TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 12:38:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Apliciranje AAS  (Pročitano 4283 puta)
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #14 poslato: Avgust 11, 2008, 08:07:04 posle podne »

Citat
.no nebitno,to je jedini razlog kog sam ja mogo da se setim da neko sebi daje injekciju u triceps,listove i sl

ma ok...a ko zna sta je ovaj i uzimao jbg...pitanje...to kao da ti mene branis da sam natural  ;D ;D

pa da sam ti trener branio bih te ;D ;D  ma svatam ja to svako svoje brani naravno :)

of horse
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #13 poslato: Avgust 11, 2008, 04:30:19 posle podne »

Citat
.no nebitno,to je jedini razlog kog sam ja mogo da se setim da neko sebi daje injekciju u triceps,listove i sl

ma ok...a ko zna sta je ovaj i uzimao jbg...pitanje...to kao da ti mene branis da sam natural  ;D ;D

pa da sam ti trener branio bih te ;D ;D  ma svatam ja to svako svoje brani naravno :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #12 poslato: Avgust 11, 2008, 03:15:09 posle podne »

Citat
.no nebitno,to je jedini razlog kog sam ja mogo da se setim da neko sebi daje injekciju u triceps,listove i sl

ma ok...a ko zna sta je ovaj i uzimao jbg...pitanje...to kao da ti mene branis da sam natural  ;D ;D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #11 poslato: Avgust 11, 2008, 01:15:14 posle podne »

neki bilderi su aplicirali tako u triceps ili slicno uljane rastvore jer dodje i do blagog povecanja usled ulja...Cini mi se da je Kris Dim priznao da je to radio ili je Sharcev rekao da Dim tako radi nemam pojma...ali u glutse je najbolje sve u svemu
...

to ti je samo mit...neznam gde si procitao da je milos to rekao,ali ako je i rekao nesto tako onda je to bilo gde se kris bocka,a ne sigurno da bi mu porastao tric il bic od uljanog rastvora.....
zna se sta se koristi u te svrhe i sto je bas namenjeno tome...pa vidi cika markusa....ehhehehehhhheeh....

i jo...da teorija da uljani rastov moze da iziavo upalnu rekaciju je ok...i moze..ali to je toliko malo da nema nikakvog dugorocnog efekta na povecanje misica osim ako u pitannju nije abces..ali to je vec druga prica..

i zamilis kolike bi onda guzice imali svi da bilo sta moze da raste od apliciraja i isto..znaci..sve u guzu..guza kao ormar....hahhaahhahahh
Ma znam da nece povecati misic,nego je bila prica kao pred takmicenje da bi triceps bio jos malcice veci...a Milosh ga je pritom branio tvrdeci da Kris ne uzima sintol pa je bila neka prica escilen il kako se zove...no nebitno,to je jedini razlog kog sam ja mogo da se setim da neko sebi daje injekciju u triceps,listove i sl :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #10 poslato: Avgust 11, 2008, 10:51:21 pre podne »

I ne samo da nema lokalnog dejstva na rast misica, vec je i iskoristljivost supstance slabija ako se ubrizgava npr u triceps, trapez, rame ili gde vec. Najbolje se apsorbuje u gluteusu, negde sam citao. Pretpostavljam da je zbog velicine misica. . .
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #9 poslato: Avgust 11, 2008, 06:02:55 pre podne »

neki bilderi su aplicirali tako u triceps ili slicno uljane rastvore jer dodje i do blagog povecanja usled ulja...Cini mi se da je Kris Dim priznao da je to radio ili je Sharcev rekao da Dim tako radi nemam pojma...ali u glutse je najbolje sve u svemu
...

to ti je samo mit...neznam gde si procitao da je milos to rekao,ali ako je i rekao nesto tako onda je to bilo gde se kris bocka,a ne sigurno da bi mu porastao tric il bic od uljanog rastvora.....
zna se sta se koristi u te svrhe i sto je bas namenjeno tome...pa vidi cika markusa....ehhehehehhhheeh....

i jo...da teorija da uljani rastov moze da iziavo upalnu rekaciju je ok...i moze..ali to je toliko malo da nema nikakvog dugorocnog efekta na povecanje misica osim ako u pitannju nije abces..ali to je vec druga prica..

i zamilis kolike bi onda guzice imali svi da bilo sta moze da raste od apliciraja i isto..znaci..sve u guzu..guza kao ormar....hahhaahhahahh
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #8 poslato: Avgust 11, 2008, 01:45:41 pre podne »

what what,in DA butt :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #7 poslato: Avgust 11, 2008, 12:16:21 pre podne »

pa 99.9% ljudi nikad nece imati potrebu da to radi .. zato samo u bulju ( how gay is this ? :D )
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #6 poslato: Avgust 10, 2008, 11:52:38 posle podne »

neki bilderi su aplicirali tako u triceps ili slicno uljane rastvore jer dodje i do blagog povecanja usled ulja...Cini mi se da je Kris Dim priznao da je to radio ili je Sharcev rekao da Dim tako radi nemam pojma...ali u glutse je najbolje sve u svemu
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #5 poslato: Avgust 10, 2008, 11:20:38 posle podne »

pa ZASHTO bi se neko tu ubadao pored glut i butine ... :// a u krajnjem sluchaju tu je rame itd ... to su samo ,,potencijalne '' varijante..predpostavljam ako je doshlo do povrede tih delova tela ili slichno  ... a zna se shta se u praksi koristi ..
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2008, 11:23:23 posle podne od strane Lokk1 » Sačuvana
miletich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


therockarolla
« Odgovor #4 poslato: Avgust 10, 2008, 11:08:05 posle podne »

http://www.spotinjections.com/index3.htm

sa leve strane imas detaljno opisano...po 3-4 varijante
veoma koristan sajt
U jbt najezio sam se, ovo nije normalno... ako sam nekada i pomisljao da se bocnem sada sam siguran da necu...
Zasto bi se neko bo u trapezius ili latisimus ili . . .
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #3 poslato: Avgust 10, 2008, 10:46:15 posle podne »

http://www.spotinjections.com/index3.htm

sa leve strane imas detaljno opisano...po 3-4 varijante
veoma koristan sajt
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Lokk1
Gost
« Odgovor #2 poslato: Avgust 06, 2008, 11:17:52 posle podne »

uf ... detaljno ... puno vremena :// imash te guideove na netu pa se iscimaj ... nije teshko naci
Sačuvana
nakicvlada
Gost
« Odgovor #1 poslato: Jul 27, 2008, 07:01:41 posle podne »

Koja mesta najcesce koristite za apliciranje AAS?

Jer moze neko da detaljno opise nacin davanja u rame i triceps, maks kolicinu, igla, precizno mesto?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.