TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 03:25:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Masne naslage na grudima  (Pročitano 10633 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #11 poslato: Februar 07, 2008, 05:32:57 posle podne »

to je po meni cilj a ne ko što neki traže manju guzu..
lako je atrofirati mišiće ali treba ih oblikovati!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Februar 06, 2008, 08:50:25 posle podne »

Ishrana,tezinski trening,cardio i sve se lagano skida.Najteze je "izvuci strafte po gluteusu" i po tome se gleda forma takmicara...mislim na medjunarodna takmicenja!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #9 poslato: Februar 06, 2008, 06:32:35 posle podne »

De si bre Miki ;)

I kako Miki rece sa sve fizioloskim procesima, a kako markoni odsecno navodi - na zalost skidamo salo sa svih delova tela a kojim redosledom - to ce priroda odrediti..

No svakako se ne treba prepustati slucaju i treba vezbati, vezbati i samo vezbati ;)
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #8 poslato: Februar 06, 2008, 08:39:20 pre podne »

ne moze , salo se zadnje skida tamo gde ga ima najvise

Tvoji komentari pocinju sve vise da mi se dopadaju. Po principu: kratko i jasno ;)
:-*
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: Februar 06, 2008, 12:55:17 pre podne »

To je nas Markoni :D :D :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Sporty Girl
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 289

« Odgovor #6 poslato: Februar 06, 2008, 12:52:58 pre podne »

ne moze , salo se zadnje skida tamo gde ga ima najvise

Tvoji komentari pocinju sve vise da mi se dopadaju. Po principu: kratko i jasno ;)
Sačuvana
Κάπου ανάμεσα στ 'αστέρια : )
mikiveliki
Gost
« Odgovor #5 poslato: Jun 28, 2007, 08:09:31 pre podne »

Ako sagledamo masne naslage na grudima u kontekstu sve opste masnoce na telu ona je tek samo jedan njen deo i naravno da je podlozna redukciji i promenama prakticn kao i svaki drugi deo naseg tela.

Stoji cinjeninca da najveci deo masnih naslaga jeste rasporedjen u pravo na delovima tela koji u pogledu koncetracije misine mase nisu veliki. Iz ovog sledi da je potrebno povecati misicnu masu na grudima. Iz ovog opet dalje po logici stvari sledi da je potrebno znacajnije napasti grudi kroz trening i vezbanje. Verujem da to nece biti problem kako je broj predlozenih programa vezbanja na forumu prilicno velik...

Ukupno gledavsi proces redukcije masnoca na telu je dugorocan i stalan proces kako telo ima potrebu da se stalno stiti deponovanjem nove kolicine jer naprosto to je prirodan proces i to se ne moze promeniti, drzati pod kontrolom- svakako DA. 
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #4 poslato: Jun 28, 2007, 08:01:42 pre podne »

Nema ali dijetom sagorevanja,treningom(teretana+kardio),pravilnom ishranom ce doci do sagorevanja masnoce i sa grudi. Prilikom sagorevanja masne naslage ce svakako pre da odu sa grudi pa onda sa stomaka.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #3 poslato: Jun 28, 2007, 07:03:09 pre podne »

To je mnogo nezgodan problem, i ja sam ga imao. Samo sto je meni trebalo 9 meseci da to popravim kako-tako, a i sad nije savrseno moze to jos bolje. Prvo treba da napravis misice koji se i nece videti od tih naslaga sala, a onda kardiom da probas da to salo skines i istaknes misice koje si predhodno napravio. Moj slucaj je bio da ja nisam radio kardio a grudi su pocele da se oblikuju kako treba a to sam primetio posle pauze od treninga od mesec dana, pretpostavljam od ovih vrucina da su pocele da se tope. ne zaludjuj se da to mozes skinuti ni do kraja leta jer se salo u tom delu mnooogo tesko skida.
Sačuvana
Don't settle for average!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #2 poslato: Jun 28, 2007, 05:43:20 pre podne »

ne moze , salo se zadnje skida tamo gde ga ima najvise
Sačuvana
vladam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Jun 27, 2007, 11:04:49 posle podne »

Cao, imam ogroman problem, pogotovu sto ide leto. Proveo sam dosta vremena u ucenju tako da sam fizicke aktivnosti zanemario do potpunosti :(, Imam, u stvari oduvek sam imao dosta masnih naslaga na grudima i to je pocelo da mi ide poprilicno na zivce jer mi je to najsalniji deo tela, da li postoji neki univerzalni trening kojim bih mogao da koncentrisem skidanje naslaga samo sa grudi?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.156 sekundi sa 19 upita.