TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 02:22:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sport Fest  (Pročitano 6348 puta)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #11 poslato: Maj 27, 2007, 10:55:25 posle podne »

danas bili ja i steva...ali nekako su mi bili dosadni oni strong mani >:( ali zato je na adi bilo lepo 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #10 poslato: Maj 25, 2007, 10:51:35 posle podne »

ja idem u nedelju, Vuksa cujemo se sutra pa da se dogovorimo... :)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #9 poslato: Maj 25, 2007, 07:42:49 posle podne »

Vikend Fudbala na Adi

Osim dve utakmice Vukova u subotu i nedelju, od kojih jedna predstavlja debi Vukova II u Grupi B Nacionalnog Prvenstva Srbije, Vukovi Beograd organizovaće više dogaĂ°aja u okviru Beogradskog Sport Festa ovog vikenda na terenu sa veštačkom travom na Adi Ciganliji.

Sport Fest počinje u petak, 25. maja, a baš tog dana u 15 časova, umesto redovnog, Vukovi će održati otvoreni trening na kojem će zainteresovani moći da obuku zaštitnu opremu i da se oprobaju u američkom fudbalu.

Narednog dana, najbolji tim Vukova odigraće četvrtu utakmicu u okviru regionalne lige SELAF, protiv Ljubljana Silverhawksa, sa početkom u 16 časova. Vukovi su slavili na dva poslednja meča i imaju skor 3-1, za razliku od Silverhawksa koji imaju samo jednu pobedu u četiri utakmice i koji su na poslednjem gostovanju u Novom Sadu poraženi 38-0. Ipak, na ovaj meč Silverhawksi će doći sa četiri američka igrača koji ove godine igraju za njih, a koji nisu igrali u Novom Sadu, pa se očekuje zanimljivija utakmica. Slično je bilo i prošle godine, kada su Vukovi slavili 34-14 na stadionu Obilića, iako je bilo nerešeno na početku poslednje četvrtine.

Nedelja će programski biti najduži dan na terenu Vukova, jer će Vukovi II izaći na teren tek nakon flag football turnira za igrače do ’91 godišta u organizaciji ove beogradske ekipe i Saveza Američkog Fudbala Srbije. Flag football je nekontaktna verzija američkog fudbala za najmlaĂ°e, gde se, umesto obaranja, protivnik zaustavlja povlačenjem zastavice vezane oko struka. Prvi ovakav turnir kod nas označava početak ozbiljnijeg rada sa mladima, što je bio jedan od prioriteta SAFS-a i timova u Srbiji pre početka ove takmičarske sezone.

„SAFS je na vreme prepoznao bitnost stvaranja baze i razvoja američkog fudbala meĂ°u najmlaĂ°ima i odredio ovaj aspekt kao prioritet u narednom periodu. Cilj je omogućiti deci da igraju američki fudbal, da uče od malih nogu i da naravno uživaju i postanu bolji sportsmeni i ljudi“, izjavio je Ramazi Inaišvili, predsednik UO SAFS-a i dodao da je osnivanje Flag Lige u planu za narednu godinu.

Osam prijavljenih ekipa koje broje po pet članova, od toga tri ekipe Vukova, dve Klek Knightsa i po jedna ekipa Jagodine, Sombora i Kraljeva biće podeljeni u dve grupe i sa igrom će početi u 10 sati. Igraće se 2x15 minuta, svako sa svakim u grupi i na dva terena uporedo, kako bi sve bilo gotovo do početka utakmice Vukovi II – Vršac u 17h.

U pitanju je debi za većinu igrača, jer iako su Vukovi jedan od najstarijih timova u Srbiji, radi se o prvoj utakmici Vukova II, ekipe koja je formirana kao B tim 2006. godine. Start grupe B Nacionalnog Prvenstva je odložen sve do sada, pa će ovaj mladi tim u predstojećem periodu odigrati 4 utakmice u samo šest nedelja.

Ulaz na obe utakmice je besplatan.
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #8 poslato: Maj 24, 2007, 08:56:05 posle podne »

Ajd videcemo,mozda...imam ispit u ponedeljak pa ako stignem da naucim sibnem ti poruku....Daj vule pomazi u ovim krvopijama,opeljesise me...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #7 poslato: Maj 24, 2007, 08:21:45 posle podne »

ja sam tu u nedelju pa ko oce da se dogovorimo da se vidimo na adi
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Marko Stojanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #6 poslato: Maj 24, 2007, 06:13:52 posle podne »

Svi idemo na strongman!
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2007, 09:30:25 pre podne »

A ja izgleda idem da gledam!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Maj 22, 2007, 03:52:52 posle podne »

A ja izgleda jesam :)
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #3 poslato: Maj 22, 2007, 10:49:57 pre podne »

grrrrrrr ja nisam tu >:(
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
maja
Gost
« Odgovor #2 poslato: Maj 22, 2007, 07:20:12 pre podne »

U nedelju 27.05.2007. godine u okviru Sportfesta održaće se 2. po redu Medunarodno Strongman takmičenje na Adi Ciganliji sa početkom u 16 časova.Ovim putem srdačno pozivamo sve zainteresovane!
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #1 poslato: Maj 21, 2007, 07:20:45 posle podne »


Ovim putem Vas obaveštavamo da će Pansport, treću godinu za redom biti na sportskoj manifestaciji Sport Fest, koja će se održati od 25.-27.maja, na Adi Ciganliji.
Posetioci Sport Festa će moći proizvode iz ponude Pansport-a da kupe po sniženim cenama za 10% !!!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.135 sekundi sa 17 upita.