TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 09:05:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Probali smo za vas...  (Pročitano 42868 puta)
igor_ns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35


« Odgovor #8 poslato: Septembar 24, 2008, 11:57:36 posle podne »

FANATIC da li ti shock 'neprijatno pada na stomak',da se tako izrazim, jer je poznato da NO imaju tu tendenciju?
posto je meni  to bio slucaj sa NOZ-om i Horse-om..
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #7 poslato: Septembar 24, 2008, 09:39:42 posle podne »

Mislim da ti ovaj zadatak FANATIC "teško pada" :) mene zanima dejstvo svih preparata, zato bi molio Direktora PANSPORTA da ih sve isproba na FANATICU više puta jer experiment treba da se potvrdi bar 3put :)

Nakon godinu dana Zoli mister Olimpije :)

Zoli, Zoli ko te nezna... :) :) :) srećniče :)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
piv piv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #6 poslato: Septembar 24, 2008, 07:04:55 posle podne »

Interesantna tema, jedino ako bi mogao da dodash samo ukratko shta treba da radi, a kako tebi radi (tj kako je proizvodjach naveo, a kako se realno pokazao u praksi), i eventualno ako imash iskustvno sa nekim slichnim proizvodom, da uporedish.
I ako mozesh reci neshto o ZMA, interesuje me... :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Septembar 23, 2008, 10:29:34 posle podne »

super je ideja, jedino sto smo svi mi individualni i razlicito reagujemo na odredjene sastojke...

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12766


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 23, 2008, 11:33:21 pre podne »

Kao sto je Pedja napisao cena je i vise nego povoljna a kreatin veoma dobro radi svoj posao.Ja sam jako zadovoljan njime i toplo ga preporucujem.A sto se tice nove ponude, znacu tacno za nedelju dve kada budem isao po nove proizvode jer su neki jos na analizama.
Jos bih napomenuo da koristim i tribulus SNA 750mg i iako uzima relativno male doze primecujem njegovo delovanje.Naravno nikakva cuda se ne desavaju u vidu abnormalne snage i mase ali mali napredak je primetan shodno dozama koje uzimam.
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #3 poslato: Septembar 22, 2008, 01:50:36 posle podne »

Cena je 1680 dinara za pakovanje 500g + 300g gratis.

A dok nebude na nasem sajtu,evo sa proizvodjacevog:  www.naturesbest.com/Powders.20.44.207.17586.lasso#
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2008, 01:52:34 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #2 poslato: Septembar 22, 2008, 01:29:27 posle podne »

Koja je cena tog kreatina, jer ga ne vidim u ponudi?

Da li se spremaju jos neki novi proizvodi u ponudi Pansporta?
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12766


Never give up!

« Odgovor #1 poslato: Septembar 22, 2008, 12:09:30 posle podne »

U dogovoru sa direktorom pansporta otvaram temu gde cu pisati o suplementima koje sam probao na sebi i sa vama podeliti svoje iskustvo kako i sta radi.Za mene je sada trenutno off sezona i to je period kada radim masu i testiram nove preparate to jest pravim kombinacije da bih video kako i sta radi na meni.To upravo zelim podeliti sa vama.Ukoliko bude pitanja pitajte slobodo ali vas molim da pitanja budu samo u vezi preparata o kojima ja pisem na temi.
Pa da krenem redom:
sada trenutno uzimam: Shock t,nature best kreatin,amino 4800 dym,zma prima force,vitamin pak od uni,glukozamin.

Shock T:
- O njemu sam vec dosta pisao i pisacu jer me je preparat veoma odusevio.Imam samo reci hvale za njega iako sam u pocetku bio veoma skeptican i totalno uveren da nece na mene delovati.Medjutim odmah posle prvog uzimanja jedne merice 30min-1h pre treninga osetio sam priliv snage i energije.Volju za treningom sam uvek imao ali i ona je nekako bila povecana.Taj osecaj tesko je recima opisati i on se mora doziveti.Izdrzljivost je bila veca a napumpanost ogromna.
Pa opet to ne znaci da ce svakome tako da radi.Ima osoba koje slabo na njega reaguju iako su oni u manjini.Ako imate mogucnosti probajte ga i zakljucite sami.

Nature best kreatin:
Za ovaj preparat koji uzimam skoro mesec dana isto imam samo reci hvale.Fantrasticna rastvorljivost je ono sto je mene veoma obradovalo ako uzmem u obzir da se vecina monohidrata slabo rastvarala u vodi.Ovde je izbegnut onaj osecaj da pijete pesak sto je mene jako obradovalo.
Ako uzmemo u obzir da je veoma povoljna cena za 800gr ovog proizvoda, onda ga jos vise toplo preporucujem svima.

Nastavice se...
« Poslednja izmena: Jun 21, 2010, 01:31:35 posle podne od strane Zoltan Kozma » Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 17 upita.