TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:58:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol kao pri trcanju  (Pročitano 7181 puta)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #3 poslato: Maj 28, 2008, 12:56:14 posle podne »

jbg p-rex sve ima svoj kraj pa i tvoja slezina :D :D :D

malo se salim..to sto te boli moze da bude od vise faktora....cak i od ne adekvatne hrane pre fizicke aktivnosti
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
SAJ
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 387


« Odgovor #2 poslato: Maj 28, 2008, 12:53:51 posle podne »

Znate ono kad niste u kondiciji pa vas vati onaj bol odma ispod rebra

E pazite sad... Jednom prilikom ja se penjao bajkom uz most dugu i odjednom me malo tu preseklo i od onda ja uvek osetim to... Znaci nekad malo boli a nekad jednostavno osetim da je tu ako me razumete. i tako vec nedelju dana i juce me zvao bivshi shef da mu nesto pomognem (lopatam) i tu me je malo bolelo ali nista puno jednostavno sam osetio taj bol...
Sutra cu najverovatnije ici kod doktora ali bih do tada voleo da cujem koji je to organ i sta bi moglo da prouzrokuje taj bol i koliko je to opasno.
Inace nemam problema sa kondicijom i na takvim usponima nikad nisam imao slican problem...
poz :)

Boli li te ispod desnog rebra?
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #1 poslato: Maj 26, 2008, 03:26:59 posle podne »

Znate ono kad niste u kondiciji pa vas vati onaj bol odma ispod rebra

E pazite sad... Jednom prilikom ja se penjao bajkom uz most dugu i odjednom me malo tu preseklo i od onda ja uvek osetim to... Znaci nekad malo boli a nekad jednostavno osetim da je tu ako me razumete. i tako vec nedelju dana i juce me zvao bivshi shef da mu nesto pomognem (lopatam) i tu me je malo bolelo ali nista puno jednostavno sam osetio taj bol...
Sutra cu najverovatnije ici kod doktora ali bih do tada voleo da cujem koji je to organ i sta bi moglo da prouzrokuje taj bol i koliko je to opasno.
Inace nemam problema sa kondicijom i na takvim usponima nikad nisam imao slican problem...
poz :)
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 17 upita.