TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395108 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 08:44:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Čavić: Odlazim, jer u Srbiji gubim vreme!  (Pročitano 3023 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Novembar 03, 2008, 12:50:27 posle podne »

jako mi je zao... ali podrzavam u potpunosti njegovu odluku.... 
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12780


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Novembar 03, 2008, 12:37:59 posle podne »

Mnogi su otisli nije on jedini. Tuzna je cinjenica da ce mnogi tek otici.Ali i treba kad im ova drzava nikakve uslove ne daje.Iskreno se nadam da ce konacno nekom doci iz dupeta u glavu iz vrha pa da se vec konacno nesto uradi po tom pitanju.
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #10 poslato: Novembar 02, 2008, 05:24:09 posle podne »

ma nek trenira i na mesecu samo da bude jos bolje...ja podrzavam njegovu odluku...cova ide tamo gde su mu bolji uslovi za treniranje...treba da smo mu zahvalni sto ima nase drzavljanstvo...negde sam procitao da ce mu drzava platiti te pripreme u italiji :P

pa i ako je tako verovatno je to desetina od toga shta felps dobija
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #9 poslato: Novembar 02, 2008, 10:04:57 pre podne »

svaka mu cast
tako i treba!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #8 poslato: Novembar 02, 2008, 02:02:46 pre podne »

ma nek trenira i na mesecu samo da bude jos bolje...ja podrzavam njegovu odluku...cova ide tamo gde su mu bolji uslovi za treniranje...treba da smo mu zahvalni sto ima nase drzavljanstvo...negde sam procitao da ce mu drzava platiti te pripreme u italiji :P
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #7 poslato: Novembar 01, 2008, 02:36:26 pre podne »

Samo neka pichi... Vidi se da je pravi Srbin i patriota al kad ne mozhe ne mozhe...
Sačuvana

MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #6 poslato: Novembar 01, 2008, 01:51:39 pre podne »

i to je primer kako se mladi i perspektivni "zadrzavaju" u zemlji... i neka ide cavke tamo gde ce mu biti bolje i gde ce mu obezbediti uslove, tuga je samo sto po ko zna koji put nasi politicari i ljudi nadlezni za sport dozvoljavaju ovako nesto i teraju sve sto valja.... ne znam samo dokle vise ?! :( :(
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Lokk1
Gost
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 31, 2008, 05:57:36 posle podne »

IZDAJA!!!!!!!!!!!




ma shalim se ..razumljivo skroz ... slazem se sa DHEA-om shta je koji qrac i dolazio .. dzaba se cimao ...
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 31, 2008, 03:42:52 posle podne »

Немојте ме лоше схватити, али испао је будала што се и враћао у Србију! Јбг, СРБИЈА - страначко-полицијско-братско-кумовска држава!

Један пример колико политичаре заболе за спорт - 2003 у Будимпешти је постојала монтажна хала за атлетичаре са 14 огромних грејача и после годину дана је срушена! Разлог - изградише људи другу, само зато што је стара имала стазу од 180м, а минимум по ИААФ-у је 200! А код нас - у хали 14 на БГ сајму поставише катастрофу од стазе, где смо о грејању могли само да маштамо! Наравно, после годину дана, затоврена је и то је то...

Ma gde loše da te shvatimo.i ja sam isto rekao kad je najavio da fce ovde da se priprema.
Sačuvana
   
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 31, 2008, 03:40:56 posle podne »

Немојте ме лоше схватити, али испао је будала што се и враћао у Србију! Јбг, СРБИЈА - страначко-полицијско-братско-кумовска држава!

Један пример колико политичаре заболе за спорт - 2003 у Будимпешти је постојала монтажна хала за атлетичаре са 14 огромних грејача и после годину дана је срушена! Разлог - изградише људи другу, само зато што је стара имала стазу од 180м, а минимум по ИААФ-у је 200! А код нас - у хали 14 на БГ сајму поставише катастрофу од стазе, где смо о грејању могли само да маштамо! Наравно, после годину дана, затоврена је и то је то...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
DMX91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 31, 2008, 03:10:59 posle podne »

Pametno,ovde nema uslova,a niko se i ne trudi da mu ih obezbedi.
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2008, 02:49:00 posle podne »

Čavić: Odlazim, jer u Srbiji gubim vreme!

Osvajač srebrne olimpijske medalje u Pekingu i najbolji srpski plivač svih vremena, Milorad Čavić, doneo je odluku da napusti Srbiju jer ne postoje adekvatni uslovi za treniranje i postizanje vrhunskih rezultata kojima „srpski delfin“ svakako teži. Čavić će u narednom periodu trenirati u Italiji.

Pošto od obećanja političara i sportskih funkcionera nije bilo ništa, Čavić je odlučio da povuče radikalan potez i napusti Srbiju.



- Ispunio sam san i postao olimpijski vicešampion, ali to nije bilo dovoljno da treniram normalno u svojoj zemlji. Hteo sam da živim u Srbiji, ali ako želim da postižem vrhunske rezultate nemam drugog rešenja nego da odem. U Srbiji, jednostavno, samo gubim vreme – rekao je Čavić i dodao:
- Pre mesec dana sam počeo da treniram na „Tašmajdanu“, ali kada se tamo krov srušio, bio sam prinuĂ°en da se preselim na „Banjicu“. Zahvalan sam ljudima sa jedinog bazena koji je ostao u funkciji u Beogradu što su mi izašli u susret, meĂ°utim, i tu sam imao problema. Bazen se ne greje, a tokom treninga morao sam da pazim da nekoga ne udarim jer sam koristio svoju stazu tokom termina predviĂ°enih za graĂ°ane i škole plivanja.
Srebrni na 100 metara delfin i jedini koji se na pravi način suprotstavio neprikosnovenom Majklu Felpsu, kaže da mu odlazak iz zemlje najteže pada zbog činjenice da je u Srbiji postao uzor deci.
- Žao mi je što odlazim, a naročito zbog dece koja su mi mnogo puta prilazila i govorila da hoće u bazen zbog mene. Hteo sam nešto da promenim, ipak, to očigledno ovde nije moguće. Da li prilikom treninga treba da razmišljam hoće li mi krov pasti na glavu! U šali često govorim kako će Srbija na Olimpijadi u Londonu imati samo predstavnike u leĂ°nom plivanju jer će svi naši takmičari gledati u krov kako im ne bi pao na glavu. Sve je to zaista tragično i žalosno, a čini mi se da u dogledno neće biti promena nabolje – ogorčen je Čavić.
Predsednik Plivačkog saveza Srbije, Dušan Dimitrijević, ističe da će Čavić samo trenirati u Italiji i da ne napušta zemlju zauvek.
- On ide da trenira tamo jer ovde ne postoje uslovi za rad, ne samo za njega, već uopšte naših plivača. Kao što je svima poznato „Tašmajdan“ je zatvoren do daljeg. Dok se ne reši taj problem za beogradsko plivanje je ostala samo „Banjica“ i bazen na Vračaru. Beograd ima mali broj bazena, nedovoljno da podmiri sve vodene sportove, koji imaju značajan broj klubova i ne mogu da stanu u 24 sata u ta dva objekta. Mislim da je njegova odluka, nažalost, dobra, da tamo trenira i spreman dočeka Prvenstvo Evrope u Rijeci.
Kao i u svim sportovima, nephodna je pomoć države.
- Ne bih rekao da nema podrške države, naprotiv plivanje ima podršku kao nikada do sada. Nažalost, prošlo je puno godina od kada su neki objekti izgraĂ°eni u Beogradu, da ne pričamo o unutrašnjosti. Beograd preko 35 godina nije ulagao u objekte i normalno je da su zastareli i ruinirani, pogotovo što se voda hloriše i nagriza metalnu konstrukciju. Nama je jedini spas najava ministarke sporta da će krenuti izgradnja novih objekata - istakao je Dimitrijević.


Preuzeto sa www.blic.co.yu


[prilog je izbrisao admin]
« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2008, 02:51:12 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.