TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395161 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 04:46:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim da se predstavimo i upoznamo  (Pročitano 84728 puta)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #28 poslato: Novembar 12, 2006, 11:17:05 posle podne »

 ;D welcome ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
nevena
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

di-na-mo

« Odgovor #27 poslato: Novembar 12, 2006, 11:15:04 posle podne »

evo i ja da se predstavim ;D ja sam nevena imam 17 godina treniram odbojku...
cula sam za forum od vuleta i on mi je preporucio da dodjem  i da se uclanim...vidim da ima dosta zanimljivih stvari
pozz
Sačuvana
May your life be like toilet paper - long and useful!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #26 poslato: Novembar 03, 2006, 03:58:40 posle podne »

Na pocetku bih zeleo sve da vas pozdravim, i kazem ukratko par reci o sebi.
Iz Novog Sada sam,imam 29 godina i takmicar sam u kategoriji BBK, visok sam 190cm u offsezoni imam do 115kg a takmicarska mi je 89-91kg .Imam poprilicnog iskustva sto se samoga vezbanja i svega ostalog tice jer imam najboljeg ucitelja od koga sam naucio bukvalno sve a to je Biserka Sipka.Isto tako zelim napomenuti da sada iza mene stoji Pansport firma kao sponzor, koja je  zasluzna za moje uspehe.Veoma mi je veliko zadovoljstvo sto sam ovde i trudicu se da  pomognem svojim savetima ukoliko su vam oni potrebni.

Sportski pozdrav!
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #25 poslato: Avgust 30, 2006, 12:46:00 pre podne »

Ola, ja sam Igor....19 godina....Student FTN-a u Ns-u...Graficki dizajn....
Visok sam oko 177cm i tezak 77-78kg..Treniram sa tegovima oko 3-4godine...I tako...Zadovoljan sam..Donekle..Ali naravno od boljeg moze  BOLJE...I da..Od pre mesec dana sam poceo sa suplementima uopste i to sa  wheyom i dexom pa cemo da vidimo rezultate kroz par meseci....POZZ svima zivima  :D
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #24 poslato: Avgust 04, 2006, 06:47:42 posle podne »

Ja sam Stefan 17 godina 71 kg,Idem u teretanu vec 8 meseci . Tek juche sam provalio kako ovaj forum funkcionishe, s obzirom da sam na raspustu visicu dosta na forumu.Ne verujem da cu dosta moci da vam pomognem ali se nadam da cete vi meni pomoci oko nekih nedoumica u vezi BB . VOZDRA ;D ;D
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2006, 10:41:55 posle podne od strane stefan 89 » Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #23 poslato: Avgust 01, 2006, 09:57:47 pre podne »

Ja sam Goran i treniram neshto vishe od 5 godina sa prekidima, rekreativno. Visok sam 185 cm, trenutno tezim 82 kg. Svashta sam probao od legalnih preparata i neshto malo nelegalnih i rado prenosim svoja iskustva drugima. Eto tako.  :)
« Poslednja izmena: Avgust 27, 2006, 02:22:37 posle podne od strane Gavranac » Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #22 poslato: Jul 26, 2006, 08:26:52 posle podne »

cao svima ja sam vukasin imam 17 godina treniram rvanje 7 godina a u teretanu idem vec nekih 2 godine sa malim prekidima.visok sam 190 i imam 97 kg...inace forum je sjajan dosta je pregledniji od starog...cao svima
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
ceki
Gost
« Odgovor #21 poslato: Jul 23, 2006, 10:27:27 posle podne »

Igor, 19god. sportista u dusi, inace ozbiljno sam isao u teretanu Integral(hotel juga) dok nam nisu zatvorili i od tada sam na pauzi ali planiram da krenem ovih dana u halu sportova. Puno pohvala za forum i za sjajnu druzinu na sajtu.POZZZZZZ :D :D :D
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #20 poslato: Jul 22, 2006, 02:32:07 posle podne »

...Cao svima ja sam Stevan , 86' sam godiste , trenirao sam Judo od 95' do 02' , medjutim zbog sve manje vremena koje sam imao i nekih povreda levog ramena i kljucne kosti morao sam da prekinem , u teretanu idem vec evo 2 godine, sto sa prekidima sto bez prekida... :( 
...sada vam prvi put pisem iako sam citao vase postove i na starom forumu sta me je zanimalo,  mada ovde ima jako korisnih stvari , ipak zato smo ovde da se dopunjujemo i da ucimo jedni od drugih ...
...izgled foruma mi nije toliko bitan koliko informacije koje pruza, a po tome ste najbolji , pozdrav svima i oblikujte svoje telo kako zelite...


Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
themakiem
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

Maky

« Odgovor #19 poslato: Jul 19, 2006, 11:23:00 posle podne »

Yo... Ja sam Mladen...Imam  19 godina i u teretanu idem 5 meseci i trenutno sam u ,,cut'' fazi...
Sačuvana
Look, if you had one shot, or one opportunity to seize everything you ever wanted...One moment... Would you capture it, or just let it slip?
Milan Kovacevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 46

« Odgovor #18 poslato: Jul 19, 2006, 01:04:56 posle podne »

Eto kad se svi predstavise...Ja sam Milan,treniram 4god..visok sam hm,oko 184,trenutno imam 106kg..Eto dosta :D
Sačuvana
Mess with the best,die like the rest...
Bigi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #17 poslato: Jul 17, 2006, 04:49:52 posle podne »

Prvo veliki pozdrav svim forumasima,ja sam Blagoje imam 23 god sto se tice bodybuildinga treniram vec 6 godina.Visok sam 187cm i tezak 83 kg,trenirao sam kosarku 8 godina pa sam tokom njenog treniranja poceo da idem u teretanu.Pozdrav 8)
Sačuvana
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #16 poslato: Jul 16, 2006, 08:55:03 posle podne »

Ej pozdrav svima. Ja sam Viktor i uskoro cu napuniti 19 godina. Treniram 3 godine bez prestanka i dosta sam napredovao, visok sam 174 i imam 77 kila. Zbog skole i drugih obaveza nisam nikad do sada mogao da se posvetim ovom sportu koliko sam hteo. Mnogo volim teretanu, bodybuilding i sve u vezi sa tim.tu sam da pomognem i da naucim nesto vise. POZDRAV ;D
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #15 poslato: Jul 15, 2006, 02:20:28 posle podne »

mene mrzi da se predstavljam,ali sada kada sam provalila kako novi forum radi,mnogo mi se svidja...mnooogo... :o
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #14 poslato: Jul 15, 2006, 01:35:29 posle podne »

Nje losa ideja da se ujedinine svi BB ex-YU,ja nisam nacionalnista,al sam tezak Srbin :),nebi bilo lose dokazati svetu i zlim jezicima,da smo gostoljubiv narod :),btw kakvi su BB iz HR,BIH,SLO,MAK
Sačuvana
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 17 upita.