TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 03:57:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: povecanje grudi ( ugradnja silikona)  (Pročitano 2925 puta)
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #5 poslato: Maj 10, 2007, 11:09:08 pre podne »

 Stupila sa u kontakt sa devojkom koja ima treninge slicne mojim. Bitna stvar je da je pre 4 meseca povecala grudi, pre 2 pocela da trenira. Jos uvek ima ogranicenja pri nekim vezbama, ali mislim da je jos uvek rano za ozbiljne treninge.

Naravno, pitacu doktora sve.

 
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #4 poslato: Maj 10, 2007, 09:51:32 pre podne »

Slazem se sa Danielom, najbolje se sa ponovnim pitanjem obrati svom lekaru, jer tako ces upotpunosti biti sigurna u njegovo misljenje...
Sačuvana
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #3 poslato: Maj 08, 2007, 11:56:43 pre podne »

Ama doco netreba biti strucnjak da bi skontao neke stvari. Doduse ovde sam vec objasnio prilicno... http://forum.pansport.co.yu/index.php?topic=3551.new#new
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #2 poslato: Maj 08, 2007, 10:33:21 pre podne »

Zbog operacije mislim da bi bilo pametnije da malo smanjiš težine koje radiš bez obzira šta je doktor rekao.
Ipak obzirom da je on stručnjak još jednom mu (na kontroli kad već bude prošlo jedno vreme od operacije) pitaj ga još jendom i reci koje težine tižeš
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #1 poslato: Maj 07, 2007, 02:46:14 posle podne »

 
Imam 27 godina, treniram u teretani poslednje 4 godine. Svako ko me vidi pita me da li idem na takmicenja. Ne idem posto nemam vremena jer puno radim (kancelarija). Treniram sa muskarcima, ozbiljne muske treninge i muskulatura mi je bas izrazena, cak mi i mnogi muskarci zavide.
  Razlog zasto vam sve ovo pisem je sledeci:

 U petak mi je zakazana operacija - povecanje grudi. Hirurg mi je rekao da ce mi silikon ugraditi iza ili deliicno iza pektoralnog misica posto to ima svoje prednosti (grudi se vremenom nece opustiti ili bar sigurno ne kroz 20 godina). Ne znam da li me je razumeo koliko su moji treninzi jaki (tezinski)...On kaze da cu vec posle 2 meseca normalno nastaviti sa treninzima. Ali ja podizem 70 kg iz benca! Strah me je da li ce moja nova konstitucija uticati na to da ekstremno smanjim tezine?

 Treba mi odgovor strucnjaka hitno!

Hvala   
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 17 upita.