TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:54:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zelim da podignem nivo testosterona  (Pročitano 14615 puta)
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 03, 2008, 01:29:25 posle podne »

Citat
znaci jos jedan glas za propionat  pa realno i ja sam razmisljah tako,najlakse je "ukinuti"ako se nesto desi,al dal je zaista potrebno za prvi put? Mislim nije poenta jeftinoca,ne stedim na suplementima, sto bih na ovome mnogo ozbiljnijem delu

test je osnova...sto kvalitetniji i brzi ..to bolje...ali nikako sam...uzmi nesto lepo i egzoticno uz njega.
prirast nece biti kao da si na GLENICI I ANADROLU  ;D ;D ;D ;D..sto je hit..tamo negde.. ::) ::) ::) ::)

ali ono sta dobijes..ostaje....i nema RAZBIJENE HPTA ;) ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #36 poslato: Oktobar 03, 2008, 01:29:07 posle podne »

eeee ok jasnije...vec razbismo par dilema :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 03, 2008, 01:27:55 posle podne »

Citat
testisima da ga proizvode,e sad ako je totalno razbijena HPTA osovina mega dozama i dugim cilkusima onda je bogme potrebna terapija jer u tom slucaju su tesisi i zaboravili kako izgleda tesosteron

TACNO!!!!!

ali ovo vredi za one budale koje su ONLINE vec godinama i razbijaju se sa TESKIM I JEFTINIM ANDROGENIMA.....
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 03, 2008, 01:25:03 posle podne »


bilo koja upotrba steroida moze da supresuje prirodni testosteron,to je svima jasno,u manjoj ili vecoj meri
ali kada se prestane sa upotrebom,vremenom organizam tezi da se vrati u homeostazu (ravnotezno stanje),normalno u zavisnosti koji aas je bio u pitanju koliko je bila duzina ciklusa od toga ce i zavisiti koliko ce mu biti i potrebno,normalno nije ni to presudno,postoje jos mnogi faktori koji u to ulaze al to sad nije tema
znam mnogo ljudi koji nisu culi za protein a kamo li za nesto jace koji su radili spermogram i imaju veoma lose rezultate,sa druge strane ima ljud koji su takmicari i koju su korisnici AAS a imaju blizance ili trojke (aj nek mi ta doktorka to objasni) ???
znaci upotreba aas moze da ima uticaja a i ne mora


cek znaci ako sma dobro shvatio,cak i da prekines "cold turkey" tets ce se vratiti na normalan nivo pa makar proslo godinu dana?ne kazem d aje to dobro ali u teoriji  da prestane neko onako bzvz,samo je vreme u pitanju kada ce stici u normalu,tj kad tad dodje do toga?

u pricipu trebalo bi ,jer organizmu je potreban odredjeni hormon i ako ga nema posle duzeg vremena u krvi  hipofiza mora da posalje signal testisima da ga proizvode,e sad ako je totalno razbijena HPTA osovina mega dozama i dugim cilkusima onda je bogme potrebna terapija jer u tom slucaju su tesisi i zaboravili kako izgleda tesosteron

Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #33 poslato: Oktobar 03, 2008, 01:24:03 posle podne »

znaci jos jedan glas za propionat :D pa realno i ja sam razmisljah tako,najlakse je "ukinuti"ako se nesto desi,al dal je zaista potrebno za prvi put? Mislim nije poenta jeftinoca,ne stedim na suplementima, sto bih na ovome mnogo ozbiljnijem delu :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 03, 2008, 01:21:48 posle podne »

Citat
cek znaci ako sma dobro shvatio,cak i da prekines "cold turkey" tets ce se vratiti na normalan nivo pa makar proslo godinu dana?ne kazem d aje to dobro ali u teoriji  da prestane neko onako bzvz,samo je vreme u pitanju kada ce stici u normalu,tj kad tad dodje do toga?

tacno....sve ovisi od covke ado coveka....a neko sse na tom putu i ubije..  ;D ;D ;D

Citat
druge strane ima ljud koji su takmicari i koju su korisnici AAS

pa ja imam 2 sina  8) 8) 8)
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 03, 2008, 01:19:57 posle podne »

sve si u pravu.....
a za ovo zadnje....

vidi..zato sam i rekao da a znam da volis da citas....
sto se tice recimo nolve...pa ja ti gartujem da ti recimo ona nikada nece ni trebati niti da ce te peckati AKO SI RAZUMAN i dovljno pametan.....
at to znaci...pa zasto da u opste i razmisljas o tome DALI CE..ILI STA CE...ako nema potrebe za tim.....
postoje..mnogo bolje,bezbednije,sigrunije alternative koje se mogu veoma lako kontolisati..a em su bolje za sam hormonalni status jer ne unistavju ga tako znacno kao ono sto sam naveo u prethodnom postu.
ti znas da ja bas i ne zelim mnogo da kenjam o ovome zbog rzno raznih budala koji samoc ekaju priliku da me zasckoe...

ali uvek mozemo da razgovramo o ovme na bilo koji drugi nacin.....
i recu cu ti samo jedno...

BRZO UDJE -BRZO IZAdje..mnogo bolje opcija za orgnizam nego ensto sto deluje ili pocinje delovati nakon 4 nedlje i duze i isto toliko se zadrvzavau orgnoznmu i moze da krene da razara hormone nedljema nakon prestanka uzimanja....lol...

jeste da nije BRZA ALTERNTAIVA kao sto neki vole da se URADE......ali je mnogo sigurnija...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #30 poslato: Oktobar 03, 2008, 01:17:24 posle podne »


bilo koja upotrba steroida moze da supresuje prirodni testosteron,to je svima jasno,u manjoj ili vecoj meri
ali kada se prestane sa upotrebom,vremenom organizam tezi da se vrati u homeostazu (ravnotezno stanje),normalno u zavisnosti koji aas je bio u pitanju koliko je bila duzina ciklusa od toga ce i zavisiti koliko ce mu biti i potrebno,normalno nije ni to presudno,postoje jos mnogi faktori koji u to ulaze al to sad nije tema
znam mnogo ljudi koji nisu culi za protein a kamo li za nesto jace koji su radili spermogram i imaju veoma lose rezultate,sa druge strane ima ljud koji su takmicari i koju su korisnici AAS a imaju blizance ili trojke (aj nek mi ta doktorka to objasni) ???
znaci upotreba aas moze da ima uticaja a i ne mora


cek znaci ako sma dobro shvatio,cak i da prekines "cold turkey" tets ce se vratiti na normalan nivo pa makar proslo godinu dana?ne kazem d aje to dobro ali u teoriji  da prestane neko onako bzvz,samo je vreme u pitanju kada ce stici u normalu,tj kad tad dodje do toga?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #29 poslato: Oktobar 03, 2008, 01:14:05 posle podne »

ma pazi sta sam ja ovdi mislio:

Jos uvek ne mogu sebi da utuvim u glavu da nekom kome jos uvek nije porizvodnja ne samo dostigla maksimum nego da nije jos lepo ni pocela da se zahuktava ( 16,17god) nece ama bas nikako na duze staze poremetiti prozivodnju test ili spermatozoida...nekako mi ne ide...razumem ja uvek mi daju primer "Pogle Svarcika sa 15-16 pa ima troje dece" al opet neznam sta da ti kazem :D

Ma ja uglavnom kad akazem PCT mislim na tribulus :D posto i ja mislim da vecini vise od toga ne treba...pa secas se da sam skoro i sam pricao kako nema potrebe bzvz se kljukati lekovima,i da nijedan lek nije bezbedan...

Pretpostavka u ovom slucaju mi je bila da mozda nije znao lepo ni sta radi u smislu kako prestati sa ciklsuom(mislim znas sta se moze sve desiti kad odjednom preseces,kada estrogen navre a ti ne radis nista da vratis test u normalu)

Ma ja sam hormonalne radio onako usput :D reko kad mi vec vade krv nek odradim sve moguce analize (posto ni z akrv ne bi isao da u labu ne radi poznanica),a i realno da vidim kako mi stoje hormoni,srce itd posle 40kg + za godinu pa 20 minus za par meseci :D zajebane su to promene...a i ciklus se neki blizi pa eto :D

A sa PCT globalno nisam nacisto...mislim najrealnije bi bilo da iz dana u dan pratis neke promene post cycle(tipa peckanja :D ,potencije,raspolozenja itd itd) pa da prema tome delujes... e sad ako osetis neke probleme tad vec moze biti kasno...to je moja najveca dilema,da li treba uzimati nolvu recimo kad osetis peckanje vec pa da rokas(kao neki 3 komata odma) ili krenuti tokom celog ciklusa po jednu cisto kao preventiva...al opet i ne valja estrogen sav bespotrebno blokirati i on ima svoju ulogu...to su moje najvece dileme,znaci biti spreman al opet ne preterati i otici u drugu krajnost...a s druge strane da budem dovoljno opusten ali da ne budem u fazonu "Ma nek rastu sise nije grudnjak skup :D
A na ovo odgovore neznam kako da dobijem nego putem iskustva...pa se tako vrtim u krug...jer niko nemoze da zna kako ce neko drugi reagovati na test ili bilo sta drugo....


Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 03, 2008, 01:12:46 posle podne »


bilo koja upotrba steroida moze da supresuje prirodni testosteron,to je svima jasno,u manjoj ili vecoj meri
ali kada se prestane sa upotrebom,vremenom organizam tezi da se vrati u homeostazu (ravnotezno stanje),normalno u zavisnosti koji aas je bio u pitanju koliko je bila duzina ciklusa od toga ce i zavisiti koliko ce mu biti i potrebno,normalno nije ni to presudno,postoje jos mnogi faktori koji u to ulaze al to sad nije tema
znam mnogo ljudi koji nisu culi za protein a kamo li za nesto jace koji su radili spermogram i imaju veoma lose rezultate,sa druge strane ima ljud koji su takmicari i koju su korisnici AAS a imaju blizance ili trojke (aj nek mi ta doktorka to objasni) ???
znaci upotreba aas moze da ima uticaja a i ne mora
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 03, 2008, 12:56:21 posle podne »

hans..nisi u pravu..
tj marko ti je tacno odgovrio...
da si uzimao i do bip...tessotreona i do BIP nandorlolna ako su u pitanju godine proslaska od toga telo ce da se vrati na normalan hormonalni status jer to je takav mehnaizma delovanja.
neznam od kuda si ti toliko zapeo za taj PCT ako i kada kako kazes nikada nisi radio kuru.
ako se vec rapsitvias mislim da si krenuo u krivom smeru jer se riba ne cisti od glave nego od repa.
opste je poznato da ja ne radim PCT...ali ne zbog toga sto sam na HEMIJI stalno kako budale tvrde..vec smtram tj siguran sam u to sto sam dokazao i poakzao milion puta da postoje milion priordnih alterntiva za vracanje tela u hoemostzau bez upotrebe LEKOVA TJ CITOSTATIKA....jer taj famozni PCTA jeste Ok varijatna..ali samo onda ako JE NESTO TOLIKO POIKVARENO da nema drugog nacina da se resi problem osim na taj nacin..sam zakljuici..udarati lekovima na lekove...ili spajtai plusi plus..sta dobijes.
ali akzem...ako nema druge mogucnosti i druge alternative..onda mora da se pristupi PCT...ali..ali..ali.
to nikako nije ABNORMLANO UBIAJNJE  sa lekovima tipa CLOMID..HCG..NOLVADEX..sto mnogi rade i preprucuju....vec ukoliko je hormonlani status u toj meri narusen onda ga treba pokusati vraiti sa sto manjom kolicinom citostatika....

znaci..nemoj da popravljas nesto ako nije pokvareno....neznam ko te je natripovao da ides da radis hormonalne nalzae ako se clear kako kazzes..ali to sto si radio..radio si be zikakveg razloga....

ovom momku spermatozoidi mogu da budu nekativni iz mnogor azloga  ANIKAO NISU OD TOGA STO JE UZIAMO MALO DECE I TECHE PRE NEKOLIKO GODINA.....

moj brat nikada u zivotu nije ni prosao pored tereten..cak se nikda nije ni bavio sprotom a o upotrebi bilo cega i da ne govrim...a sprematozidii su mi bili vise ljeni nego sto je HOMER SIMPSON....lecio se godinam..i an kraju je uspeo da dobije sina....

znaci..ama bas nikave veze u ovoms lsucaju to nema.
ali..ali...da neko ovo krivo ne shvati i omdah ne odreagira krivo..
upotreba aas i bilo kojg doping sredstav MOZE VEOMA LAKO DA DOVEDE DO BOLESTI SLINIH OVOJ KAO I RAZNO RAZNIM OBLICIMA drugih bolesti koji su usko vezani za ovu i slicnu tematiku.....

tako da......sam si zakljucio da upotreba supelemtacije ne utcie na nista...
tako bi trebalo da razmiljas i ako vec hoces da se puknes......

jos jednom ti kazem..RAZMISLI..od kuda se riba cisti??..ili od glave il od repa....

tako i ti....pre bilo kakve upotrebe bilo cega....dobro naucis za cega sto sluzi...i onda ces sa vrmenom da shvatis da ustvari PCT jeste dobar..ali za budele koje se godinma razibjaju sa jeftinom hemijom koja direktno i snzano utice na hormonalnu sliku...
ali zato......lol
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 02, 2008, 08:31:56 posle podne »

ma sve je pod konac :D odma sam im rekao da imam sigurno povisen kreatinin jer uzimam kreatin tako da nije bilo problema :) jedino mi los holesterol ispod normale sto isto kao ne valja...

mislim ako meni koji 2 godine koristim suplementaciju u vecim kolicinama to nije uticalo ni na test ni na "zlezde" ;D nece nikom...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #25 poslato: Oktobar 02, 2008, 07:58:42 posle podne »

i kakva je situacija? :o
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #24 poslato: Oktobar 02, 2008, 07:54:27 posle podne »

sto ne bi radio?ja sam pre 3 nedelje odradio i to i hormonalne analize i krv i blabla...cisto da vidim komplet situaciju :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #23 poslato: Oktobar 02, 2008, 07:46:18 posle podne »

juce sam radio spermogram i zapanjio doktora sa izuzetno malim brojem spermatozoida.
pitao me je dali sam uzimao nesto, jer je video odma da se radi o uvezbanom snaznom sportisti.
rekao sam da sam uzimao kreatin, amino kiseline, proteine, ali sam precutao da sam pre par godina uzimao bionabol i deca durabolin.
zakazan mi je pregled ponovo za mesec dana, s tim da sve to bacim i ne koristim vise jer kaze da utice na plodnost.
nisam pametan, doktor koji leci ljude kaze da su to opasne materije za spermatozoide, dok proizvodjaci i uvoznici tvrde drugacije.
kome verovati?
pokusacu jos jednom, pa ako budu isti rezultati probacu sa tribulisom da vidim dali ce sve biti u redu.
citao sam o raznim steroidima, o stetnosti, ali nisam nikad pomislio da ce bas meni da se to desi.
ne gubim nadu, ali ako ostanem bez potomstva, sta ce mi snazno telo, a ko zna sta sam jos poremetio, samo ovo da normalizujem i nepipam nista vise.
pamet u glavu, a za sto godina niko nece pomenuti da ste bili  " ko od stene odvaljeni"
a za sto godina imacete potomke koji ce vas pamtiti.
pa sad birajte.
pozdrav i srecno.
Otkud tebi uopste doslo na ideju da radis spermogram ?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 17 upita.