TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394570 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:57:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NABBA - SERBIA OPEN, PANCEVO 25.5.2008  (Pročitano 10780 puta)
Slavko Zec
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #20 poslato: Maj 27, 2008, 01:58:39 posle podne »

Kategorija Fitness model iznad 168 cm
1. mesto - Samanta Saponja iz Panceva, gde se takmicenje i odrzalo, 2. mesto Zorica Pastornacki iz Novog Sada, sa kojom sam izuzetno dobar, i koju cenim i postujem, i kao osobu i kao sportistikinju, ali javnost treba da zna da privatne stvari nemaju veze sa ovim stvarima,a ja joj zelim puno uspeha u daljem radu, i 3. mesto Vanja Zrnic iz Apatina.

Ujedno zelim da se izvinem svim osobama zbog mog malo grubljeg nastupa koji ce, nadam se, biti shvacen na pravi nacin.
Mozete slobodno komentarisati ovu ili bilo koju drugu kategoriju.

Kategorija Aerobik Fitness  
1. mesto - Marisela Tomasevic, koja je svojom izvedbom i pojavom fascinirala sve prisutne. Obzirom da je njena tacka bila najatraktivnija, svojski sam se potrudio da zabelezim svaki elemenat, koji je prilicno tezak za fotografisati, obzirom da je Marisela letela po bini kao da ima krila.  :)


[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #19 poslato: Maj 27, 2008, 01:53:39 posle podne »

au Vanja
Sačuvana
Slavko Zec
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #18 poslato: Maj 27, 2008, 01:40:03 posle podne »

Dragi citaoci, sportisti, rekreativci, profesionalci, clanovi upravnog odbora obe federacije, svi ljubitelji fitnesa i bodibildinga, sudije, kao i svi koji citaju ove redove, imaju veliku cast da vide ova lepa i zgodna tela, ali da i, ako nisu daltonisti, procene, vide i iskomentarisu ovaj prizor gde su sudije (koje ste vec imali prilike da vidite u nekoj od prethodnih fotografija) pogresno dale svoju ocenu i time doprineli da ce sigurno neko od ovih citalaca, pa i takmicarki u ovoj ili nekoj drugoj kategoriji, shvatiti mene kao coveka koji je uputio neumesne komentare, koji u sustini nisu zlonamerni, nego svrsishodni.Takodje verujem da postoji mogucnost losih odgovora sa strane prozvanih takmicarki (koje nisu prozvane,mada tako izgleda). To moze svaka pametna, dobronamerna, iskrena i inteligentna, kao i realna i tolerantna osoba da shvati, da zbog mog razocarenja, razocarenja publike i svih ucesnika takmicenja, koji su prilazili Zrnic Vanji (inace treceplasiranoj) i time pokazali svoju ljudskost i realnost, o kojoj ja sad govorim i koju mozete videti na sledecim fotografijama, a koje nisu za daltoniste. Treceplasirana Vanja Zrnic je to sportski i normalno prihvatila, s obzirom da se trudila mesecima, sama ulagala u svoje pripreme. Ovim zelim da popularizujem ovaj sport na nacin da svaka devojka zna kako da se sprema da bi pobedila, a ne da bude zbunjena i da ne zna sta se trazi, a trazi se - zenstven izgled lepo i blago oblikovanog tela sa tankom kozom, bez celulita i masnog tkiva, sa blago naglasenim trbusnim zidom, bez velike separacije i dubine misica, kao i definicije - reljefnosti misica, zatim elegancija pokreta, dobra gluma na bini koja odaje personaliti takmicarke i sa maksomalno oblikovanim misicima, ali ne i separacijom.

Autor fotografija Zec Slavko

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Slavko Zec
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #17 poslato: Maj 27, 2008, 01:15:58 posle podne »

Kategorija Fitness model iznad 168 cm - fotografije u kupacim kostimima i vecernjim haljinama

U ovoj najpopularnijoj zenskoj kategoriji se desio veliki skandal, koji sam licno fotografisao sa velikim elanom, znajuci sta ce se desiti. Zelim da se ogradim i uputim ove reci prvoplasiranoj i drugoplasiranoj takmicarki, da one zaista imaju lepu gradju i lep temelj oblikovanih misica, ali da zelim istaci realnost koja se vidi u fotografijama. Svaka fotografija zamenjuje 1000 reci, tako da moji komentari bi bili suvisni, ali kao sportista zelim na ovaj nacin da im dam savet koji se jasno vidi na fotografijama, pored mojih reci, da se uvere da te moje kritike nisu upucene da bih ih omalovazavao, niti da bih iskazivao svoje negativno misljenje, vec da bih pozitivno uticao na njih,kako bi poboljsale svoju formu, a ne da stagniraju misleci da se bas to trazi (gluteus pun masnog tkiva, koji je od siline pao na dole zahvaljujuci sili Zemljine teze i tako se stvorila linija na donjem delu gluteusa, a koja ne bi smela da postoji na svakoj sportistkinji, a kamoli za sampionku u kategoriji Fitness model iznad 168cm). Isto, zelim napomenuti da ne bi smelo da se vidi mekano tkivo i celulit koji je ljuljao prilikom defilovanja u Pancevu 2008.god. Zatim, zbog takvog izgleda rezultirao je "jako dobar oblik", gde se vidi da je gluteus srastao sa zadnjom lozom i tako upotpunio pobedu koju su dali sudije daltonisti. Neka ih je licno sramota, a oni ce se sigurno naci uvredjeni, jer ce se pronaci u tome. Te devojke nisu krive, jer one zaista vrede, i treba ovo da shvate kao izazov da budu jos bolje, pa taman se i naljutile na mene, ali ja prihvatam da cu i po cenu toga uspeti da ih nateram da rade na sebi, jer zaista bi mogle da imaju sta da pokazu, ako bi se malo vise potrudile i zelim im mnogo volje i svu srecu u daljem radu. Sudije su najvise krive za sve. Licno cu se potruditi da sledeci put sednu za sudijski sto prave sudije i da ne narusavaju NABBA-u i WFF Srbije, za koju sam se od srca borio, i boricu se.

Autor fotografija Zec Slavko.

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #16 poslato: Maj 27, 2008, 01:13:30 posle podne »

NABBA ce uvek biti veoma zanimljiva bas zbog svih tih lepih devojaka.
Prvi put sam bio na takmicenju u pancevu i zaista mi se svidelo.
Pogotovo sto sam od ranije upoznao veliki broj takmicara kao i
sve ljude iz organizacije,tako da je zaista prijatno i domacinski.
I naravno,obavezna klopa posle takmicenja :D
Sačuvana
   
Slavko Zec
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #15 poslato: Maj 27, 2008, 12:46:16 posle podne »

Pobednica u kategoriji Fitness model ispod 168 cm - Sandra Smilevski iz Panceva je zasluzeno uzela prvo mesto.
Bitno je napomenuti da je Sandra Smilevski do sada trebala imati punu sobu pehara, ali ih nije stekla zahvaljujuci sudijama koji ne znaju po kakvim kriterijumima treba da se sudi. Isto tako, devojka je ulozila mnogo truda za ovaj nastup, kao i za svaki prethodni, i od srca joj cestitam!

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Slavko Zec
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #14 poslato: Maj 27, 2008, 12:39:04 posle podne »

Fitness model - niska....Fotografije u kupacim kostimima i vecernjim haljinama.

Autor fotografija Zec Slavko.

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Slavko Zec
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #13 poslato: Maj 27, 2008, 12:35:20 posle podne »

Takmicenje koje se odrzalo u Pancevu 25.05.2008.god. znatno se poboljsalo u domenu brojnosti, kvaliteta takmicara i takmicarki, pogotovo najpopularnije kategorije za devojke - Fitness model, i za muskarce - Body classic.

Prema komentarima Zec Slavka, clana upravnog odbora NABBA i WFF Srbije i trostrukog Vice Mister internacional, sudjenje je bilo nepravedno u nekoliko kategorija, sto ce sigurno uticati lose na "razne poglede u raznim smerovima".

Greske u sudjenju, od kojih su neke uticale na plasman pojedinih takmicara, kao i zamerke, autor ne zeli istaci na forumu, vec ce sigurno biti prosledjene pismenim putem glavnom i odgovornom, kako bi se unapredio fitness i body building NABBA i WFF Srbije, koji su svoju ekspanziju zapoceli zaslugom autora koji je napravio prvo takmicenje za tu federaciju u Mladenovu 2006. god., kao i zaslugom pocasnog predsednika i legende Jugoslovenskog body building-a, gospodina Petra Celika, kao i energicne Rapajic Aleksandre.

Poznato je da su sudijske greske neminovne, ali moje kritike su upucene samo zbog ljubavi prema ovom sportu, a ne da bih ugrozio ime federacije za koju se borim pored ostalih, ali na pravi i svrsishodan nacin.

Na sledecoj fotografiji mozete videti sudije koje su davale svoje ocene u kategoriji Fitness model - niska i visoka.

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Rasa_Kostic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #12 poslato: Maj 27, 2008, 01:36:16 pre podne »

grska u kucanju, Zoltan
Sačuvana
Rasa_Kostic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #11 poslato: Maj 26, 2008, 09:44:48 posle podne »

bilo je super pogotovo sto kaze Zoltnan ize scene za onolikim brojem prelepih devojaka...stvarno je bilo full...
apsolutni pobrdnik je bio Marko Petrovic koji je stvarno u vrhunskoj formi ali mi se ne svidja njegov stomak.
sudije su imale tezak zadatak da odluce izmedju njega i jednog slovenca, ne secam se imena..
po meni je slovemac mozda za nijansu bio bolji ali listovi su mu slaba strana...
sve u svemu takmicenje je bilo super i moram da kazem da sam ja jako obradovao kada je Ivana Dimitrijevic pobedila u figuri, i to po meni zasluzeno...mislim da je Natasa Ivanu u Apatinu nezasluzeno pobedila ali to je moje misljenje...
sve u svemu odlicao takmicenje!!!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Maj 26, 2008, 04:53:29 posle podne »

Bilo je lepo :) pogotovu nama u beku, biti sa svim onim lepoticama.Stvarno treba imati jako srce :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Maj 26, 2008, 12:07:13 posle podne »

Cestitke i od mene za Marka Petrovica,nadam se da ce na narednom takmicenju uzeti medalju. ;)
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #8 poslato: Maj 26, 2008, 08:13:42 pre podne »

CESTITKE ZA MARKA PETROVICA...

BRAVO BURAZ
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #7 poslato: Maj 26, 2008, 02:40:46 pre podne »

Slike sutra  :)
Sačuvana

TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #6 poslato: Maj 26, 2008, 01:02:40 pre podne »

Bronza :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 17 upita.