TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 04:59:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pocetak preobrazaja :-)  (Pročitano 4358 puta)
maxze
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #3 poslato: Avgust 21, 2008, 12:13:34 pre podne »

E! A sad se upravo vratio sa beer festa. Prvi put na ovakvoj manifestaciji nisam pivo ni liznuo. Naprotiv, nazdravljao sam sa "prolom" vodom. Sad cu da pojedem jednu zelenu papriku pa na spavanje. Laku noc.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Avgust 20, 2008, 09:40:55 posle podne »

Cestitam na karakteru! samo cvrstom voljom ces postici zeljeni cilj.Nece biti lako, bice kriza i dana kada ces misliti da ne mozes vise izdrzati.Ali tada stisni i izdrzi jer veruj mi isplatice ti se.
Sačuvana
maxze
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #1 poslato: Avgust 20, 2008, 05:34:49 posle podne »

Ranije pre regulisanja ishrane pre i posle posla (jer sam radio nocu a gladan nisam mogao da spavam) posetim pekaru kupim burek sa mesom i litar jogurta. A burek sto je masniji to je "bolji". Tako sam tada mislio. Izgleda da sam lose mislio jer sam vrlo brzo dosao do 117kg. Sada mogu reci da nije bolji nego ukusniji. Kasnije kada sam presao u dnevnu smenu posle posla rolat od 200g + litar mleka. Posle ove "terapije" se nisam merio. Mogu da zamislim koliko mi je stomak napredovao. A tek pivo i grickalice...
Da ne duzim mnogo sustina je u tome da sam od kada sam izbacio ova i druga "sranja" iz ishrane (to je bilo pre 3-4 nedelje) i poceo da se bavim karditreningom spustio sam kilazu na 114 kg. Istina je da do idealnog imam jos dosta, ali svaki kilogram manje je podstrk za voljnije i odlucnije treniranje. Juce sam bio u pekari sa drustvom oni da klopaju, a ja da ispitam sebe. I pored svih onih mirisa iz pecnice nista nisam pojeo. To mi je jos jedan podstrek.
Definitivno sam resio da se vratim u normalu.  :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 18 upita.