TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:28:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Najranije steroidi???  (Pročitano 39290 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #62 poslato: Avgust 05, 2007, 08:07:15 posle podne »

Stvarno mislis da to tako funkcionise,da ti svi proteini idu u misice....ehehe,nije bas tako.Poenta je da jedes mnogo vise pa otuda veca sinteza proteina usled aas.Ako nastavis tako malo proteina da unosis i uzmes aas,neces nista dobiti.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
kikiburek
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #61 poslato: Avgust 05, 2007, 07:00:48 posle podne »

kad jedem unsim i do 250 g P tokom dana,u jednom obroku znam unijet i do 50g P,sve je to dobro ja dobijam masu i ostalo ali neda mi se svaki drug mjesec biti na definicij, kad bi uzeo steroide onda ove P sto pojedem svi bi otisli u misice,a ne ovako,kad znam da pola tog ispisam pola mi se talozi u stomaku u obliku masti .Visina mi je179, kg81   
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #60 poslato: Avgust 05, 2007, 02:25:04 posle podne »

Nije ga radilo jer je glupo uzimati samo oralni steroid bez injekcionog.A i ko zna kako mu je losa ishrana
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #59 poslato: Avgust 05, 2007, 12:10:12 posle podne »

naposim je rumunski metan i pricha se da njega nisu uspeli da lazhiraju jos...ali vidish nije ga ni to radilo.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #58 poslato: Avgust 05, 2007, 11:53:08 pre podne »

metan ili naposim ti je jedno isto...a taj naposim sto mu nije radio je najverovatnije fusara neka >:(
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #57 poslato: Avgust 05, 2007, 11:37:30 pre podne »

Moj drugar je uzimao metan a drugi put naposim
Od metana je dobio 2kg a od naposima nista.
Covek nije navikao dobro da jede, staz u teretani mu je mozda 6 meseci za proteklih 4 godine itd...
Pio je i kreatin uz sve te steroide ali nije dobio nista osim snage....
Ne kazem mozda su bili falsh i taj metan i taj naposim, ali jedno je sigurno, a to je da nije navikao da jede....
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #56 poslato: Avgust 05, 2007, 02:36:15 pre podne »

Koji kralj,on bi sve i sve odjednom.Mrka kapa rodjace.cak i sa aas.
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #55 poslato: Avgust 05, 2007, 01:23:12 pre podne »

Jedi dobro, to nauchi prvo...nauchi da treniras...ojachaj tetive i mishice da ne bi puklo nesto....lepo kaze Hans, kada jedes kao tornado i kad si vec sve popio i ne deluje, a izgledas kao zmaj, jer si dobro jeo i pio, onda se rokni, ali citaj i raspituj se..
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #54 poslato: Avgust 04, 2007, 11:45:29 posle podne »

A jesi li probao pravilnu ishranu recimo?Ako nemas rezultata od kreatina,animal staka,hrane neces imati ni od aas veruj mi,a kad zavrsis prvi ciklus i izgubis ono sto si njim dobio,sledi jos jedan pa jos jedan pa jos jedan...Cim ne umes tako neke male ciljeve bez aas da odradis lose ti se i sa njima pise...AAS treba da koriste iskusni vezbaci koji jedu kao tornado,ti ne verujem ni da si sve stvari oko treninga iscrpeo ili probao kao ni od ishrane.Uostalom,ne vredi ti govoriti,znam desetine likova tvojih godina koji krecu u aas naslepo,mesec dana bujaju pa onda padnu jos nize...

Lep oblik misica dobijas balansiranim treningom svakog dela tela a ne kreatinom ili s aas,kad ujednacis misice oni lepo izgledaju.A definiciju nista lakse,samo ti treba lepo uradjen plan ishrane i dobar trening.
Za snagu isto imas specijalizovane treninge,evo ja sam isprobao jedan gde za 6nedelja povecavas zeljenu tezinu u vezbi za 15%.Samo treba volje i da malo vise trazis ono sto te zanima.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
kikiburek
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #53 poslato: Avgust 04, 2007, 11:29:20 posle podne »

Htio bi se malo izdefinirati i dobiti ljep oblik misica us to povecat snagu da sto vise mogu dici teret ,masa mi netreba pre velika max 5 kg iznad svoje visine,inace pio sam svakakve gluposti i nikad ono sta sam htio s 14 sam poceo sa kreatinom,sada sam na Animalu m stack ako to nebude kako treba onda steroidi
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #52 poslato: Avgust 04, 2007, 02:53:38 posle podne »

Jao nemoj montanu ovde molim te....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #51 poslato: Avgust 04, 2007, 02:04:36 posle podne »

TEKST PREUZET SA URL : http://www.bodibilding.h1.ru/Steroidi%20za%20zdravlje.htm

----------------------------------------------------------------------------


Steroidi za zdravlje

Nelson Montana

priredio: Srdjan Santic

Svako ko zna bilo sta o “pravom” bodybuildingu ce se sloziti sa mnom u misljenju da su price o opasnostima koriscenja steroida koje nam plasiraju mediji preterane. Vecina ljudi, potpuno dezinformisani, smatraju da su steroidi na istom nivou kao I heroin, sto se tice opasnosti po zivot. Ali ono sto je najgore je sto drustvo ne pravi razliku u kolicini koriscenja neke supstance. Postoji razlika izmedju pijenja litre viskija dnevno I pijenja 2-3 piva subotom uvece. Postoji razlika izmedju koriscenja I preterivanja.

Pretpostavimo da ste sa mnom do sada. Svi se slazemo da, ako popijete par tableta D-Bola, nece vam eksplodirati jetra ili vam se razviti tumor na mozgu preko noci. Ali, reci da su steroidi dobri za zdravlje je mozda malo previse. Ali pogledajte – zar imanje snaznog tela ne stiti coveka od svakodnevnih stresova, fizickih I psihickih? Zar ne bi bilo bolje da mozete da se brze oporavljate od bolesti, imate visi nivo GH, poboljsan nivo T3, veci broj krvnih zrnaca I nizi nivo kortizola? Svi ovi elementi doprinose boljem zdravlju.

Naravno, ako zelite da koristite steroide da bi dobili 15 kilograma svaki put kad uradite ciklus, onda ovaj program nije za vas. Ali, ako ste neko ko zeli da iskoristi pozitivne efekte steroida da bi poboljsao svoj izgled, a bez nezeljenih efekata, postoji nacin. Naravno, svako je drugaciji. Neki ljudi imaju zdravstvenih problema zbog kojih ne bi smeli da koriste steroide. Ali, za vecinu zdravih, odraslih osoba, ovo je zdrav I praktican pristup koriscenju steroida.

Kada je u pitanju koriscenje steroida bez gubitka kose (dno), gubitka seksualnog nagona (dno dna), depresije posle ciklusa I gubitka dobijenih misica, postoji nekoliko kljucnih koraka.

Prvi korak ce kod vecine izazvati poprilicnu sumnju:

Ciklusi ne smeju biti duzi od tri nedelje.

Znaci, tri nedelje najvise, pri punoj dozi, plus jedna da se “skinete” sa sterodia. Sad sigurno mislite: “Kakvu cu masu da nabacim sa takvim kratkim ciklusom?” Recu cu vam – masu koju cete zadrzati. Sta mislite zasto se najveci deo mase nabacene nekim velikim ciklusom izgubi? Zato sto je telo adaptivan mehanizam, a ne moze se adaptirati na toliku masu za tako kratko vreme. Ali, na 3 kilograma? To vec moze.

Postoje I druge prednosti tako kratkog ciklusa. Uzmite registar lekova I pogledajte koji su efekti koriscenja prevelike doze Winstrola – nikakvi. A onda pogledajte pod aspirin – videcete da vas moze ubiti. Nezeljeni efekti od steroida dolaze zbog predugog koriscenja. Svi znaju da ako popijete nekoliko Anadrola, najgore sto vam se moze desiti je da vas sutra boli stomak. A probajte da sunete saku aspirina I pola litre votke – pa merite koliko treba vremena da stigne hitna pomoc.

Koriscenje steroida na ovako kratko vreme eliminise I potrebu za Nolvadexom.

Dok je vreme koriscenja kratko, doze moraju biti visoke, dok su receptori jos svezi I najveci napredak je napravljen. Dodatna prednost je sto se sledeci ciklus moze poceti ranije. Period odmora treba biti 4-6 Nedelja. Na ovaj nacin mozete praviti postepen napredak, koji je slican prirodnom treniranju, samo mnogo brzi.

Mislim da iko ko je bar malo zainteresovan za svoje zdravlje ne bi trebao da koristi Anadrol. Vrlo snazno utice na jetru, a I veci deo napretka u snazi I velicini koji dobijete na Anadrolu je zbog zadrzavanja vode. Probajte da u sebe sipate hranu I pijete 3 litre vode svakih pola sata I postici cete isti efekat. Kao sto jedan moj drug kaze: “Kad zavrsis ciklus Anadrola, pisas dvaput I izgubis 10 kilograma.”

Sto se tice steroida koji se ubrizgavaju, treba znati par stvari – Equipose je zivotinjski steroid, a mnogi koji ga koriste imaju simptome slicne gripu. Testosteroni (osim Sustanona) nisu dobri, pogotovo za starije, a I dobitak nije dugotrajan. Parabolin ima jako anabolicko dejstvo, a I nije preterano androgen, ali ima druga toksicna dejstva. Jedini racionalan izbor steroida koji se ubrizgavaju su Primobolan I Deca-Durabolin.

Oralni steroidi su opasniji zato sto su 17-alfa alkilisani, sto znaci da imaju dodatu alkil grupu na alfa-poziciji 17-tog atoma u molekulu. Ovo se radi da se steroid ne bi potpuno degradirao u prvom prolazu kroz jetru, zbog cega I imaju lose dejstvo na nju. Tablete Primobolana su izuzetak, ali su efektivne samo kod onih koji prvi put koriste steroide. Ali su dobre za zene. Anavar nema mnogo losih efekata, ali ni on nije dovoljno jak, cak ni za zene. Proviron se najbolje koristi kao anti-estrogen. Ovo ostavlja samo Winstrol I dobri stari D-Bol. Mnogi ce reci da je D-Bol opasan, ali razlog zbog kog ga spominjem je da ima najbolji odnos rizika I koristi. D-Bol je veoma efektivan. Ako doze nisu vece od 20mg dnevno, on postaje odlican izbor za kratke cikluse. Najbolji efekat daje ako se koristi u kombinaciji sa Primobolanom.

Najbolji savet za ovakve cikluse je da se, ipak, koristi optimalna doza, a ne bas maksimalna. Morate znati da 800mg Deca nece dati duplo veci rezultat od 400mg. U isto vreme, koristiti premalo bi bilo trosenje novca, vremena I receptora.

Uzmimo za primer da ste odlucili da uradite ciklus od 400mg Deca nedeljno I 20mg Winstrola dnevno. (Alternativa bi bio ciklus od 400mg Primobolana nedeljno I 20mg D-Bola dnevno.) Znam da nekima ovaj ciklus deluje slab, ali mi ovde pazimo na zdravlje, zar ne? Pijte svih 10 tableta (20mg) Winstrola tri nedelje. Pocetkom cetvrte nedelje uzimajte 8 tableta 2 dana, zatim 6 tableta 2 dana, 4 tablete jedan dan, 2 tablete jedan dan, I samo jednu tabletu poslednjeg dana.

Uzmite prvu injekciju Deca od 200mg prvog dana. Za 3 dana uzmite jos 200mg. Sacekajte 4 dana I uzmite jos jednu dozu od 200mg. Pet dana kasnije uzmite dozu od 100mg. Poslednju dozu, takodje od 100mg, uzmite za nedelju dana. Ovo ce obezbediti da imate maksimalnu koncentraciju steroida u krvi u trenutcima kad je proces rasta na vrhuncu, a takodje obezbedjuje I postepeno skidanje, tako da endogeno lucenje testosterona nije poremeceno.

Ipak, na kraju ciklusa nije lose da koristite Tribulus Terrestris, sto ce normalizovati lucenje leutenizirajuceg hormona. Muskarci preko 35 godina starosti bi trebalo da jos I koriste Saw Palmetto, da bi sprecili uvecanje prostate zbog viska DHT (dihidrotestosterona). Posto zelite I da vam jetra ostane citava, koristite sledecu stvar:
Uzmite 1 ceo limun, podelite ga na cetiri dela I ubacite u mikser
Dodajte 3-4 supene kasike soka od pomorandze, najbolje nekog koji ima koncentraciju 100% (Next Premium ili tako nesto)
Dodajte jednu supenu kasiku maslinovog ulja
Sve ovo izmesajte u mikseru 1-2 minuta, a zatim procedite
Dobijenu kolicinu podelite na 3 I pijte sa svakim obrokom

Do kraja cikluca, ocekujte da cete imati 3-4 kilograma vise. Ako vam je ishrana bila u redu, najveci deo toga ce biti misicna masa. Ako ste dobro trenirali, zadrzacete sve sto ste dobili. Vredi napomanuti da napredni bodybuilderi toliko nabace za godinu dana. Napredak od godinu dana treniranja za jedan mesec I nije tako lose.

Takodje treba da znate da, ako vam je ovo prvi ili drugi put da koristite steroide, doze treba da budu prepolovljene. Preporucujem da se suzdrzite od koriscenja steroida dok ne iskoristite sve prirodne metode. Smatram I da osobe ispod 24 godine starosti ne bi trebalo da koriste steroide.

Ja licno priznajem da sam uz pomoc ovakvih ciklusa dostigao nivo fizicke spremnosti koji prirodno nikad ne bih mogao dostici. Sada, kada imam 44 godine, imam 12kg vise nego ranije, nivo telesnih masti mi je ispod 10%, uprkos tome sto nisam koristio steroide vec godinu dana. Posto izgledam bolje nego ikad, osecam se kao da sam ponovo mlad.

Zelim samo da vam pozelim sve najbolje na putu do boljeg zdravlja I boljeg izgleda.

 






Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #50 poslato: Avgust 04, 2007, 11:25:55 pre podne »

doza koju koriste bb je oko 400mg.a sta ti oces sa ovim "ciklusom" napisi da li bi jos nesto uzimao?koliko bi ti trajao ciklus....
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #49 poslato: Avgust 04, 2007, 03:22:14 pre podne »

Znaci vec imas odlicnu masu cim kreces da uzimas?
Glupo je uzimati samo jedan steroid,unistavas osecaj koji treba da dobijes od prvog ciklusa....primobolan...uff treba ti jos mnogo da citas...Ako ne jedes bar 4grama proteina po kg bolje batali,jer nista neces dobiti ovim.Tek su ti krtenuli hormoni da bujaju a ti bi vec strano testo da unosis....prvo nauci sve o dobrom treningu i ishrani,inace ako krenes u ovo s neznanjem imaces manje misica posle ciklusa nego pre.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
kikiburek
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #48 poslato: Avgust 04, 2007, 02:53:57 pre podne »

ja bi krenuo sa steroidima mada mi je 18,znam da steti i sve ostalo,zanima me ako koristim primoblan da li bi jos sta trebo uzimat uz njega,Ne bi iso vise od 200mg mozda kasnije 400-600



svoje zdravlje ugrozavam 
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.