TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 06:22:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje za LAZICA  (Pročitano 2650 puta)
Dusko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #7 poslato: Maj 11, 2007, 08:50:40 posle podne »

sustanon+naposim
kolko cega

Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #6 poslato: Maj 11, 2007, 08:44:58 posle podne »

Vidim da ti imas bas dosta pojma o steroidima za razliku od ostalih, pa mi molim te reci koji aas za prvi put i u kojoj kolicini tj.kolko sto puta nedeljno...Svasta sam se nacitao po ovim forumima imam 22 godine 90kg,treniram godinu dana.Molim te napisi mi da ne unistim zdravlje neznanjem.Hvala puno
Ne sme Lazic da ti direktno da predlog, moras sam da "sastavis" ciklus pa ce da ti da smernice.

ili da resite na pm

a ne, ne,  sve sto mogu da  kazem nekome na PM, ja mogu  da kazem i javno, bez obzira sto je PM u pitanju,po pitanju aas samo kazem svoje misljenje, na osnovu iskustva, da pisem nekom ciklus ne pada mi napamet....to znaju svi..nema razlike..
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #5 poslato: Maj 11, 2007, 08:36:45 posle podne »

Nazalost forum ne moze biti mesto gde cemo donositi svaetovanja ovog tipa kako to nikako ne moze biti u skladu sa sportskim duhom i pedagoskim pristupom koji gajimo ovde!
Sačuvana
crusader88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47


« Odgovor #4 poslato: Maj 11, 2007, 08:34:43 posle podne »

Vidim da ti imas bas dosta pojma o steroidima za razliku od ostalih, pa mi molim te reci koji aas za prvi put i u kojoj kolicini tj.kolko sto puta nedeljno...Svasta sam se nacitao po ovim forumima imam 22 godine 90kg,treniram godinu dana.Molim te napisi mi da ne unistim zdravlje neznanjem.Hvala puno
Ne sme Lazic da ti direktno da predlog, moras sam da "sastavis" ciklus pa ce da ti da smernice.

ili da resite na pm
Sačuvana
This is madness, NO THIS IS SPARTA!!!
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #3 poslato: Maj 11, 2007, 06:44:47 posle podne »

bravo marko..
Sačuvana
Marko Stojanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #2 poslato: Maj 11, 2007, 06:36:44 posle podne »

Vidim da ti imas bas dosta pojma o steroidima za razliku od ostalih, pa mi molim te reci koji aas za prvi put i u kojoj kolicini tj.kolko sto puta nedeljno...Svasta sam se nacitao po ovim forumima imam 22 godine 90kg,treniram godinu dana.Molim te napisi mi da ne unistim zdravlje neznanjem.Hvala puno
Ne sme Lazic da ti direktno da predlog, moras sam da "sastavis" ciklus pa ce da ti da smernice.
Sačuvana
Dusko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1 poslato: Maj 11, 2007, 02:50:21 posle podne »

Vidim da ti imas bas dosta pojma o steroidima za razliku od ostalih, pa mi molim te reci koji aas za prvi put i u kojoj kolicini tj.kolko sto puta nedeljno...Svasta sam se nacitao po ovim forumima imam 22 godine 90kg,treniram godinu dana.Molim te napisi mi da ne unistim zdravlje neznanjem.Hvala puno
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.