TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 05:10:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moguce resenje problema sa povredama !!!  (Pročitano 14330 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Mart 21, 2009, 12:23:49 posle podne »

ne... jedino da posaljes privatnu poruku ili mejl clanu koji je postavio temu...
Sačuvana
tomasimic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #11 poslato: Mart 20, 2009, 12:41:32 pre podne »

Da li neko ima telefon kostolomca u Banatskom Brestovcu?
Sačuvana
wecko_liman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #10 poslato: Jul 16, 2008, 08:13:35 pre podne »

dobar tekst
Sačuvana
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #9 poslato: Jul 01, 2008, 09:02:55 posle podne »

Ma nije to nista novo, ali dobro sto si podelio pricu sa onima koji jos nisu upuceni. Svi ti ljudi znaju sta rade i svaki zaista pomaze u manjoj ili vecoj meri. Meni je Neca iz Kaca zilion puta namestao ruke, noge, petu, Aco Popovic kičmu i rame itd. Tu neuka nepomaze mnogo, kao sto covek rece sa tim treba biti rodjen. Dobar mi je bio Aco, jednom prolikom otisao da gleda utakmicu rukometnu (ćerkica mu igra) i čim ga je neko preepoznao, odmah počeli da stvaraju red ispred njega na tribinama  :)
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #8 poslato: Jul 01, 2008, 07:32:03 posle podne »

ja ako idem idem kod ovog coveka kojeg mi je Mladen preporucio , covek je zavrsio fakultet za to ,  ali sada nemam vise problema , radim vezbe  sa DVD magnificent mobility , a sada mi stize foam roller ,  tako da nema vise sta da brinem
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #7 poslato: Jul 01, 2008, 05:55:06 posle podne »

pa mom bratu je namestio jedan matori zglob .. i koliko god verovao u to .. opet znam ljude koji su nameshtali kichmu tako .. e to vec ne bih smeo .. mani se .. :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Jun 25, 2008, 08:11:46 posle podne »

naravno da je moguće da neko to radi... samo treba odvojiti žito od kukolja.. ali svakako ako ti imaš pozitivna iskustva to je već plus za ovog čoveka...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Jun 25, 2008, 05:22:06 posle podne »

Ja verujem u te stvari... nije uopste glupo... 
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #4 poslato: Jun 25, 2008, 02:49:35 posle podne »

Cuo sam da tako nesto stvarno postoji.... i uopste nije za potcenjivanje. Uzecu ovo u obzir zato sto imam bas velikih problema sa zglobom na levoj ruci....
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #3 poslato: Jun 25, 2008, 09:57:01 pre podne »

I jedan moj drug je isao kod nekog covjeka, slicna situacija, imao je masnice iza koljena, vratio mu je petu, stvarno je pomoglo...
Sačuvana
I don't give a fuck
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #2 poslato: Jun 25, 2008, 08:58:27 pre podne »

Evo ovako
resio sam da otvorim ovu temu jer sam zeleo da podelim sa vama nesto u sta ni ja nisam verovao,ali meni je pomoglo,mojim drugovima je pomoglo...

naime o cemu se radi:

Bio sam povredjen,imao sam problema sa laktovima na obe ruke,nisam mogao da radim propadanje,zgibove,potisak sa cela
kasnije mi se javio bol na tetivama na obe noge,pa sam kardio radio sa dosta smanjenim intenzitetom
Pio sam glukozamina,i to u kontinuitetu jedno 10 meseci,mozda mi je malo pomoglo,ali neznatno
bol je i dalje bio prisutan,narocito u laktu leve ruke,i dosao sam u stadijum kad sam mogao da uradim samo 4 skleka,zbog bola..
kupovao sam razne kreme za mazanje,tipa nimulid,ben gay,... ali to je samo privremeno resenje,nije pomagalo...
tu povredu sam vukao nekih 1 godinu...

obratio sam se sportskom lekaru,on me uputio da snimim lakat,ja snimio(u medjuvremenu sam se iscimao jer me je stalno cimao,te odmori,te smanji kilaze...),i na kraju sam ja otisao kod njega da mi da uput za snimanje...
sa snimkom sam dosao kod njega,i on je ustanovio da mi nije nista sa kostima u laktu(jer se jedino to vidi na snimku)
a ja sam ustvari imao problem sa tetivama,a nisam ni znao

i onda mi je rekao jedan jako dobar drug,koji je igrao kosarku u FMP,da ima neki covek koji namesta tetive i kosti,on je bio kod njega nekoliko puta,jer je imao sportske povrede (iscasenje zgloba,ramena...),i njemu je pomoglo.Ja sam se smejao,kao sto mozda sad ti cinis kad citas ovaj tekst
rekao sam,daj bre,pusti me tih gluposti,nadrilekari i ostalo...

on me je ubedjivao da stvarno pomaze,i da ceo FMP ide kod njega,fudbaleri zvezde i Partizana idu kod njega,poznate licnosti...

ja sam mu rekao,ma nemam ja onda tih para da mu platim...

on mi kaze da covek nema tarifu,nego bukvalno koliko mu das,cak ako bas nemas nemoras mu dati nista,donesi mu 1l rakije...

ja sam ga pitao na koji princip on to radi,i drug nije znao da mi objasni,samo mi je rekao da je to "OD BOGA DAR!!!"
ja sam se sprdao sa tim,i jednog dana smo nekako organizovali kola i otisli kod njega

inache on zivi u selu kod Panceva.selo se zove Banatski Brestovac

kad smo dosli u selo(to je bio 15 mart ove godine,znaci 15.03.2008),bila je guzva ispred kuce,dolaze ljudi iz svih krajeva zemlje,dolaze iz crne gore,bili su neki fudbaleri...)
odma sam pomislio da ima nesto cim se toliko proculo...
pre toga sam ga pitao zasto bas kod njega,kad ima jos tih nadrilekara,a on mi kaze da je ovaj ubedljivo najbolji,a ima nesto u tome jer kod njega dolaze ljudi koji imaju para da plate i najbolje fizioterapeute i sportske lekare...

i kad sam usao kod njega,rekao sam mu koje imam probleme,i on je poceo da me pritiska po kicmi,vratu,rukama,nogama...

bolelo me je,ali stisnes zube i trpis
imao sam problem sa "upletenim" tetivama na levoj i desnoj ruci,ne mogu to sad da vam objasnim,ali bukvalno sam osetio kako mi prstima otpetljava tetive,i namesti mi je obe ruke,narocito levu,za koju mi je i sam rekao kad je poceo tu njegovu terapiju da mi je bas u losem stanju,ali sad je kao namestio
onda je dosao na red tetive na nogama
poceo je da mi namesta tetive na onom delu iza kolena,znaci zabijao mi je prste tako snazno i namestao ih,da mi je cela noga utrnula,i onda je presao na prepone,jer su mi kao preponski kanali bili zatvoreni
ja sam ga pitao kakve to veze ima sa bolom u tetivama na zglobovima nogu,a on mi je rekao da je sve povezano i  da mi je i to namestio...

kad sam zavrsio sa terapijom(trajala je oko 10 min),pitao sam ga da li je sve u redu,on mi je rekao "Sad si kao NOV!"
ja opet nisam verovao jer me je sve bolelo jos vise nego ranije,ali to je bio bol od njegove ruke koja me je ispritiskala po celom telu
rekao mi je da cu iamti masnice 2-3 dana na tim mestima,da napravim pauzu i onda kao mogu da nastavim da treniram i da radim SVE vezbe..
ja sam opet mislio u sebi,ma daj bre,nema sanse...

i krenuli smo kuci,uvatili bus iz tog sela do BG-a,i zurili da ne zakasnimo na autobusku,u jednom trenutku smo morali i da potrcimo da ne ode autobus...
i gle cuda,ja nisma ni primetio da nemam bol kad sam krenuo da trcim do busa,jer sm stalno navikao na pritisak u nogama,ali sad nije bio prisutan...

nasmejao sam se,ali i dalje nisam verovao,hteo sam da sacekam ta 3 dana pa da vidim sta ce da bude

i STVARNO nisma mogao da verujem!!!
poceo sam da radim SVE vezbe u teretani,poceo da radim zgibove,propadanje,potisak,poceo da radim kardio od 17 marta(trcim 4 puta nedeljno po 30 min)...
znaci ja ne znam kako da se zahvalim tom coveku!

i dan danas nemam tih problema sa povredom,pomogao mi je ,a lekari to nikad ne bi moglu da urade
jos kad sam cuo price koliko je sve pomogao drugim ljudima...

ne mogu sad toliko da kuckam,ali ne biste verovali

podelio sam broj telefona nekim mojim ortacima u teretani,oni se smejali kad sam im ovo sve rekao(kao mozda i vi koji ovo citate)...

ALI kad su videli da sam se ja oporavio,otisli su i oni kod njega,i ja sam sa njima da im pokazem gde se nalazi

opet je bila guzva,opet ista prica...

to je bilo pred finale lige sampiona,a 2 dana pre nas je bio NEMANJA VIDIC kod njega,da ga pregleda pred finale i namesti nesto ako treba(inache on je redovan musterija kod njega,pricali smo sa komsijama tamo u selu dok smo cekali)
i namestio je drugove,jednom rame,drugom isijatikus,a trecem lumbalni deo ledja i kuk...

i njima je pomoglo!!!

zato sam odlucio da napisem ovaj tekst,pa ako nekoga interesuju njegovi podaci,nek mi se javi na private
inache mi smo mu dali svako po 1000 din,ali covek stvarno ne trazi nista!

i ne bi se ovoliko trudio da kucam ovaj tekst,da mislim da je neka glupost,nego sam imao zelju da pomognem clanovima ovog foruma,jer stvarno kao sto mi je na pocetku price taj moj drug rekao "TO JE DAR OD BOGA!!!"

a vi razmislite ako jedan NEMANJA VIDIC dolazi kod njega u to selo,koji ima nedeljno 70000eura,koji moze da plati najbolje lekare sveta,da li ima nesto u tome?

Ne bih voleo da ostavljete podcenjivacke komentare,nego lepo procitajte ovaj moj tekst,pa razmislite da li vas muci nesto ,jer sam siguran 90% da ce vam resiti problem!

namucio sam se da otkucao ovoliki tekst,ali sam to uradio iz zelje da pomognem!

Sportski Pozdrav!

javite se na PM,ako vas zanimaju podaci i br tel,ne zelim da ostavljam javno...

super...ima lik i kod nas sta radi te stvari ali besplatno,koliko mu das toliko primi
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #1 poslato: Jun 25, 2008, 12:36:53 pre podne »

Evo ovako
resio sam da otvorim ovu temu jer sam zeleo da podelim sa vama nesto u sta ni ja nisam verovao,ali meni je pomoglo,mojim drugovima je pomoglo...

naime o cemu se radi:

Bio sam povredjen,imao sam problema sa laktovima na obe ruke,nisam mogao da radim propadanje,zgibove,potisak sa cela
kasnije mi se javio bol na tetivama na obe noge,pa sam kardio radio sa dosta smanjenim intenzitetom
Pio sam glukozamina,i to u kontinuitetu jedno 10 meseci,mozda mi je malo pomoglo,ali neznatno
bol je i dalje bio prisutan,narocito u laktu leve ruke,i dosao sam u stadijum kad sam mogao da uradim samo 4 skleka,zbog bola..
kupovao sam razne kreme za mazanje,tipa nimulid,ben gay,... ali to je samo privremeno resenje,nije pomagalo...
tu povredu sam vukao nekih 1 godinu...

obratio sam se sportskom lekaru,on me uputio da snimim lakat,ja snimio(u medjuvremenu sam se iscimao jer me je stalno cimao,te odmori,te smanji kilaze...),i na kraju sam ja otisao kod njega da mi da uput za snimanje...
sa snimkom sam dosao kod njega,i on je ustanovio da mi nije nista sa kostima u laktu(jer se jedino to vidi na snimku)
a ja sam ustvari imao problem sa tetivama,a nisam ni znao

i onda mi je rekao jedan jako dobar drug,koji je igrao kosarku u FMP,da ima neki covek koji namesta tetive i kosti,on je bio kod njega nekoliko puta,jer je imao sportske povrede (iscasenje zgloba,ramena...),i njemu je pomoglo.Ja sam se smejao,kao sto mozda sad ti cinis kad citas ovaj tekst
rekao sam,daj bre,pusti me tih gluposti,nadrilekari i ostalo...

on me je ubedjivao da stvarno pomaze,i da ceo FMP ide kod njega,fudbaleri zvezde i Partizana idu kod njega,poznate licnosti...

ja sam mu rekao,ma nemam ja onda tih para da mu platim...

on mi kaze da covek nema tarifu,nego bukvalno koliko mu das,cak ako bas nemas nemoras mu dati nista,donesi mu 1l rakije...

ja sam ga pitao na koji princip on to radi,i drug nije znao da mi objasni,samo mi je rekao da je to "OD BOGA DAR!!!"
ja sam se sprdao sa tim,i jednog dana smo nekako organizovali kola i otisli kod njega

inache on zivi u selu kod Panceva.selo se zove Banatski Brestovac

kad smo dosli u selo(to je bio 15 mart ove godine,znaci 15.03.2008),bila je guzva ispred kuce,dolaze ljudi iz svih krajeva zemlje,dolaze iz crne gore,bili su neki fudbaleri...)
odma sam pomislio da ima nesto cim se toliko proculo...
pre toga sam ga pitao zasto bas kod njega,kad ima jos tih nadrilekara,a on mi kaze da je ovaj ubedljivo najbolji,a ima nesto u tome jer kod njega dolaze ljudi koji imaju para da plate i najbolje fizioterapeute i sportske lekare...

i kad sam usao kod njega,rekao sam mu koje imam probleme,i on je poceo da me pritiska po kicmi,vratu,rukama,nogama...

bolelo me je,ali stisnes zube i trpis
imao sam problem sa "upletenim" tetivama na levoj i desnoj ruci,ne mogu to sad da vam objasnim,ali bukvalno sam osetio kako mi prstima otpetljava tetive,i namesti mi je obe ruke,narocito levu,za koju mi je i sam rekao kad je poceo tu njegovu terapiju da mi je bas u losem stanju,ali sad je kao namestio
onda je dosao na red tetive na nogama
poceo je da mi namesta tetive na onom delu iza kolena,znaci zabijao mi je prste tako snazno i namestao ih,da mi je cela noga utrnula,i onda je presao na prepone,jer su mi kao preponski kanali bili zatvoreni
ja sam ga pitao kakve to veze ima sa bolom u tetivama na zglobovima nogu,a on mi je rekao da je sve povezano i  da mi je i to namestio...

kad sam zavrsio sa terapijom(trajala je oko 10 min),pitao sam ga da li je sve u redu,on mi je rekao "Sad si kao NOV!"
ja opet nisam verovao jer me je sve bolelo jos vise nego ranije,ali to je bio bol od njegove ruke koja me je ispritiskala po celom telu
rekao mi je da cu iamti masnice 2-3 dana na tim mestima,da napravim pauzu i onda kao mogu da nastavim da treniram i da radim SVE vezbe..
ja sam opet mislio u sebi,ma daj bre,nema sanse...

i krenuli smo kuci,uvatili bus iz tog sela do BG-a,i zurili da ne zakasnimo na autobusku,u jednom trenutku smo morali i da potrcimo da ne ode autobus...
i gle cuda,ja nisma ni primetio da nemam bol kad sam krenuo da trcim do busa,jer sm stalno navikao na pritisak u nogama,ali sad nije bio prisutan...

nasmejao sam se,ali i dalje nisam verovao,hteo sam da sacekam ta 3 dana pa da vidim sta ce da bude

i STVARNO nisma mogao da verujem!!!
poceo sam da radim SVE vezbe u teretani,poceo da radim zgibove,propadanje,potisak,poceo da radim kardio od 17 marta(trcim 4 puta nedeljno po 30 min)...
znaci ja ne znam kako da se zahvalim tom coveku!

i dan danas nemam tih problema sa povredom,pomogao mi je ,a lekari to nikad ne bi moglu da urade
jos kad sam cuo price koliko je sve pomogao drugim ljudima...

ne mogu sad toliko da kuckam,ali ne biste verovali

podelio sam broj telefona nekim mojim ortacima u teretani,oni se smejali kad sam im ovo sve rekao(kao mozda i vi koji ovo citate)...

ALI kad su videli da sam se ja oporavio,otisli su i oni kod njega,i ja sam sa njima da im pokazem gde se nalazi

opet je bila guzva,opet ista prica...

to je bilo pred finale lige sampiona,a 2 dana pre nas je bio NEMANJA VIDIC kod njega,da ga pregleda pred finale i namesti nesto ako treba(inache on je redovan musterija kod njega,pricali smo sa komsijama tamo u selu dok smo cekali)
i namestio je drugove,jednom rame,drugom isijatikus,a trecem lumbalni deo ledja i kuk...

i njima je pomoglo!!!

zato sam odlucio da napisem ovaj tekst,pa ako nekoga interesuju njegovi podaci,nek mi se javi na private
inache mi smo mu dali svako po 1000 din,ali covek stvarno ne trazi nista!

i ne bi se ovoliko trudio da kucam ovaj tekst,da mislim da je neka glupost,nego sam imao zelju da pomognem clanovima ovog foruma,jer stvarno kao sto mi je na pocetku price taj moj drug rekao "TO JE DAR OD BOGA!!!"

a vi razmislite ako jedan NEMANJA VIDIC dolazi kod njega u to selo,koji ima nedeljno 70000eura,koji moze da plati najbolje lekare sveta,da li ima nesto u tome?

Ne bih voleo da ostavljete podcenjivacke komentare,nego lepo procitajte ovaj moj tekst,pa razmislite da li vas muci nesto ,jer sam siguran 90% da ce vam resiti problem!

namucio sam se da otkucao ovoliki tekst,ali sam to uradio iz zelje da pomognem!

Sportski Pozdrav!

javite se na PM,ako vas zanimaju podaci i br tel,ne zelim da ostavljam javno...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.