TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:18:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 100% whey protein  (Pročitano 24471 puta)
ivan_G_986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #85 poslato: Jul 14, 2009, 04:51:42 posle podne »

kako uzimati whey protetin, ima bas tema o tome

http://forum.pansport.rs/index.php?topic=79955.0

Jeste da on tu ima temu, ali da je tu sve lepo objasnjeno, on ne bi ni postavljao ovakvo pitanje...  ;)


Iskreno, naisao sam na ovu temu preko search-a, ali kad sam video naslov ("KAKO uzimati..."), nisam ulazio, jer pitanje "kako" se odnosi na NACIN uzimanja whey-a, pa sam mislio da je o tome rec (sa vodom, mlekom...) .... trebalo bi da glasi "KOLIKO CESTO..." ili "KOLIKO PUTA DNEVNO..."
ok, shvatio sam... bitno je da slusas svoje telo, kako pri vezbanju, tako i u ishrani... nema univerzalnog recepta :) :) :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #84 poslato: Jul 14, 2009, 03:19:45 posle podne »

Nisam se uvredio, zasto bih...  :)
Ja sam i napisao da moze kuvano ili peceno, i napisao sam UH u odredjenim obrocima, isto vazi i za masti... E sada da ja pisem ovde eseje sta i kako kombinovati i sa cim ne mogu jer me mrzi, a i nisam toliko strucan... Ja sam pohvatao ono osnovno, dobro, mozda malo vise od osnovnog i toga se drzim, i mislim da ovde ima ljudi koji su placeni da objasnjavaju sta treba i kako, a nesto ne vidim da to rade na najbolji nacin...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #83 poslato: Jul 14, 2009, 03:02:17 posle podne »

Mislim da to sto si sada rekao nema veze sa vezom...complex uh nekog recimo moze da goji,zasto kuvano a ne peceno,zasto maslinovo ulje kad masti u nekim slucajevima goje ,kako neko moze da jede slatkise sokove a da ne dobija na kilazi itd?mislim da je tvoj pojam ''sredjena ishrana'' jako relativan...postoje odredjeni ideali i stavovi kako se treba hraniti zdravo mozda si na to mislio,ali to ''sredjenja'' israhan ne znachi ama bas nista...bez uvrede
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #82 poslato: Jul 14, 2009, 01:17:20 posle podne »

Pa o "sredjenoj ishrani" je bilo mali milion tema, a ja pod tim podrazumevam 6 obroka dnevno, u kojima nema przene hrane, slatkisa, grickalica sokova i sl. Znaci samo kuvano ili peceno meso (junetina, pilece belo, riba), posni sir, salata sa maslinovim uljem uz to, kostunjavo voce i komlex UH u pojedinim obrocima... Da ne gusimo temu bzv. znas ti na sta ja mislim pod sredjenom ishranom...  ;D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #81 poslato: Jul 14, 2009, 12:24:45 posle podne »

kako uzimati whey protetin, ima bas tema o tome

http://forum.pansport.rs/index.php?topic=79955.0

Jeste da on tu ima temu, ali da je tu sve lepo objasnjeno, on ne bi ni postavljao ovakvo pitanje...  ;)


MAXX je u par rečenica lepo objasnio a ovde nije izneto ništa novo što već ne postoji na toj temi koju sam navela.



Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #80 poslato: Jul 14, 2009, 12:09:40 posle podne »

posto to stalno ponavljas mene zanima da objasnis pocetnicima i onima koji ne razumeju shta ti podrazumevas pod tim ''SREDJENJA ISHRANA''  :( :(
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #79 poslato: Jul 14, 2009, 11:28:37 pre podne »

kako uzimati whey protetin, ima bas tema o tome

http://forum.pansport.rs/index.php?topic=79955.0

Jeste da on tu ima temu, ali da je tu sve lepo objasnjeno, on ne bi ni postavljao ovakvo pitanje...  ;)
Razlog je prost... Pise tamo pij ga ujutru, pij ga pre spavanje, pij ga i kad ne treniras, ma pij ga stalno, a moje pitanje na sve to je jedno veliko ZASTO ako imas sredjenu ishranu toliko wheya? Znaci u prevodu, to je bacanje istog... Ponovicu jos jednom, UKOLIKO IMATE dobro sredjenu ishranu, whey samo posle treninga jer je sve ostalo bacanje... Ili kao zamena za proteinski deo obroka ukoliko trenutno nemate nista dobro kod kuce za pojesti... Toliko o tome...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #78 poslato: Jul 14, 2009, 07:46:38 pre podne »

kako uzimati whey protetin, ima bas tema o tome

http://forum.pansport.rs/index.php?topic=79955.0
Sačuvana
ivan_G_986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #77 poslato: Jul 13, 2009, 09:30:01 posle podne »

Rekao sam ti nema potrebe AKO imas sredjenu ishranu... Evo npr. ja sam sinoc zaboravio da izvadim oslic da se odmrzava, pa sam umesto oslica u obroku br. 2 jeo mericu i po wheya i 50-60gr. lesnika... Znaci ukoliko nemas kvalitetan proteinski obrok, on je odlicna zamena, a ukoliko imas onda nemas potrebe da ga arcis bezveze, pogotovu na ovu skupocu...  ;)
Hvala puno!
ipak ima i ok likova na ovom forumu!
pozzz ;)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #76 poslato: Jul 13, 2009, 09:24:06 posle podne »

Rekao sam ti nema potrebe AKO imas sredjenu ishranu... Evo npr. ja sam sinoc zaboravio da izvadim oslic da se odmrzava, pa sam umesto oslica u obroku br. 2 jeo mericu i po wheya i 50-60gr. lesnika... Znaci ukoliko nemas kvalitetan proteinski obrok, on je odlicna zamena, a ukoliko imas onda nemas potrebe da ga arcis bezveze, pogotovu na ovu skupocu...  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
ivan_G_986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #75 poslato: Jul 13, 2009, 09:19:32 posle podne »

Whey samo posle treninga mericu-dve (ja licno idem mericu i po) i to je to... Nemas nikakve potrebe da ga pijes vise od toga, osim ako nemas kvalitetnu klopu u tom trenutku, pa ti whey moze zameniti proteinski deo obroka, u ostalim slucajevima je bespotrebno trositi ga ukoliko kao sto kazes imas sredjenu ishranu...

ovo je bilo brzo... :)
a reci mi, u danima kad pravim odmor, jel ga uzimam i tad?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #74 poslato: Jul 13, 2009, 09:18:40 posle podne »

moja preporuka ujutru jedna merica i jedna nakon treninga, sasvim dovoljno... eventualno uvece pomesan sa ella sirom kada ti treba brza vecera...

a ako je stedljiva varijanta, onda 1 merica nakon treninga sa vodom i to je to
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #73 poslato: Jul 13, 2009, 09:16:16 posle podne »

Whey samo posle treninga mericu-dve (ja licno idem mericu i po) i to je to... Nemas nikakve potrebe da ga pijes vise od toga, osim ako nemas kvalitetnu klopu u tom trenutku, pa ti whey moze zameniti proteinski deo obroka, u ostalim slucajevima je bespotrebno trositi ga ukoliko kao sto kazes imas sredjenu ishranu...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
ivan_G_986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #72 poslato: Jul 13, 2009, 09:12:53 posle podne »

uzeo sam elit whey... svi ga hvale, pa reko aj' da probam :)
nego, obzirom da imam 75kg, da li je dovoljno uzimati po onoj formuli 2g x 75 = 150g ?
po ovoj formuli mi je, uz dobru ishranu, dosta i jednom dnevno da uzimam whey (a ne 2-4 puta), ili gresim?
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #71 poslato: Jun 19, 2009, 07:36:25 pre podne »

Dva poslednja posta potpisujem kao da sam ih ja napisao :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.