TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 02:55:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tetrazaepan & A.Cuts !!!  (Pročitano 8043 puta)
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #18 poslato: Maj 22, 2008, 10:48:13 pre podne »

Žao mi je što si se iznervirao...
u početnom pitanju nije bilo pomene povrede kao ni razloga uzimanja tetrazepama...

Ali svakako je dobro spomenuti i ovo što sam ja rekla.. nekome bi možda i to palo na pamet..


Hwala Danjela u svakom slucaju

Moras priznati da je najgora stvar od svega da ljudi na samu pomisao (vecina ljudi) misli u
suprotnom smislu tj onom zasta oni nisu namenjeni.

Meni je ovo jako bitno jer tpolika ulaganja i sve sto to prati,,,,i nije padalo na pamet da
krenes sa tom kombinacijom a da efekat bude kontra.

Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #17 poslato: Maj 21, 2008, 05:08:52 posle podne »

Žao mi je što si se iznervirao...
u početnom pitanju nije bilo pomene povrede kao ni razloga uzimanja tetrazepama...

Ali svakako je dobro spomenuti i ovo što sam ja rekla.. nekome bi možda i to palo na pamet..
Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #16 poslato: Maj 19, 2008, 11:09:59 posle podne »

OK.. ovako..
tetrazepam stvara zavisnost i ne treba ga uzimati da bi se smirio od Ac-a .. a koliko sam shvatila zbog njega uzimaš...

Ni u kom slučaju ne podržavam uztimanje psihoaktivnih susptanci da bi se izgubio koji kg ili dobilo na definiciji..

Dakle, sam po sebi tetrazepam ne treba uzimati, osim pod lekarskom kontrolom po strogo propisanim indikacijama!

ti uopste nisi razumela ono sto sam ja pitao!
ja ne koristim tetrazepan zato sto mi se hoce ili zato sto mi je neko rekao,vec zato sto je to deo terapije i povrede koju trenutno imam
a animal cuts sam planirao da krenem da koristim jos ranije,pa me je interesovalo da li smem da ga koristim dok pijem tetrazepan
nikakvo smirivanje od animal cuts-a!

ali posto sam odgovor cekao 5 dana,potrazio sam ga na drugoj adresi
isti odgovor sam napisao ovde u temi,ali je taj post bio obrisan!

cisto ako nekog bude interesovalo ko bude imao slican problem kao ja

nije mi jasno da 90% ljudi na forumu pri pomenu nekog leka i njegove kombinacije sa suplementom pomisli da hoces da se "uradis" i imas bolji rezultat,kad je sve bilo citko napisano i formulisano!!!
« Poslednja izmena: Maj 19, 2008, 11:13:35 posle podne od strane kiki_ns » Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #15 poslato: Maj 19, 2008, 08:49:23 posle podne »

OK.. ovako..
tetrazepam stvara zavisnost i ne treba ga uzimati da bi se smirio od Ac-a .. a koliko sam shvatila zbog njega uzimaš...

Ni u kom slučaju ne podržavam uztimanje psihoaktivnih susptanci da bi se izgubio koji kg ili dobilo na definiciji..

Dakle, sam po sebi tetrazepam ne treba uzimati, osim pod lekarskom kontrolom po strogo propisanim indikacijama!
Sačuvana
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #14 poslato: Maj 19, 2008, 07:00:39 posle podne »

mene interesuje da cujem mislenje dr Danijele,jer ona je ovde moderator,pa me zanima da li moze da mi pomogne ili ne moze?

A na tom linku ne moze da se poveze dejstvo sa sportskim suplementima,i kontraefekti sa animal cutsom.
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #13 poslato: Maj 19, 2008, 01:32:35 posle podne »

Sve koje interesuje dejstvo tetrazepama, evo linka http://www.zorkapharma.com/srp/vademecum/?conid=32.
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #12 poslato: Maj 19, 2008, 12:51:53 posle podne »

Postovi koji su otišli u off su obrisani, veoma ozbiljno pitanje i tema da bi se u istoj vodile lične rasprave.
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #11 poslato: Maj 16, 2008, 09:35:15 pre podne »

posto treba prevodioc, reko sam:
da se taj lijek pije kao sredstvo za smirenje,sedativ, i jedinu primjenu u bb moze da ima ako se pije u periodu posle treninga ako neko ne moze da zaspe ili je jos pod uticajima raznih stimulansa...
Sačuvana
two more...no matter what...!
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #10 poslato: Maj 16, 2008, 09:27:12 pre podne »

hvala na paznji strucnjaci.
Sačuvana
two more...no matter what...!
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #9 poslato: Maj 16, 2008, 07:46:57 pre podne »

neznam sto bi uopste neko uzimao tetrazepam sa anima cutsom?jedino u vecernjim satima ako trenira pa ne moze da zaspe...mada posle dobrog treninga nema toga sto moze da me razbudi kad mi se prispava, kakvi efedrini kofeini bakraci...

Tvoji postovi me sve vise i vise zabrinjavaju.
Pratim tvoje postove sta pises i nekada se zapitam da li to covek stvarno misli ili . . .

Kazes efedrini,kofeini,......
Pa tebe bi stvarno trebalo upoznati....

Luptas gluposti.


Tetrazepan si stavio u kontekstu nekog stimulansa koji bi mi mozda doprineo nekom napretku,oporavku ili bilo cemu kako bi se Sale odradio za leto strand,ribe.,,.......

Ne ja nisam u tom fazonu i ne gledam "kombinacije" koja ce me najbolje odraditi za ne znam ni ja sta...

Ja ponovo pitam Danijelu da li moze biti posledica ako se pije u toku dana oboje sto sam naveo.

Hwala na odgovoru
Sačuvana
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #8 poslato: Maj 15, 2008, 11:38:50 posle podne »

bogami ako je tetrazaepan u igri onda stvar nije nimalo naivna,drugarica mi je pila ovaj lek jer je imala problema sa zivcima

@amater
@bodiroga

u pravu ste sto se skrenuli paznju @spartaku da se ne igra sa ovakvim stvarima,ali nemojmo ga osudjivati,nije covek znao za cega sluzi ovaj lek
inache dobar je on lik,i mislim da sledeci put nece ovako izletati...

Sportski Pozdrav

@kiki_ns

ne znam sta da ti kazem,pitacu druga koji je doktor pa cu ti ostaviti post
necu da pricam napamet kad nisam 100% siguran,ne zelim da te pogresno posavetujem
Sačuvana
MARKO-187
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38

« Odgovor #7 poslato: Maj 15, 2008, 11:11:13 posle podne »

neznam sto bi uopste neko uzimao tetrazepam sa anima cutsom?jedino u vecernjim satima ako trenira pa ne moze da zaspe...mada posle dobrog treninga nema toga sto moze da me razbudi kad mi se prispava, kakvi efedrini kofeini bakraci...

i ja zelim da se nadovezem na ovaj tvoj post

ostavi se takvih stvari,ovde nije mesto humoru i zajebanciji

ako ti utones u zimski san kao medved posle treninga,mozda neki drugi ne mogu

uostalom primetio sam da postujes mnogo stvari,a nemas toliko znanja,pa od tebe pravi ljudi koji znaju ne mogu da dodju do izrazaja
Sačuvana
amaterNS
Gost
« Odgovor #6 poslato: Maj 15, 2008, 11:07:17 posle podne »

neznam sto bi uopste neko uzimao tetrazepam sa anima cutsom?jedino u vecernjim satima ako trenira pa ne moze da zaspe...mada posle dobrog treninga nema toga sto moze da me razbudi kad mi se prispava, kakvi efedrini kofeini bakraci...

druze tetrazepan je LEK,ne koristi se u cilju nekog boljeg rezultata,stvarno ne znam zasto postoje ljudi kao ti koji se mesaju u tudje stvari i probleme...

mozda je covek prelezao neku bolest,ili neki postoperativni zahvat,pa pita lepo da mu doktorica danijela odgovori,a ne mi ostali koji nemamo pojma o tome

moze da bude 1000 razloga,ali sta se to tebe tiche!!!

gledaj svoja posla,ali nemoj komentarisati neke stvari koje nemaju veze sa tobom,koje su mozda ozbiljnije nego sto mislis

nije sve u zivotu AAS ili kombinacija sa efedrinom i kofeinom!!!

jedino ako si student medicine,ili ako nedaj boze imas licno iskustvo sa tetrazepanom i cuts-om

Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #5 poslato: Maj 15, 2008, 02:26:16 posle podne »

neznam sto bi uopste neko uzimao tetrazepam sa anima cutsom?jedino u vecernjim satima ako trenira pa ne moze da zaspe...mada posle dobrog treninga nema toga sto moze da me razbudi kad mi se prispava, kakvi efedrini kofeini bakraci...
Sačuvana
two more...no matter what...!
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #4 poslato: Maj 15, 2008, 08:13:56 pre podne »

Moguće je ali nije dobro

Danijela u koms mililu nije dobro?

Daj reci ti si Dr.
Nema koga drugo da pitam.
Malo mi pojasni
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 17 upita.