TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395292 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 08:59:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Komentar i predlog  (Pročitano 12408 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #60 poslato: Avgust 13, 2007, 09:30:18 posle podne »

Radi kontra kosi bucicama.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Genije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #59 poslato: Avgust 13, 2007, 03:55:10 posle podne »

Evo upravo sam se vratio iz teretane, radio sam grudi i biceps. Kada radim bench nemam neki osecaj da sam pogodio misice iako se trudim da pravilno izvodim pokret dok u slucaju bucica je sasvim drugacije, kod njih i imam osecaj da sam aktivirao misic ali opet nedovoljno. Upale nigde nema i cak sutradan mogu bez problema opet da radim grudi. To mi je nesto mnogo sumnjivo jer radim bench, kosi bench, propadanje stim sto ponekad umesto da odradim kosi bench ja radim bench sa bucicama. i to radim u 4 serije + zagrevanje po sistemu 10,8,6,6. Propadanje malo slabije ali sam tu oko 7 komada. Biceps odradjujem sa EZ sipkom stim sto radim zagrevanje i 3 serije i stojeci biceps pregib koji radim takodje zagrevanje + 3 serije. I kod njega takodje imam osecaj da ga nisam dobro radio iako u toku treninga osecam da sam pogodio misic. Pomozite ljudi coveku da napreduje  :-\ ;D
Sačuvana
This is why they call it Bloodsport, kid !!!
mikiveliki
Gost
« Odgovor #58 poslato: Avgust 04, 2007, 07:41:38 posle podne »

Pa konkretno nemam neke tacno definisane ciljeve - sve se svodi na uopsteno nabacivanje mase tako da sam rasporedio sve misicne grupe i radim ih po jednom u toku nedelje. Znaci grudi, ledja, ramena, stomak, noge, ruke (stim sto se podrazumeva da ruke razdvajam zasebno u 2 termina na biceps i triceps).
Potisak sa sipkom iza i ispred, lateralno i prednje podizanje bucica mi bas odgovara i mnogo dobro mi pogadja misic....nego sam ja postavio pitanje cisto da vidim koja vezba bi mi takodje dobrodosla pored ove tri tako da mogu da variram narednog treninga.

Ako si na samom pocetku rad na masi podrazumeva mnogo vise stiumulacije kroz ucestalije treninge u duplom split sistemu. Trenirati jednu misicnu partiju nedeljno po uzoru na profi vezbace za vecinu pocetnika i srednje iskusnih vezbaca ne moze biti dovoljno. Predlazem rad po principu 2+1, 2+1 gde ces u 14 dana svaku misicnu partiju uraditi 3 puta.

Plan trenminga moze ici ppo principu:

T1: Grudi , Ramena, Triceps
T2: Ledja, Biceps
T3: Noge, stomak

Broj radnih serija 3 a ponavljanja 10/8/6 ne racunajuci serije zagrevanja

Broj vezbi 3 za velike misine grupe, za male 2! Dakle 9 radnih serija za velike misicne grupe poput nogu, ledja, grudi a za male kao sto su biceps, triceps najvise 6 radnih serija
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #57 poslato: Jul 24, 2007, 05:04:27 posle podne »

Neznam sto odvajas bic i tric,radi zajedno i dobro bi bilo u super serijama
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Genije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #56 poslato: Jul 09, 2007, 09:16:27 posle podne »

Pa konkretno nemam neke tacno definisane ciljeve - sve se svodi na uopsteno nabacivanje mase tako da sam rasporedio sve misicne grupe i radim ih po jednom u toku nedelje. Znaci grudi, ledja, ramena, stomak, noge, ruke (stim sto se podrazumeva da ruke razdvajam zasebno u 2 termina na biceps i triceps).
Potisak sa sipkom iza i ispred, lateralno i prednje podizanje bucica mi bas odgovara i mnogo dobro mi pogadja misic....nego sam ja postavio pitanje cisto da vidim koja vezba bi mi takodje dobrodosla pored ove tri tako da mogu da variram narednog treninga.
Sačuvana
This is why they call it Bloodsport, kid !!!
mikiveliki
Gost
« Odgovor #55 poslato: Jul 09, 2007, 07:45:28 posle podne »

Jedno pitanje

Cisto me interesuje....da li mi je dovoljno za ramena da radim potisak, lateralno i prednje dizanje bucicama ili bi trebalo jos nesto da ubacim od vezbica i sta bi mi bilo dobro?

To uvek zavisi od tvog celokupnog trenng plana. Pre svega od raspodele misicnih partija u toku nedelje kao i ukupno gledavsi od tvojih tenutnih ciljeva i prioriteta...
Sačuvana
Genije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #54 poslato: Jul 09, 2007, 03:54:22 posle podne »

Jedno pitanje

Cisto me interesuje....da li mi je dovoljno za ramena da radim potisak, lateralno i prednje dizanje bucicama ili bi trebalo jos nesto da ubacim od vezbica i sta bi mi bilo dobro?
Sačuvana
This is why they call it Bloodsport, kid !!!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #53 poslato: Jul 03, 2007, 03:42:14 posle podne »

Provalio sam da mi ne odgovara kombinacija grudi-ledja na jednom treningu. Nemam pojma kako ali mi se ruke izmore dok radim grudi tako da slabo posle mogu da odradim ledja. Nije da radim pogresno, radim bas ispravno jer osecam misice na grudima kako lepo reaguju na benc pres, kosi benc...
Bacio sam se na stomak posle grudi i to mi extra odgovara.

E sad razmisljam kako da kombinujem ledja... ???


Zato se i rade grudi ledja u superserijama.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #52 poslato: Jul 03, 2007, 08:19:08 pre podne »

Ako radis jednu misicnu partiju jedanput nedeljno radi samo ledja na jednom treningu,a ako radis dve misicne partije po treningu i radis ih(misiscne grupe) dva puta u toku nedelje probaj da kombinujes ledja sa tricepsom ili bicepsom(bolje),mozes da probas i sa ramenima(ramena su stimulisana i zagrejana radom ledja ali onda moras jednom pocinjati sa ramenima,a jednom sa ledjima posto se radi o dve velike misicne partije koje iziskuju puno energije. Takvo je pravilo ukoiko odlucis da radis ledja sa nogama) Treba probati razne kombinacije i otkriti onu pravu. BB je sport koji je individualan,ono sto odgovara meni ne mora da znaci da ce tebi odgovarati.
Sačuvana
Genije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #51 poslato: Jul 02, 2007, 06:40:51 posle podne »

Provalio sam da mi ne odgovara kombinacija grudi-ledja na jednom treningu. Nemam pojma kako ali mi se ruke izmore dok radim grudi tako da slabo posle mogu da odradim ledja. Nije da radim pogresno, radim bas ispravno jer osecam misice na grudima kako lepo reaguju na benc pres, kosi benc...
Bacio sam se na stomak posle grudi i to mi extra odgovara.

E sad razmisljam kako da kombinujem ledja... ???
Sačuvana
This is why they call it Bloodsport, kid !!!
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #50 poslato: Jun 19, 2007, 12:13:14 pre podne »

znači tako izgleda nirvana...  ;D ;D ;D   
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #49 poslato: Jun 19, 2007, 12:08:04 pre podne »

O da...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #48 poslato: Jun 19, 2007, 12:06:16 pre podne »

Khm khm khm... momci gde vi ovde vidite aerobiju svaki drugi dan - "uto- sub- čet- uto-" !?

"Drugo ime za ovaj trening je " KRUG SMRTI"  naprosto iz razloga sto malo njih ga moze preziveti. Dok vam krv juri zilama nivo laktata raste do neverovatnih 20mmol/l i sve vas pece, vid vas polako izdaje i jos pomalo cujete vaseg trening partnera kako vas bodri za jos koje ponavljanjei jos koji set- ili vam mozda pomaze da zajedno pocistite vas sadrzaj zeludca sa poda!?"  xe xe xe... Nešto mi je ovo mnogo poznato... jel to ono kada posle treninga padneš pa ti čak i ležanje predstavlja ogorman problem!?  ;D ;D ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
mikiveliki
Gost
« Odgovor #47 poslato: Jun 18, 2007, 11:44:07 posle podne »

Ok care....probacu (dok prevedem  ;D)

Dobili ste po plus od mene, definitivno zasluzujete!!!

Thanks

PA VALJDA SAM JA NEKI J..... MODERATOR OVDE!

U ZNANJU JE MOC!

A SAD LAKU NOC.
 
MORAM DA SE EDUKUJEN JOS I DA PROCITAM KOJU DESETINU STRANA PRED SPAVANJE.
Sačuvana
Genije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #46 poslato: Jun 18, 2007, 11:29:12 posle podne »

Ok care....probacu (dok prevedem  ;D)

Dobili ste po plus od mene, definitivno zasluzujete!!!

Thanks
Sačuvana
This is why they call it Bloodsport, kid !!!
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.382 sekundi sa 17 upita.