TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 03:17:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Stari problem sa težinom,pomoć bi dobro došla  (Pročitano 2632 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Maj 28, 2008, 11:06:31 posle podne »

trening mozes raditi na sprava koje si naveo, pod uslovom da pravilno izvodis vezbu, i obavezno ubaci kardio trening, traka je Ok, pogotovo posle tegova, ili ujutru na prazan stomak...

A zašto bi radio kardio ujutru na prazan stomak!?  :D :D ;D ;D

P.S.  Izvinjavam se za off, bilo je jače od mene!


eeeej samo sam cekala ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #11 poslato: Maj 28, 2008, 07:30:02 posle podne »

Zato sto tako skidas najvise masnih naslaga, a imas i logicno objasnjenje preko noci nagomilas enormalnu energiju i tu energiju najbolje iskoristis ujutru.

aaaaaaaaaaa lolololol smejanja do sutra :D Enormalna energija :D :D daj molim te,ispeci pa reci...najvise masnih nalsaga...e gluposti....najvise misica bolje reci :D al da ne idemo u off....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
sk8er
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #10 poslato: Maj 28, 2008, 07:29:40 posle podne »

Necemo!!!!!!!!!
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #9 poslato: Maj 28, 2008, 07:28:21 posle podne »

ljudi nemojte stvarno u off ponovo !!
Sačuvana
sk8er
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #8 poslato: Maj 28, 2008, 07:25:36 posle podne »

Zato sto tako skidas najvise masnih naslaga, a imas i logicno objasnjenje preko noci nagomilas enormalnu energiju i tu energiju najbolje iskoristis ujutru.
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #7 poslato: Maj 28, 2008, 06:32:46 posle podne »

trening mozes raditi na sprava koje si naveo, pod uslovom da pravilno izvodis vezbu, i obavezno ubaci kardio trening, traka je Ok, pogotovo posle tegova, ili ujutru na prazan stomak...

A zašto bi radio kardio ujutru na prazan stomak!?  :D :D ;D ;D

P.S.  Izvinjavam se za off, bilo je jače od mene!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Maj 28, 2008, 11:55:18 pre podne »

Caos, drago mi je zbog pohvala :)

U ishrani se potrudi da unosis sto vecu kolicinu proteina, riba, piletina, sa sto manje masti (rostilj, kuvano..), belance, posni sir, malo mlecnih nemasnih proizvoda, tek malo kostunjavog voca i maslinovog ulja, od ugljenih hidrata ovsene pahuljice ujutru, integralni pirinac prevashodno... moze i za rucak nesto malo graska, krompira, boranije i slicno....  leguminoze... voce moze umereno ujutru, a vlakna (povrce sveze i bareno) u sto vecoj koliicni...

ne zaboravi i na visok unos vode..

od suplemenata, Whey je super, Dyma Burn extra,  Whey uzimaj koliko ti mogucnosti dozvoljavaju, ujutru, posle trenniga, u toku dana izmedju obroka...  mozes eventualno i neke zamene za obrok kao sto su dyma lean, myoplex, unisyn...  obavezno ubaci vitaminsko mineralni kompleks kao npr Natrol Take One i naravno Omega 3 riblje ulje... 

trening mozes raditi na sprava koje si naveo, pod uslovom da pravilno izvodis vezbu, i obavezno ubaci kardio trening, traka je Ok, pogotovo posle tegova, ili ujutru na prazan stomak...
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #5 poslato: Maj 27, 2008, 04:10:34 posle podne »

Pazi sa 2 "jača" obroka dnevno nisi ništa uradio!

Na te računice zaboravi... ako ćeš da meriš trening na bazi pulsa, onda lepo na test opterećenja i još po koju analizu i onda planiraj trening! Ako nećeš da se zezaš sa time, kupi pulsmetar pa radi po osećaju! Otprilike, kada butine počinju da trnu to ti je nekih 160-170, kad počne zujanje i začepljenje ušiju računaj da si preko 170!  ;)   Tako je bar u mom slučaju (rekreativac), ali i kod drugarice koja je neki polu-sportista! Da bi sagoreo što više gledaj da prilikom jačih deonica naguraš puls na 160, sačekaš (aktivna pauza!) da se spusti na 120-130 pa opet.

Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
mick
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Maj 27, 2008, 02:07:20 posle podne »

Momci hvala za predloge manje više je to to  :), nešto sam čitao o HIIT-u pa me zanima jedna stvar

Najbolji efekti na smanjenje masnih naslaga postiču se trčanjem na oko 70% maksimalnog pulsa. Maksimalan puls možete izračunati tako što ćete od 220 oduzeti vaše godine života i taj broj pomnožiti sa 0,7. Na 70% maksimalnog pulsa se sagoreva oko 40g masti na sat vremena vežbanja. Najefikasniji vid kardio treninga je trčanje. Vožnja bicikla u odnosu na trčanje znatno manje sagoreva masne naslage.

Po ovoj skali moj max puls je 135 .Ali moj puls od 135 je meni jako lagan(ne zamaram se jako sa tim pulsom) tek kad preĂ°em nekih 140-145 osećam zamor.E sad ako je preporuka 70-80% max pulsa za hiit koji vremenski interval bih trebalo da uzmem u obzir da bih pokrenuo ceo proces sagorevanja? (ovo je sve bez korišćenja sagorevača) i da li je u opšte ta formula za izračunavanje max pulsa tačna? :-\

Iz ishrane sam kompletno izbacio junk UH i sasvim se OK osećam, ne znam da li bi trebalo da ubacim multidex obzirom da nemam nekih problema nakon treninga.

A BCAA nisam nikad koristio ali ću sasvim sigurno probati trening sa njima.Jedino što nisam formirao je ishrana jer nemam mnogo vremena za to zbog posla ali se trudim da u toku dana imam makar dva jača obroka.Ako neko ima neki predlog koji mogu da iskoristim slobodno ga pustite u promet  ;D

Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #3 poslato: Maj 26, 2008, 08:12:06 posle podne »

za ishranu ti je mark rekao.
imam ja kuci orbitrek, mozes da radis hiit na njemu.
takodje probaj da stanes u pozu kao da radis polu cucanj, noge ima da ti puknu (foru sam pokupio od dhea-e)
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #2 poslato: Maj 26, 2008, 07:46:58 posle podne »

mogao i bcaa da ubacis tu... posto ces da trcis ? mada i ako neces da radis kardio, slobodno ga uzmi ,ako si u mogucnosti ,neces pogresiti... u vezi treninga... pa ono ... bolesno jak trening... ishrana... sto vishe mesa ,povrca,jaja itd itd... znas vec .. UH do 4 sata...  ne znam sta da ti josh kazem.. pretpostavljam da si i ovo sam znao :)
Sačuvana
mick
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Maj 26, 2008, 06:56:15 posle podne »

Moram da pohvalim sve ljude na forumu! :) lutam po forumu neko vreme i samo mogu da kažem SVAKA ČAST!

Imam nekoliko pitanja pa ako može neko da mi da predlog,sugestiju...

Pre od prilike 5 godina bio sam aktivan na polju rekreativnog bb.Prilično mi je dobro išlo,dobio sam dobru masu sa definicijom itd...
koristio sam standardno gain protein sa kreatinom,hrana na 2-3 h,5-6 puta dnevno.... da ne dužim.
Nakon 6 meseci od početka počeo sam da radim čak i neke vrste super serija na treninzima,i baš mi je prijao tempo svega toga.Do trenutka kad sam usled premora na poslu 36 sati rada bez prestanka(neki neurološki ispad sa okom,koji mi nije zadavao probleme samo sam morao od tad da nosim naočare) morao da usporim sa treninzima.
Po preporuci lekara opšte prakse koji je krivicu svalio na proteine i kreatin prestao sam da treniram na neko vreme.Bio sam protiv toga ali jednostavno nisam imao izbora.
Nastavio sam da radim naravno,tegobe sa okom nisu prošle jer je ustanovljeno da su mi oštećeni cilindri u oku usled jakog psiho-fizičkog napora.
Od tad sam dobio dosta na težini(sa 94 na max 108 kg, visok sam 190cm),periodično sam išao u teretanu ali to nije bio to.Jedino sam nekoliko puta imao uspeha kod skidanja kilograma sa termogenikom(10 kg za 25 dana) i nekom ludom dijetom bez UH ali tad nisam mogao da se popnem uz stepenice jer nisam imao snage logično:( Ali sve se svodilo na nekoliko nedelja treniranja pa pauza od nekoliko meseci,a i pri tom popustili su mi leĂ°ni mišići pa se desi da neki put imam jake bolove kad ne treniram.

Moj najveći problem je taj što dosta radim i nemam vremena za ishranu na svakih par sati.Na poslu sam skoro dobio teretanu koja nije zanemarljiva, ima sve što je potrebno A NIŠTA NE KOŠTA! :D pa sam odlučio da potražim savet od iskusnijih u ishrani od mene :) danas sam pazario Sticetc-ov whey protein i Dyma burn sagorevač.(skinuo sam nekih 5 kg bez ičega to mi nije problem ali sad sam zapeo)
Konkretno zanima me ishrana i trening koji bi mogao da sprovedem obzirom da imam traku za trčanje,nordijsko skijanje,gladijator,benč....

Ako sam smorio sa ovim podužim izlaganjem izvinjavam se u napred! :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.134 sekundi sa 17 upita.