TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 08:14:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: androgeni hormoni  (Pročitano 4168 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #5 poslato: Maj 09, 2007, 09:17:38 posle podne »

zverko kao i uvek od pomoci ... tnx ;D
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #4 poslato: Maj 09, 2007, 09:14:47 posle podne »

hmmm .. kako da kazem .. akcenat je na hormonima koji pospeshuju pojavu m. karakteristika .. ne mislim hormoni koji SAMO to rade ... :D sumnjam da postoji hormon koji je utiche  iskljuchivo na  jednu stvar .... svakako tu spadaju testos. , androsteron itd....

naglasio sam androgeni da mi ljudi ne bi pisali koji steroid da uzmem :D :D


nije med. gimnazija .. ali upisujem tehnoloshki .. pa mi ima nekog smisla

misli se na sledece     TESTOSTERONE, Androstanolone, Fluoxymesterone, Mesterolone, Methyltestosterone
Antiandrogens: Bicalutamide, Cyproterone, Flutamide, Nilutamide, Spironolactone

izvinjavam se shto nisam bio dovoljno jasan
« Poslednja izmena: Maj 09, 2007, 09:23:20 posle podne od strane Lokk1 » Sačuvana
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #3 poslato: Maj 09, 2007, 09:11:50 posle podne »

Jel to medicinska skola?

Bar imas dosta tekstova o testosteronu ako nista drugo, testosteron je najvazniji androgen koji organizam proizvodi.

Pogledaj PM, mozda ce ti pomoci.
Sačuvana
100% NATURAL.
mikiveliki
Gost
« Odgovor #2 poslato: Maj 09, 2007, 09:07:09 posle podne »

radim maturski iz ANDROGENIH HORMONA i treba mi sva literatura do koje mogu da dodjem .. pa ako vas ne mrzi ili da c/p sve shto mozete ili da mi linkujete neke adrese.... hvala unapred ..ZNACHI NE ANABOLICHKI :D :D znam da sam napisao temu u steroidi , ali mislim da su ovde najkompetentniji ljudi za to :D :D


Hormoni istovremeno poseduju dve svoje prirodne aktivne funkcije- Androgenu i Anabolicku. Ne moze se analizirati jedna a da se ne pomene korelacija sa drugom. Androgena komponenta hormona je ona koja razlog pojave sekundarnih m,uskih karakteristika kao sto je : produbljenje glasa, rasta dlake po licu i telu, povecanja lucenja masnoca, razvoja seksualnih organa, sazrevanje sperme i povecanje libida...

Moram priznati da mi je popmalo nejasno sta zapravo ti zelis pisati i sta je tvoja osnovna tema!?
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #1 poslato: Maj 09, 2007, 08:58:21 posle podne »

radim maturski iz ANDROGENIH HORMONA i treba mi sva literatura do koje mogu da dodjem .. pa ako vas ne mrzi ili da c/p sve shto mozete ili da mi linkujete neke adrese.... hvala unapred ..ZNACHI NE ANABOLICHKI :D :D znam da sam napisao temu u steroidi , ali mislim da su ovde najkompetentniji ljudi za to :D :D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 17 upita.