TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 11:36:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Skidanje svega masnog i doterivanje blago :)  (Pročitano 2744 puta)
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #10 poslato: Jun 29, 2008, 03:53:10 posle podne »

pa onda platis 170 din 100g belog mesa...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Milos Babic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #9 poslato: Jun 29, 2008, 03:27:51 posle podne »

aj ti jedi tartar kad ne jedem lepinju nego samo meso, jedino da ga lizem sa lepinje, sto i nije bas neki prizor  ;D
Sačuvana
pa ide nekako...
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #8 poslato: Jun 29, 2008, 03:00:17 posle podne »

da juce sam citao o Zero Coca Cola proizvodu, pa sam onda tako i jeo u bubiju belo meso i pio zero colu :D koliko je to dobro, nadam se da jeste, s tim sto mi je jedno belo malo kad ne jedem lepinju moracu sledeci put da dupliram meso :D
i jos stavis onaj brutalni tartar iz bubija, mislim budimo realni, bez tartara se ne izlazi iz bubija...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Milos Babic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #7 poslato: Jun 29, 2008, 02:48:31 posle podne »

da juce sam citao o Zero Coca Cola proizvodu, pa sam onda tako i jeo u bubiju belo meso i pio zero colu :D koliko je to dobro, nadam se da jeste, s tim sto mi je jedno belo malo kad ne jedem lepinju moracu sledeci put da dupliram meso :D
Sačuvana
pa ide nekako...
minnie_013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 62

« Odgovor #6 poslato: Jun 29, 2008, 02:17:19 posle podne »

trebalo bi da moze da se pije pink up prilikom neunosenja UH, jer pise da ima < 0.1 UH ...
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #5 poslato: Jun 29, 2008, 11:25:25 pre podne »

Hvala na odgovoru!

Pazi do sada sam ishranu malo korigovao i radilo je ali sad sto sam blizi sve je teze i to sam shvatio kao znak da moram da ostro poradim na ishrani. Odmah sam se setio smanjenog unosa ugljenih hidrata! Svidja mi se to sa pirincem, tj sto mogu da npr sa belim mesom jedem pirinac ili sa ribom. Da predpostavljam da je dobra kombinacija npr riba sa krompirom i blitvom?! drugi obrok belo meso sa pirincem i zelenom salatom krastavcima i tako dalje...

daaaa jedna jako bitna stvar! Koliko alkohol utice na sve ovo pogotovo kad se ne unosi toliko masti i secera. Mene bar koliko sam do sada primetio alkohol ne goji pokusavam da izbegavam pivo, znaci vino i kisela i sl.

Guarana? Koliko je dobra za sve ovo? Isto i red bull?

Guaranu i sva ta energetska pica izbaci jer imaju previse UH... od gaziranih pica mozes coca colu zero, pepsi light...jer oni ne sadrze UH...
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
jojevta
Gost
« Odgovor #4 poslato: Jun 28, 2008, 06:36:01 posle podne »

moj ti je savet da izbacis alkohol sto vise

pored mnogo negativnih dejstva alkohola,on ima jos i to dejstvo da smanjuje kolicinu testosterona u organizmu,a kad si na dijeti manje testosterona ti ne ide bas uz sve to


e sad neko ce reci,pa koliko to smanjuje- malo,ali i to malo znaci
Sačuvana
Milos Babic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #3 poslato: Jun 28, 2008, 06:27:37 posle podne »

Hvala na odgovoru!

Pazi do sada sam ishranu malo korigovao i radilo je ali sad sto sam blizi sve je teze i to sam shvatio kao znak da moram da ostro poradim na ishrani. Odmah sam se setio smanjenog unosa ugljenih hidrata! Svidja mi se to sa pirincem, tj sto mogu da npr sa belim mesom jedem pirinac ili sa ribom. Da predpostavljam da je dobra kombinacija npr riba sa krompirom i blitvom?! drugi obrok belo meso sa pirincem i zelenom salatom krastavcima i tako dalje...

daaaa jedna jako bitna stvar! Koliko alkohol utice na sve ovo pogotovo kad se ne unosi toliko masti i secera. Mene bar koliko sam do sada primetio alkohol ne goji pokusavam da izbegavam pivo, znaci vino i kisela i sl.

Guarana? Koliko je dobra za sve ovo? Isto i red bull?
Sačuvana
pa ide nekako...
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #2 poslato: Jun 28, 2008, 02:07:54 posle podne »

Pazi ovako... ako zelis da poradis na definiciji i topljenju masti naj bitnije je da SKROZ sredis ishranu. Imas na forumu o tome dosta pisano...ali ajde ricicu nesto osnovno.
Prvo je potrebno da unosis sto vise proteina iz ishrane (belo meso, jaja, riba, ella sir...) 3g proteina na 1kg telesne tezine.
Unos UH bi trebalo da bude sto manji i te UH koje unosis treba da budu kompleksni ugljeni hidrati kao sto su ovsene pohuljice, pirinac, krompir, testenina... ostale gluposti tipa slatkisi, sokovi, razne grickalice i peciva zaboravi ako zelis da stopis mast...
Od UH mozes samo ujutru oko 50g pirinca ili najbolje ovsenih pahuljica pomesanih sa jednom mericom whey-a i ako bas moras mozes oko podneva isto malo UH... Posle 17h zaboravi na UH..tj nemoj ih vise unositi.
Sto se tice treninga radi sa sto vecim kilazama kako bi odrzao misic...
Kardio trening tipa trcanje...mozes da radis 2x nedeljno ali nije neophodno...
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Milos Babic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #1 poslato: Jun 28, 2008, 01:33:54 posle podne »

Koristim kombinaciju preparata DYM ISO100, DYM SuperAmino i Animal Cuts-a(od kojeg mi je ostala jos jedna kesica :) )

Treniram svaki dan protekla 4 meseca (izostavio sam tu i tamo neki trening ukljucujuci nedelju posto ne radi teretana tim danom), i spustio sam sa 115 na 105kg svoju tezinu. Nisam merio masti i tako to, posto ne znam kako se radi, uglavnom treniram kao konj i korigovao sam ishranu koliko toliko. Da pomenem da cesto izadjem pa tako i pijem alkohol, naravno desi se nekad pljeska u noc ali to je sve redje i redje...ranije sam pravio haos sa hranom...e sad doslo je izgleda vreme da se ishrana mnogo strozije koriguje i da se iskoristi ova vrucina da se ja lepo istopim. U teretani trcim na traci ili se lopatam na steperu zavisi kako kad sad me nesto drzi traka, i nosim se mislju da predjem napolje na trcanje a teretane je tu za tegove. Visina mi je oko 188cm. Prva bitna stvar je stomak, koji sam uspeo dosta a skinem ali je potrebno jos. Drugi deo koji me jako nervira je vrh grudi. Sto se tice grudi samih moja neka sklj procena je da sam uspeo do sada da poprlicno skamenim te grudi ali ostalo je jos oko30% stare odvratne masti!

Pitanje je sledece: Ne znam a voleo bih da znam jos par stvari o topljenju masti, sta je najbolje kod treninga za topljenje masti. Kako trcati, steper kombinovati sa trakom mozda, kako tegovima malo sagoreti masti ako je moguce i tako par saveta u vezi toga.

mucjas grasiJas


Sačuvana
pa ide nekako...
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.