TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 11:45:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: "enth" i "EQ"  (Pročitano 6198 puta)
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #24 poslato: Jun 01, 2008, 07:24:46 posle podne »

Ja nisam primetio da je proviron koriscen nesto specijalno ili ako ga koriste ide u toku kure sa jos nekim testom . Nolva , clomid i arimidex u 99% slucajeva . I HCG tamo gde treba . Nasao sam info da HCG ne treba uzimati kada se koristi cycle do 10 nedelja ( sem ako neko nema prirodno problema sa testisima) i ako nisu neke bas velike doze u pitanju . Za cycle preko 11-12 nedelja traba ga planirati naravno opet sa clomidom i nolvadexom . E  sad to su neke ustaljene seme i odrednice ako mogu tako da kazem . Kako ce ko reagovati na steroide to je ?
Sačuvana
bodybuilding forever
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #23 poslato: Jun 01, 2008, 07:16:46 posle podne »

Ma znam informisem se . Naci cu nesto sigurno . hvala svima na razgovoru na ovu temu .

 EVo jedan PCT . Trebalo bi da lici na nesto .

  dani od 1-30 : 25 mg L-dex(arimidex) + 100mg clomid + 20mg nolvadex .

i sve to za 250mg enant + 250mg boldenona ?


moje misljenje da ce ti skuplje izaci zastita i PCT nego cela kura,skoro

za ove doze pojacana doza tribulusa + kutija clomida resava stvar

 Ne,  za 500+500 mg je taj PCT .
Sačuvana
bodybuilding forever
jojevta
Gost
« Odgovor #22 poslato: Maj 30, 2008, 07:03:02 posle podne »

Ma znam informisem se . Naci cu nesto sigurno . hvala svima na razgovoru na ovu temu .

 EVo jedan PCT . Trebalo bi da lici na nesto .

  dani od 1-30 : 25 mg L-dex(arimidex) + 100mg clomid + 20mg nolvadex .

i sve to za 250mg enant + 250mg boldenona ?


moje misljenje da ce ti skuplje izaci zastita i PCT nego cela kura,skoro

za ove doze pojacana doza tribulusa + kutija clomida resava stvar
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #21 poslato: Maj 30, 2008, 04:26:40 posle podne »

U slucaju sexualne disfunkcije i enentat ce pomoci :D privremeno,svacas..al ti govoris o provironu kao da je vitamin-moze se uzimati duze vreme...to je lek...ne valja ga uzimati duze no sto je potrebno
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #20 poslato: Maj 30, 2008, 04:17:26 posle podne »

Ja jesam rekao da jeste on AAS,ali da se moze uzimati duze vreme i da posledice nisu poznate.....Sto znaci da nuspojave nisu poznate.....Medju nus pojavama spada i blok testa ? Bar bi trebalo.....A i nije mi jasno ako ti kazes da on potiskuje test sto se onda nekad koristi i u pct sa HCG-om da pomogne u slucaju sexualne disfunkcije :)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Maj 30, 2008, 04:11:35 posle podne »

Ok,sta je proviron?Masterolon...On JESTE steroid ali nema anabolicki efekat,vec samo androgeni.I jeste blokator konverzije testa u estrogen,ali je opet VESTACKI ubacen i u tom smiclu ne potice prirodnu proizvodnju testa tu samo odmaze...moze se uzimati i nakon kure kratko jer injekcioni ce biti aktivni jos nedleju dve,ali posle toga nein...A u pct je to najbitnija stvar zar ne,sto pre pocetak prirodne proizvodnje?mada tu se slazemo,ne slazemo se oko toga da ti akzes da proviron nije steroid a on to jeste definitivno :)

1 alpha-methyl-17 beta-hydroxy-5 alpha-androstan-3-one   eo hemijska struktura
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #18 poslato: Maj 30, 2008, 03:55:27 posle podne »

Maaaaa grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr proviron se najbolje uzima tokom kure i oko 10tak dana nakon nje tj poslednje injekcije.Ali se moze uimati i nakon kure sa pregnilom ili ti hcg i sa nolvom..........Mada bre kako moze da proviron bude derivat ili test ? Kada sprecava gyno i cak se moze uzimati sa hcgom da regulise SEXUALNU disfunkciju,onda ne moze da pravi supresiju na test......Mislim ne kontam ? Kako nesto sto je sinteticko i nije test nego blokator pretvaranja estregena u test moze da blokira prirodni test,a moze da se uzima duze vreme i cak i u kombinaciji sa HCG-om ili nolvom nakon jace kure.....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #17 poslato: Maj 30, 2008, 03:47:02 posle podne »

Nisam mislio u toku pct :D breeee nego tokom kure bote :D I jedno 10tak dana nakon kure :D
Pa cekaj jeste AAS ali ja ne znam o tome da vrsi supresiju testa.......Cak sta vise nisam nasao nista o tome,a nisam ni cuo o tome :-\ :-\

citaj i pitaj...ne uzima se u PCT jer treba PRIRODNO testo da se poveca,ne "vestacki" unos,zato je los proviron tada.

Pa ajd ovako,sta su aas?Derivati testa...unos testa vestacki u organizam sta radi-supresija pridonog a to radi i proviron izmedju ostalih,ne u velikoj meri ali opet je nepotrebno ga uziamti tokom PCT jer je cilj dovodjenja prirodne proizvodnje sto pre u normalu,to ti je to :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #16 poslato: Maj 30, 2008, 03:32:46 posle podne »

Nisam mislio u toku pct :D breeee nego tokom kure bote :D I jedno 10tak dana nakon kure :D
Pa cekaj jeste AAS ali ja ne znam o tome da vrsi supresiju testa.......Cak sta vise nisam nasao nista o tome,a nisam ni cuo o tome :-\ :-\
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #15 poslato: Maj 30, 2008, 02:51:51 posle podne »

Ma znam informisem se . Naci cu nesto sigurno . hvala svima na razgovoru na ovu temu .

 EVo jedan PCT . Trebalo bi da lici na nesto .

  dani od 1-30 : 25 mg L-dex(arimidex) + 100mg clomid + 20mg nolvadex .
Sačuvana
bodybuilding forever
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #14 poslato: Maj 30, 2008, 02:39:17 posle podne »

Brate nije stetan :D koj ti je :D proviron je isto steroid,kao svaki sterodi vrsi supresiju testa...minorno je anabolican,dobar je tokom kure ali nikako u PCT jer tokom pct moras da prirodno dizes testo...Nolvadex nemoj tokom kure,drzi uza se u slucaju peckanja bradavica pa samo u tom slucaju.Ako uzmes nolvu tokom kure,blokiraces estrogen koji ipak ima svoju ulogu u izgradnji misica...sve je to lepo Sharcev napisao u jednom clanku,al sad nema snase da to nadjem :D A Proviron bi mogao 2X25mg tokom kure na dan...

I umesto Boldenona da ubacis bolje neki oralni,ili cak na sve to dodaj T-bol ili D-bol...

Ja sam nesto slicno kao ti planirao za prvu kuru,samo sto cu ja enantat i EQ sa t-bolom(tokom prvih 4 nedelja)

U svakom slucaju informisi se jos malo cisto ono ;)

i proviron ne izbacuje,vec sprecava nakupljanje vode...jak androgen...sprecava konverziju u estrogen i samim tim dobar je protiv Gyno
« Poslednja izmena: Maj 30, 2008, 02:42:55 posle podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #13 poslato: Maj 30, 2008, 02:21:16 posle podne »

sacekaj da ti Pedjos odgovori,u principu nolvadex smanjuje da kazem "dejstvo" testa u toku kure i onako laicki receno kada bi uzimao recimo oko 750mg testa sa nolvom bi smanjio lupam za 200mg,mozda ne bi osetio jer ti je prva kura ili sto si rekreativac,ali otprilike je tako.......
Bolje ti je da das jos koju kintu i da cepas 500mg sa provironom ako hoces da budes siguran...U svakom slucaju on ti je najbolji jer da kazem ima to minimalno svojsto da izbacuje vodu,daje neku malu snagu u principu je hemija,ali nije stetan ili da kazem nisu poznate stetne posledice...Samo dobre,mada opet spada u AAS....Naravno uzimas ga kao prevencija gyno-a......Jeste skuplja opcija nego nolva,ali je bolji u mnogim delovima....Bar ja tako kontam....Ako ne Pedja ce me ispraviti.....Ipak on zna vise o ovoj temi  ::) ::)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #12 poslato: Maj 30, 2008, 01:42:05 posle podne »

Ja se ne bih slozio da u toku kure uzimas nolvadex........Ako sam te dobro razumeo.....

 A jbg negde ima ovako negde onako . Znam zasto mislis da ne bi trebalo . Ne znam ni sam nisam vise pametan .
  Posle svega uvek mi se svede da nemoz biti siguran 100% . Taman sklopim pricu i naidjem na neki drugi info .

  Moram jos da kontam . Nema mi druge .
Sačuvana
bodybuilding forever
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #11 poslato: Maj 30, 2008, 01:31:18 posle podne »

Ja se ne bih slozio da u toku kure uzimas nolvadex........Ako sam te dobro razumeo.....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #10 poslato: Maj 30, 2008, 01:29:56 posle podne »

Pa recimo,ali opet nista jace za pct ti nece trebati ako ides 250mg week od tribulusa nakon kure.....Znaci ni hcg ni clomid,mozda jedna kutija clomida i tribulus i to je to......

  I mene najvise zanima za HCG . Pri kojim kolicinama je on neophodan . Za ovo mi je OK .Clomid , arimidex , L- dex ...
  Znam da bi uz doze od 500mg i testa i EQ trebao da idem svaki dan nolvadex 10mg i L dex 25mg i to 13 nedelja ,pritom ako sam cycle traje 11 nedelja . Ne znam sta pored ovoga treba jos posle ?
Sačuvana
bodybuilding forever
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.154 sekundi sa 17 upita.