TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:24:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Iztezanje  (Pročitano 26028 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Maj 27, 2007, 12:40:29 posle podne »

Kao prvo lek brufen se uzima iskljucivo kada su jake povrede u pitanju,ali njbolje ga je izbegavati.On ne leci povredu vec samo uklanja privremeno bol.
A sto se pauze od vezbanja tice to zavisi od mnogih faktora,a jedan od njih je kakva je tezina povrede.To nezna niko od nas samo ti.Zato pauzu moras napraviti onoliko koliko je tvome telu potrebno da se potpuno oporavi.
Sačuvana
sunce86
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 287

Zabava - Online
« Odgovor #1 poslato: Maj 27, 2007, 12:34:37 posle podne »

E ovako, juce na treningu sam istegnuo (pretpostavljam) tetivu da li kod ramena ili kod lakta nisam siguran ali me ceo taj deo ruke boli. bol je poceo oko 2 sata posle treninga (verovatno jer sam se ohladio onda) i bolelo me sve do uvece kad mi je mama dala brufen, malo mazala necim i onda sam utoplio ruku i prestalo je... Zanima me koliko dugo nebi trebalo da idem u teretanu, tako mi je doslo ovo u pogresnom trenutku jer sam tek uzeo proteine pre nedelju dana i zaukao se i da jedem i treniram a sada mi se desilo ovo... zeleo bih shte pre da krenem... da li mi neko moze reci kada otprilike (nedelju, dve??)
Sačuvana
Squat till u puke!
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 17 upita.