TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397102 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 10:31:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ONA I ON  (Pročitano 5435 puta)
TashaBG
Gost
« Odgovor #26 poslato: Jun 24, 2007, 08:26:33 pre podne »

Naravno treba napraviti razliku izmedju ZALJUBLJENOSTI (kao trenutnog ludila i idealizovanja partnera) i LJUBAVI ZA CEO ZIVOT (starimo zajedno,sa svim manama i vrlinama)
Sačuvana
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #25 poslato: Jun 23, 2007, 09:26:57 posle podne »

ha ha evo plusica . Hvala svima . Iskren da budem saziveo sam se sa reputacijom loseg momka  8) . To su me zene upravo i naucile ( da to i nije tako lose ).Mada deo minusa je malo i zasluzen , jesam malo pravio picvajz ali znam da nije bilo nista strasno i da nikog nisam bas, bas " povredio " .
He ,he militari iz vojske 2002 god. N.Sad.  MILITARY  POLICE zivela " MAJEVICA" . 
ne pratim sve teme a bas sam se pitala sto su te tako minusirali.... ;)
da da znamo o cemu pricas....
to je neki psiho-poremecaj valjda.. ::) al celog zivota lozim na neke kao drske i bezobrazne likove, da se preganjam i kopam jagnjesce u njima, oni se uvek iza tog tripa losih momaka ispostave kao dobri i pravedni ljudi, mnogo vise od ljigavaca koji glume mecu-dobrića.... ::) :-\
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #24 poslato: Jun 23, 2007, 08:12:10 posle podne »

ha ha evo plusica . Hvala svima . Iskren da budem saziveo sam se sa reputacijom loseg momka  8) . To su me zene upravo i naucile ( da to i nije tako lose ).Mada deo minusa je malo i zasluzen , jesam malo pravio picvajz ali znam da nije bilo nista strasno i da nikog nisam bas, bas " povredio " .
He ,he militari iz vojske 2002 god. N.Sad.  MILITARY  POLICE zivela " MAJEVICA" . 

e samo -30 , jos si guster  :D
Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #23 poslato: Jun 23, 2007, 07:43:13 posle podne »

ha ha evo plusica . Hvala svima . Iskren da budem saziveo sam se sa reputacijom loseg momka  8) . To su me zene upravo i naucile ( da to i nije tako lose ).Mada deo minusa je malo i zasluzen , jesam malo pravio picvajz ali znam da nije bilo nista strasno i da nikog nisam bas, bas " povredio " .
He ,he militari iz vojske 2002 god. N.Sad.  MILITARY  POLICE zivela " MAJEVICA" . 
Sačuvana
bodybuilding forever
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #22 poslato: Jun 23, 2007, 02:42:34 posle podne »

Ajde ko je glavni i odgovorni da skine karmu.

Ko neka deca :D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
TashaBG
Gost
« Odgovor #21 poslato: Jun 23, 2007, 10:27:34 pre podne »



 Najgori od sve dece Tasha.Ja cim online popijem bar dva komada. Ulogujem se kazem "dobar dan zelim svima" i paf  MINUS. Neko me ne vole ovde.Veceras cu da razmislim o toj slobodi bas , pa cu narednih dana da kazem nesto bre . 8)
 
Citat

Cim se neko izdigne iznad klishea,ima svoj stav,i malo je drugaciji odmah stize osuda javnog mnjenja.
U to ime dajem ti jedan - cisto da odrzis rekord,a ocekujem i jedan od tebe!
Za militari fazon ogroman +!!!!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12911


Never give up!

« Odgovor #20 poslato: Jun 22, 2007, 08:42:57 posle podne »

Presrecna kada volim i kad sam voljena samo kad nema ogrlice na vratu kad se postuje moja sloboda..

Slazem se u potpunosti.
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #19 poslato: Jun 22, 2007, 07:55:20 posle podne »

samo ti polako...  :D
evo ti plusic da ne budes tuzan
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #18 poslato: Jun 22, 2007, 07:52:45 posle podne »

Sudbina ti je da mislis da je izbegavash ;D


  Znao sam da ce neki pametnjakovic ovo da mi kaze samo nisam znao koji . Sada je jasno  :D  ;D
 

Da i ja sam se valjala od smeha kad sam to procitala,prijatelju moj po losoj karmi,najgori smo ovde hahahahaha

Elem,sto se tice m-z odnosa najbitnije mi je taj neki osecaj slobode,nema suvise zapitkivanja,nema potrebe stalno zajedno da izlazimo...on izlazi sa svojim prijateljima,ja sa prijateljicama...valjda je to stvar poverenja

 Najgori od sve dece Tasha.Ja cim online popijem bar dva komada. Ulogujem se kazem "dobar dan zelim svima" i paf  MINUS. Neko me ne vole ovde.Veceras cu da razmislim o toj slobodi bas , pa cu narednih dana da kazem nesto bre . 8)
 
Sačuvana
bodybuilding forever
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #17 poslato: Jun 22, 2007, 12:48:24 posle podne »

Presrecna kada volim i kad sam voljena samo kad nema ogrlice na vratu kad se postuje moja sloboda..
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #16 poslato: Jun 22, 2007, 11:59:26 pre podne »

Inace,kakvi ste kad se zaljubite?!Kazu psihijatri da to nije bas normalno stanje?!Meni su rekli da mi se sva osecanja vide na faci,a kad sam zaljubljena to je strasno.Ja vam ljudi ne jedem,ne pijem,pogled odsutan,a kad vidim doticnog bukvalno mi se kolena tresu...Pa stvarno izgleda da nije normalno stanje
Sačuvana
chakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #15 poslato: Jun 22, 2007, 11:53:55 pre podne »

Neko moje iskustvo  :P je da treba prvo sebi  da das neke ciljeve i da znas sta hoces od eventualne veze sa dotcnom osobom ,pa na osnovu toga slozis pristup i plan napada...Najvazniji je naravno ,onaj prvi utisak koji ce u 80 % slucajeva odluciti da li ce devojka hteti sa tobom da ima bilo sta.
Po meni ,najlosija iskustva sto se upoznavanja tice ,su na mestima tipa diskoteka ili kafica - vecina njih je dosla sa drugaricama da se provede i poslednje sto joj treba je neki nametljivac da je smara.Njene odbrambene metode su u fulu i tesko je pored njih proci(ovo naravno ,ne mora uvek da bude tacno) ! Oci su te koje najvise govore i na njih treba obratiti paznju ! Moram napomenuti momcima i devojkama da ne treba nikad da se obeshrabre ,jer iako si mozda popio-la korpu taj isti neko ce te videti na drugom mestu i ako si mu imalo ostao simpatican ,lako cete zapoceti novi razgovor...
« Poslednja izmena: Jun 22, 2007, 11:56:11 pre podne od strane chakija » Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #14 poslato: Jun 22, 2007, 11:02:02 pre podne »

Sudbina ti je da mislis da je izbegavash ;D


  Znao sam da ce neki pametnjakovic ovo da mi kaze samo nisam znao koji . Sada je jasno  :D  ;D
 

Da i ja sam se valjala od smeha kad sam to procitala,prijatelju moj po losoj karmi,najgori smo ovde hahahahaha

Elem,sto se tice m-z odnosa najbitnije mi je taj neki osecaj slobode,nema suvise zapitkivanja,nema potrebe stalno zajedno da izlazimo...on izlazi sa svojim prijateljima,ja sa prijateljicama...valjda je to stvar poverenja
Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #13 poslato: Jun 22, 2007, 10:08:44 pre podne »

Sudbina ti je da mislis da je izbegavash ;D


  Znao sam da ce neki pametnjakovic ovo da mi kaze samo nisam znao koji . Sada je jasno  :D  ;D
 
Sačuvana
bodybuilding forever
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #12 poslato: Jun 21, 2007, 07:03:30 posle podne »

e kad smo u tim porodicnim ispovestima ja sam iz porodice kao sa reklame za prasak za ves, porodicna idila, izobilje, mama i tata se posle 20 godina i dalje cmacu i drze za ruke...milina jedna.....e onda se desi nesto jako ruzno i sve se raspadne...od kada je tata umro moja mama se okrenula svom poslu,mnogo je putovala, prsla je, bilo joj je jako tesko da sve to prevazidje, a nije shvatala da mi je mnogo potrebnija kao roditelj nego u  finansijskom smislu.....ja sam se odselila i sada svaka ima svoj zivot.....

krecem se u specificnom drustvu i neki ljudi me identifikuju pogresno, verovatno je problem da nisam ostvarila odgovarajucu komunikaciju sa okolinom,  da saljem pogresne poruke iako mi je upravo komunikacija profesija.....uglavnom momci pokusavaju da me kupe materijalnim stvarima na koje se uopste ne lozim....ili kada me malo bolje upoznaju i shvate da u svakom od njih trazim zastitu i princeza-tretman kakav sam imala u svojoj porodici, oni ne umeju to da pruze vec se ponasaju kao da sam neko razmazeno derle a ja sam sve samo ne razmazena.....posle svega sto sam progurala sama u zivotu.....

priznajem da sam zahtevna, tesko me je pratiti, komplikovana sam, imam mnoooogo energije koja druge ljude umara.....
ali uzasno mnogo verujem u ljubav, i dajem se sva....jer iznad svega zelim porodicu kao sto je bila moja.....
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.138 sekundi sa 17 upita.