08, 2008, 11:06:36 pre podne »

Pa da, taman sam u onim godinama da pocnem da treniram nesto novo, razmisljao sam i o kosarci ali sam ja nizak za to (172 cm)... tako da verovatno cu se oprobati u americkom fudbalu, eventualno u obicnom fudbalu...
Sačuvana
-Nikola-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #26 poslato: Maj 08, 2008, 08:40:07 pre podne »

Hvala, sada od sporta nista ne treniram sem sto idem u teretanu, ali sam bio aktivan plivac 8 god...
A posto sam sportski  tip, zeleo bih da pocnem sada da treniram nesto, jer smatram da je sada pravo vreme za neki sport koji je timski i nije bazicni kao plivanje, razmisljao sam sta i kako i do leta cu jos malo razmisliti ali mi se cini da cu se oprobati u americkom fudbalu... :)

Mlad si tako da ti odabir nekog sporta nece prestavljati problem,samo treba da razmislis sta zelis da postignes od njega i koji su ti ciljevi.
Pa navali  :)

Sačuvana
-Nikola-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #25 poslato: Maj 08, 2008, 08:30:25 pre podne »

Nikola , da ne trenira mozda sa tobom Igor Kesegi ?


Ne
Sačuvana
ivan023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113

« Odgovor #24 poslato: Maj 07, 2008, 11:46:22 posle podne »

Hvala, sada od sporta nista ne treniram sem sto idem u teretanu, ali sam bio aktivan plivac 8 god...
A posto sam sportski  tip, zeleo bih da pocnem sada da treniram nesto, jer smatram da je sada pravo vreme za neki sport koji je timski i nije bazicni kao plivanje, razmisljao sam sta i kako i do leta cu jos malo razmisliti ali mi se cini da cu se oprobati u americkom fudbalu... :)
Sačuvana
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #23 poslato: Maj 07, 2008, 11:26:29 posle podne »

Nikola , da ne trenira mozda sa tobom Igor Kesegi ?
Sačuvana
-Nikola-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #22 poslato: Maj 07, 2008, 09:50:05 posle podne »

Ja sam iz Zrenjanina i video sam da su ovde kod nas sada Knight-si (ako sam pogodio ime kluba) iz Kleka sredili jedan teren, stavili golove za americki fudbal, poceli su nesto tribne da rade...cini mi se da tu sad igraju utakmice a cuo sam da ima i treninga...mene je stvarno zainteresovao ovaj sport,ali posto imam svega 16 god (ne punih) i tezim nekih 70 kg,sto smatram da je malo za ovakav sport,ne znam koliko bih ja mogao da ga treniram,ali sve vise imam zelju da se oprobam u njemu kada pocne letnji raspust. Nikola ti bi mozda mogao da mi kazes nesto vise


Sto se mene tice jedino manjka imas u godinama,a sa nepunih 16 imas 70kg sto uopste nije malo.
Kao sto sam rekao svaka pozicija zahteva odredjenu brzinu,snagu itd.
Ako vec nista ne treniras otidji na trening pa se sam uveri kakav je sport.
A evo ti i sajt Vitezova http://www.vitezoviklek.com/,pa se informisi.
Sačuvana
-Nikola-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #21 poslato: Maj 07, 2008, 09:40:06 posle podne »

U jebote :o

Znaci najebao sam,a lepo mi je mama govorila da igram rukomet  :D

Hvala na obavestenju.
Sačuvana
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 305

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #20 poslato: Maj 07, 2008, 09:25:32 posle podne »

Ako vam treba kondicioni ja sam zainteresovan! A mogao bih i da igram... nekog safety-a kao Adam Archuleta :)

Sto se tice mesta kondicionog trenera,ne mogu ti dati nikakvu informaciju jer mi naseg vidimo 3 puta u mesecu.
Ovaj sport se jos razvija kod nas,a i sponzore je tesko naci.
Uvek nam treba igraca,ako te interesuje kontakt telefon sportskog direktora imas na sajtu koji sam naveo.

Thanks!
Imam druga koji ima oko 120kg, sad je pobedio na Powerlifting takmičenju i mislim da se sprema da krene da igra za Vukove ovde u Beogradu. To je jedna prokleta 'životinja' koja je na mrtvo podigla 300, čučnula 280kg (300 al nisu priznali) i benč ja mislim 180kg ako se ne varam. Ako ga vidiš na terenu.... izbegavaj ga :)))))
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
-Nikola-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #19 poslato: Maj 07, 2008, 09:21:07 posle podne »

Ako vam treba kondicioni ja sam zainteresovan! A mogao bih i da igram... nekog safety-a kao Adam Archuleta :)

Sto se tice mesta kondicionog trenera,ne mogu ti dati nikakvu informaciju jer mi naseg vidimo 3 puta u mesecu.
Ovaj sport se jos razvija kod nas,a i sponzore je tesko naci.
Uvek nam treba igraca,ako te interesuje kontakt telefon sportskog direktora imas na sajtu koji sam naveo.
Sačuvana
ivan023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113

« Odgovor #18 poslato: Maj 07, 2008, 08:15:30 posle podne »

Sad sam video na onom sajtu sto si prvo dao da ste pobdeili Knights-e pre neki dan... :)
Sačuvana
ivan023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113

« Odgovor #17 poslato: Maj 07, 2008, 08:14:11 posle podne »

Ja sam iz Zrenjanina i video sam da su ovde kod nas sada Knight-si (ako sam pogodio ime kluba) iz Kleka sredili jedan teren, stavili golove za americki fudbal, poceli su nesto tribne da rade...cini mi se da tu sad igraju utakmice a cuo sam da ima i treninga...mene je stvarno zainteresovao ovaj sport,ali posto imam svega 16 god (ne punih) i tezim nekih 70 kg,sto smatram da je malo za ovakav sport,ne znam koliko bih ja mogao da ga treniram,ali sve vise imam zelju da se oprobam u njemu kada pocne letnji raspust. Nikola ti bi mozda mogao da mi kazes nesto vise?

Sačuvana
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 305

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #16 poslato: Maj 07, 2008, 04:06:55 posle podne »

Ako vam treba kondicioni ja sam zainteresovan! A mogao bih i da igram... nekog safety-a kao Adam Archuleta :)
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #15 poslato: Maj 07, 2008, 02:56:11 posle podne »

to ti je to...kao sto bi bodibilding umro kad bi svi bili natural...to niko nebi dolazio da gleda...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #14 poslato: Maj 07, 2008, 02:41:42 posle podne »

i ja sam procitao slican tekst koji mi je otvorio oci, pisalo je da kada publika i svet prihvati da najbrzi sprinter ne trci ispod 10 i sve dok ljudi, sponzori itd. ne budu ocekivali tako mnogo, maltene neljudski da ce u takvim uslovima uvek biti sve vise dopinga... Smor. gde je tu Spartanski duh i prava viteska tradicija ?!
izvinjavam se za off, zaneo sam se.
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #13 poslato: Maj 07, 2008, 02:33:00 posle podne »

jedan trener je to lepo sumirao kad je rekao :"Vi (gledaoci,obozavaoci sporta) zelite da nasi sportisti uzimaju aas,svi zele da vide neverovatne poteze,snagu brzinu..."  tako da se tim agencijama a i sportu uopste ne isplati da uvede rigorozne doping testove...mislim olimpijade ne bi bilo :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.