TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395036 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 03:11:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Deca+Winstrol+test???  (Pročitano 23017 puta)
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #57 poslato: Maj 28, 2008, 02:46:10 posle podne »

Citat
brate ti imas ozbiljan problem...vredjas ljude bez ikakvog razloga...to sto on oce da uzme aas a pritom nema pojma o njima to je njegova stvar...i da ostane sterilan to je njegov problem a ne tvoj i nije lepo da ga nazivas debilom

Nije bash, ja bar pokushavam da mu pomognem, jel je njemu ocigledno potrebna pomoc. Verovatno je izkomplexiran, i izfrustriran totalno, pa sad misli da ce nehsto postici sa AAS sto dosad nije mogao natural.

Ja bar pokushavam ( bilo na agresivan, ili na kulturan nacin ) da mu pomognem. A veruj mi, ti choveku cinish vece zlo stim sto mu govoris u fazonu : "Probaj pa vidi, sam cesh biti kriv"
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #56 poslato: Maj 28, 2008, 02:42:15 posle podne »

pa nek umre shto se mene tiche .. kontash shta ti pricham ... brate 21 vek .. era interneta na svakom siteu imash 100000000000000 informacija o tome ... nema vishe izgovora kao nisam znao ... KO GA JEBE sam je sebi to uradio .. to ti kao da zalish narkomana .. nije mi jasno ...

a to pricha se da su steroidi satana ... ne vvidim kako to utiche na bilo shta ... uuvek su se ljudi bojali onog shto ne znaju i uvek ce tako i biti ... tako da verovatno dok svi ne postanu endokrinolozi ljudi ce se bojati AAS ...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #55 poslato: Maj 28, 2008, 02:38:49 posle podne »

Ma znam ja to...al meni je zao sto ce lik da uzme to,malo ce da navuce vode ili cega vec(mozda i nece ako ispostuje hranu maksimalno) ond ace posle kure da padne u tesku depresiju(estrogen up,testo down) jer nece znati kako da ispostuje PCT i onda ce biti u gorem stanju nego kad je poceo....I naravno pricace okolo kako su steroidi satana jer nie nista od njih dobio...bas kuuul....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #54 poslato: Maj 28, 2008, 02:33:05 posle podne »

shto bi to morao da zna ...

pa da ga zanima znao bi ... jel me razumesh ... to jeste logichno , ali postoje ljudi koje to ne zanima

ja sam prochitao sve shto ima na netu pre nego shto sam kupio whey ... znachi tako sam se bojao wheya da sam mislio da je to ekvivalent dopa ... znachi kao raspashce mi se organizam od toga ... (dete koje slusha seoske priche .. ) zanimalo me i bio sam pametan ... shto bi svi tako radili ..sve to ima svoje .. i sve dodje na svoje .. koliko ulozish u neshto toliko i dobijes :))
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #53 poslato: Maj 28, 2008, 02:26:49 posle podne »

Ma uradi,al covek nezna nista svatas?Pa jbt nisam ni ja znao bas sve o wheyu kad sam krenuo da ga pijem(iako je porediti whey i steroide glupost) al sam BAR znao koliko i kada da ga pijem.Toliko bi i on trebalo BAR TOLIKO da zna,koliko miligrama cega,kad se uzima oralni i zasto,kada injekcioni,koliko proviron,kada zastita za jetru,kako PCT i sta sve u njemu....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #52 poslato: Maj 28, 2008, 02:19:13 posle podne »

realno slazem se sa vuksom ...

shta ja cu da odradim kuru jednu eto iz sprdnje da vidim kako cu reagovati .. i svestan sam svih rizika i svega i i dalje me bole bash za sve .. eto uradicu to jer hocu :) moja stvar ... shto bi svi razmishljali kao ti ..
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #51 poslato: Maj 28, 2008, 01:05:24 posle podne »

Ma kad je debil . . . Ako to hoce da uzme da se uradi za strand pichkicama onda je budaletina teshka. . .

Upropasti ce sebe a i porodicu.

brate ti imas ozbiljan problem...vredjas ljude bez ikakvog razloga...to sto on oce da uzme aas a pritom nema pojma o njima to je njegova stvar...i da ostane sterilan to je njegov problem a ne tvoj i nije lepo da ga nazivas debilom

Dobro ajde ovako neka uzme i malo samo malo iscita na nasim forumima od x fitnessa,pansporta,yu fitnessa,ex yu fitnessa,pa kada iscita neka dodje vamo i postavi konretno pitanje,ili pitanja,a mi cemo mu sa velikim zadovoljstvom odgovoriti,samo neka bar malo upozna materiju,da ne bude toliki duduc za AAS...

sada ima vise nego ikad foruma sa aas tematikom...bas bas puno i mozes naci sve sto te zanima...i naravno treba slusati savete i pratiti postove samo iskusnih ljudi...na zalost...ima ih jako malo...ali ih ipak ima i mozes sve da saznas ako ciras njihove postove
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #50 poslato: Maj 28, 2008, 10:54:12 pre podne »

Dobro ajde ovako neka uzme i malo samo malo iscita na nasim forumima od x fitnessa,pansporta,yu fitnessa,ex yu fitnessa,pa kada iscita neka dodje vamo i postavi konretno pitanje,ili pitanja,a mi cemo mu sa velikim zadovoljstvom odgovoriti,samo neka bar malo upozna materiju,da ne bude toliki duduc za AAS...
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #49 poslato: Maj 28, 2008, 08:08:47 pre podne »

Ma kad je debil . . . Ako to hoce da uzme da se uradi za strand pichkicama onda je budaletina teshka. . .

Upropasti ce sebe a i porodicu.
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #48 poslato: Maj 28, 2008, 04:16:55 pre podne »

cekaj jel on vas pitao za posledice. . shta ako on hoce pastuva u svakom obliku pa makar pao i zavrshio u bolnici na 2 meseca. .. znachi ili mu odgovorish ili ne ... sumnjam da zeli da cuje ovo shto ste napisali (iako je na mestu )
Sačuvana
vikidns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 359

Welcome To The Club 100

« Odgovor #47 poslato: Maj 27, 2008, 09:11:24 posle podne »

Citat
I postavi slike pre nego sto krenesh sa kurom, i stavi slike kad zavrshish sa kurom.

Interesuje me da li je napredak bio vredan unistavanja organizma. . .

To sam ti rekao na pochetku teme, tako i sad mislim. Ako imash muda stavi slike sad i posle kure.
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #46 poslato: Maj 27, 2008, 08:45:04 posle podne »

Alo ne zanima me vashe misljenje i vash str8 zivot. Ako neko ima konkretan odgovor na pitanje neka odgovori ako nema onda neka me zaobidje pa neka napravi novi topic gde ce moci da pishe svoje misljenje o ljudima koji hoce da koriste steroide a ne razumeju se u to.
bas imas dobar stvar prema ljudima koji hoce da ti pomognu... ne verujem kakvih ljudi danas ima... ti si prijatelju glup kao noc... realno , nama ovde puca k**ac sto ti nista ne znas o tome ... zezaj  se sam sa tim.. pa nam posle javi sta si uradio :D
« Poslednja izmena: Maj 27, 2008, 08:48:33 posle podne od strane mark3 » Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #45 poslato: Maj 27, 2008, 08:31:23 posle podne »

Ok lokki kontam i ja njega,ali brate ne mozes na pastuva ako ne znas da jases ponija.......
Znaci ne mozes na AAS ako ne znas ama bas nista o toj temi,a malo uopste o AAS.......
Najmanji problem je da Pedja,ja ili Vuksa ispisu sve,ali onda ce da se pojavi jos takvih osoba,a mi realno nismo duzni da budemo ucitelji,ovde smo da pomognemo ne da ucimo ljude kako i sta.Da korigujemo,a ne da krecemo od 0.Od nule se krece na prirodnoj bazi,dok za aas treba da si daleko od 0 da bi krenuo....Shvatas me ?
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Lokk1
Gost
« Odgovor #44 poslato: Maj 27, 2008, 08:26:35 posle podne »

Alo ne zanima me vashe misljenje i vash str8 zivot. Ako neko ima konkretan odgovor na pitanje neka odgovori ako nema onda neka me zaobidje pa neka napravi novi topic gde ce moci da pishe svoje misljenje o ljudima koji hoce da koriste steroide a ne razumeju se u to.

realno dechko je u pravu ... kako svi volite da glumite savest ...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #43 poslato: Maj 27, 2008, 08:22:04 posle podne »

Chekaj da vidim da li sam razumeo....
1. Ne znas kako i koliko da se uzima hemija
2. Ne znas ni koliko bi nedelja uzimao
3. Ne znas ni sta radi hemija,jer da znas ne bi pitao da li proteini posle kure
4. Da li znas koliko hrane treba i uopste koji dnevni unos proteina treba da bude u telu ?
5. Da li znas kakav trening treba da bude tokom kure i nakon kure kog inteziteta itd ?
6. Da li si svestan mogucih nuspojava ?
7. Da li znas koliko treba da unosis UH tokom hemije da bi imao bolju iskoriscenost ukoliko radis na masi ?
8. Da li uopste znas nesto o BB ?
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.