TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 12:46:20 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Stim & Trim rok trajanja  (Pročitano 5325 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Jul 11, 2008, 09:13:52 pre podne »

Rekli smo sve za stim trim i prodiskutovali.   Do kraja jula ce biti na akcijskoj ceni.

Drugo, o poslovnim knjigama Pansporta niste kompetentni da raspravljate, niti je ovo mesto za to, tako da ce tema biti zakljucana.
Sačuvana
nakicvlada
Gost
« Odgovor #20 poslato: Jul 09, 2008, 10:59:39 posle podne »

Ih,oces reci da se s&t lose prodavao??Pa bolji je od animala....Bas je navala bila,al opet nemam uvid u kolicine pa necu da nagadjam :)
Bila, kad se za cenu jednog pocelo prodavati dva, ali kao sto kazes nemamo uvid u poslovne knjige u kojima sumnjam da se sve i vodi tako da necemo da nagadjamo!!!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Jul 09, 2008, 10:50:18 posle podne »

Ih,oces reci da se s&t lose prodavao??Pa bolji je od animala....Bas je navala bila,al opet nemam uvid u kolicine pa necu da nagadjam :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
nakicvlada
Gost
« Odgovor #18 poslato: Jul 09, 2008, 10:47:48 posle podne »

Pa jesmo se obojca slozili da nece uzeti onaj kome to smeta?ne-eticki bi bilo kada bi precutno tako prodavali,ali evo ja vec rekoh da me prodavac stalno upozoravao na istek roka...Mislim zamisli sad da se mleko povlaci iz upotrebe 2 nedelje pre isteka jer je potrebno 2 nedelje da se vide rezultati mlecne ishrane :)
Ja sam imao prilike da se upoznam sa marketinskim tikom povlacenja svih ostalih sagorevaca na odredjeni period kako bi se prodali proizvodi koji su se na trzistu pokazli losi i za koje su pretrpeli veliki gubitak/ili imali daleko manji profit... i niko mi ne moze reci da sam paranoik jer sam se licno uverio u to, isti pritisak se vrsi i sa S&T, jer prvo sto ti nude u prodavnici jeste upravo on kao alternaativa za nedostatk animala ili neceg drugog... Etika..hmmm, sta to bese?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #17 poslato: Jul 09, 2008, 10:42:54 posle podne »

Pa jesmo se obojca slozili da nece uzeti onaj kome to smeta?ne-eticki bi bilo kada bi precutno tako prodavali,ali evo ja vec rekoh da me prodavac stalno upozoravao na istek roka...Mislim zamisli sad da se mleko povlaci iz upotrebe 2 nedelje pre isteka jer je potrebno 2 nedelje da se vide rezultati mlecne ishrane :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
nakicvlada
Gost
« Odgovor #16 poslato: Jul 09, 2008, 10:39:37 posle podne »

E to je druga stvar,ali ako rok istice tek 1.avgusta onda i legalno smeju da prodaju
A koliko je eticki ako mu rok traje do 01. avgusta i za uzimanje je potreban period od min 3 nedelje da bi se videli rezultati da se prodaje od sredine jula?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #15 poslato: Jul 09, 2008, 10:37:08 posle podne »

E to je druga stvar,ali ako rok istice tek 1.avgusta onda i legalno smeju da prodaju
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
nakicvlada
Gost
« Odgovor #14 poslato: Jul 09, 2008, 10:33:44 posle podne »

joj pa istekne rok pa sta?To nece istog dana po isteku roka ispariti sve sto valja u njemu :D moze jos dva tri meseca sigurno,moja drugarica je uzela i efekti su isti kao i ranije...Mislim ja jedem ella sir kome istekne rok pa mu nista ne fali jos po ovoj vrucini...kome smeta sto je rok istekao,nece uzeti...ja kad sam za drugaricu pre neki dan uzimao prodavac mi je sve lepo rekao(kao i onaj put kad sam ja uzimao pre 2 ipo meseca) da rok istice tad i tad tako da nije da na slepo prodaju bas.....
"Nije da tok istice tad i tad"- naravno proizvod je upotrebljiv jos 2-6 meseci ali zakon nalaze da povuce iz "slobodne" prodaje u skladu sa rokom naznacenim na pakovanju... Znaci nema legalne prodaje ako mu istekne rok... Dejstvo mu stalno opada i efekti nisu isti s prolaskom odredjenog vremenskog perioda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #13 poslato: Jul 09, 2008, 10:27:10 posle podne »

joj pa istekne rok pa sta?To nece istog dana po isteku roka ispariti sve sto valja u njemu :D moze jos dva tri meseca sigurno,moja drugarica je uzela i efekti su isti kao i ranije...Mislim ja jedem ella sir kome istekne rok pa mu nista ne fali jos po ovoj vrucini...kome smeta sto je rok istekao,nece uzeti...ja kad sam za drugaricu pre neki dan uzimao prodavac mi je sve lepo rekao(kao i onaj put kad sam ja uzimao pre 2 ipo meseca) da rok istice tad i tad tako da nije da na slepo prodaju bas.....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
nakicvlada
Gost
« Odgovor #12 poslato: Jul 09, 2008, 10:20:26 posle podne »

kao sto rekoh, akcija traje do kraja jula.
Ako akcija traje do kraja jula a i rok trajanja je do kraja jula zar to ne potvrdjuje da se prodaje sa isteklim rokom?
Mislim da je nemoguce popiti sve za manje od mesec dana a i u slucaju da podele ne mogu da ocekuju rezultate!!!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Jul 08, 2008, 08:40:38 pre podne »

kao sto rekoh, akcija traje do kraja jula.
Sačuvana
nakicvlada
Gost
« Odgovor #10 poslato: Jul 08, 2008, 01:02:34 pre podne »

do kraja jula je rok i nakon toga ce biti povucen iz prodaje.
Mislis?
Oci me moje ne varaju jer se i dalj prodaje a ljudi ne obracaju paznju... A rok istekao...
Mozda da tuzimo Pansport?
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #9 poslato: Jul 03, 2008, 10:01:24 posle podne »

Ja cu moje sledovanje ustupiti kolegenici Beki meni trenutno nije potreban ;D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #8 poslato: Jul 03, 2008, 09:55:08 posle podne »

ako necete vi dajte meni,svi me smaraju za taj sagorevach,ima ko oce :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #7 poslato: Jul 03, 2008, 09:39:23 posle podne »

A sta cemo tad s njim ::)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.