TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 10:04:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Metan pitanje  (Pročitano 10323 puta)
sunce86
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 287

Zabava - Online
« Odgovor #31 poslato: Jul 12, 2007, 11:42:56 pre podne »

Haha,pitanje je na pravom mestu,ali brate,kakav je to bilder koji se plasi keve.
;D ;D ;D ;D ;D ;D :o :o

Pa mora se bojati kad finansijski zavisi od nje  ;) ;) ;)
Sačuvana
Squat till u puke!
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #30 poslato: Jul 12, 2007, 01:47:19 pre podne »

Haha,pitanje je na pravom mestu,ali brate,kakav je to bilder koji se plasi keve.
;D ;D ;D ;D ;D ;D :o :o
Sačuvana
Marko Stojanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #29 poslato: Jul 11, 2007, 11:00:03 posle podne »

Ok, verovatno zbog mushkog, oshtrog i ima karmu takvu kakvu ima... a i od mene evo ti jedan -

Uostalom, to je drugarevo pitanje na koje mu ja nisam znao odgovoriti pa sam stavio ovde, uostalom na pitanje ste mi odgovorili, to cu mu i preneti i shto se mene tice tema je zavrshena...
MASALA!
Sačuvana
sunce86
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 287

Zabava - Online
« Odgovor #28 poslato: Jul 11, 2007, 10:12:41 posle podne »

Ok, verovatno zbog mushkog, oshtrog i ima karmu takvu kakvu ima... a i od mene evo ti jedan -

Uostalom, to je drugarevo pitanje na koje mu ja nisam znao odgovoriti pa sam stavio ovde, uostalom na pitanje ste mi odgovorili, to cu mu i preneti i shto se mene tice tema je zavrshena...
Sačuvana
Squat till u puke!
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #27 poslato: Jul 11, 2007, 09:21:52 posle podne »

Haha,pitanje je na pravom mestu,ali brate,kakav je to bilder koji se plasi keve.
I sto ovoliko zakomplikova stvar? Marko ti rece pre mene,onako muski,oshtro ali shvatio si poentu.
90% igraca prvih liga u sportu je na necemu,i ne bude testirano godinama,a nas ce testiraju za vozacki.Smesno malo zvuci kad se ukljuci mozak.
Sačuvana
Marko Stojanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #26 poslato: Jul 11, 2007, 08:43:41 posle podne »

Hoce vadice, meni su vadili ::)

Drug treba da ide u dispanzer da dobije lekarsko uverenje za polaganje vozackog, e sad on pije metan pa posto ide keva s njim boji se da nece otkriti prisustvo metana pa reci nesto... tako da me zanima koliko metan ostaje u telu i da li se tim ispitivanjima koja se vrse za to uverenje moze otkriti metan?

mozda je pitanje malo glupo ali nemam koga da pitam...
J_bem ti budalu!!!


Koji je tvoj problem?
Problem je jer si glup, a budalama ne vredi objasnjavati!
 Krv na lekarskom ne vade, ako je i izvade ne rade testove na aas ni na gudru ni na alkohol itd...Vec gledaju opstu krvnu sliku, boli njih qrac dal si ti na aas il si narkoman ili alkos. Razumes?
 I ajde nemoj vise da razmisljas!!!
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #25 poslato: Jul 11, 2007, 02:10:58 posle podne »

meni nisu vadili krv..a nisu nikome koga ja znam...a i da ti izvade krv nece ti naci nista...kao sto je lazic rekao mozes da uzimas i druge stvari..tek ako ti budu trazili to na sto tvoj drug sumnja onda ce naci...ali posto je to lekarski za voznju a ne doping test...OPUSTI SE
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
sunce86
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 287

Zabava - Online
« Odgovor #24 poslato: Jul 11, 2007, 11:32:05 pre podne »

Hoce vadice, meni su vadili ::)

Drug treba da ide u dispanzer da dobije lekarsko uverenje za polaganje vozackog, e sad on pije metan pa posto ide keva s njim boji se da nece otkriti prisustvo metana pa reci nesto... tako da me zanima koliko metan ostaje u telu i da li se tim ispitivanjima koja se vrse za to uverenje moze otkriti metan?

mozda je pitanje malo glupo ali nemam koga da pitam...
J_bem ti budalu!!!


Koji je tvoj problem?
Sačuvana
Squat till u puke!
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #23 poslato: Jul 11, 2007, 09:45:41 pre podne »

druze nece mu biti krvi u mokraci i nece mu pronaci nista u krvi zato sto mu je nece ni vaditi...KRAJ PRICE
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #22 poslato: Jul 11, 2007, 08:19:55 pre podne »

a sto bi bila krv u mokraci ?
Posto ova vrsta steroida prilicno opterecuje bubrege moze da dodje do ostecenja te ce signal biti pojava krvi u mokraci,u tom slucaju obavezno prestati s kurom i pratiti razvoj situacije!!!!
Sačuvana
sONERS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 118

« Odgovor #21 poslato: Jul 11, 2007, 01:21:32 pre podne »

a sto bi bila krv u mokraci ?
U slucaju da ima ostecene bubrege . . .
Sačuvana
Marko Stojanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #20 poslato: Jul 10, 2007, 08:12:43 posle podne »

Drug treba da ide u dispanzer da dobije lekarsko uverenje za polaganje vozackog, e sad on pije metan pa posto ide keva s njim boji se da nece otkriti prisustvo metana pa reci nesto... tako da me zanima koliko metan ostaje u telu i da li se tim ispitivanjima koja se vrse za to uverenje moze otkriti metan?

mozda je pitanje malo glupo ali nemam koga da pitam...
J_bem ti budalu!!!
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #19 poslato: Jul 10, 2007, 01:33:54 posle podne »

a sto bi bila krv u mokraci ?
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #18 poslato: Jul 10, 2007, 11:12:09 pre podne »

Drug treba da ide u dispanzer da dobije lekarsko uverenje za polaganje vozackog, e sad on pije metan pa posto ide keva s njim boji se da nece otkriti prisustvo metana pa reci nesto... tako da me zanima koliko metan ostaje u telu i da li se tim ispitivanjima koja se vrse za to uverenje moze otkriti metan?

mozda je pitanje malo glupo ali nemam koga da pitam...
zavisi od coveka,snage kure i kako je metan odreagovao na njega,mala verovatnoca ali je moguca da ce se pojaviti krv u mokraci(u tragovima) i nepravilan rad srca sto moze da pokrene neka pitanja ali u principu nece ga otkriti direktno,ne rade takve testove!
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #17 poslato: Jul 10, 2007, 11:01:49 pre podne »

na tom lekarskom mozes da prodjes i da uzimaj jos nesto pored aas a da se ne primeti, posto da bi se te analize radile moraju biti posebno narucene, nisu standardni parametri i krv i mokraca se ne uzima kada ti das nego kada te oni pozovu, znaci iznenadjenje..

tako da osim masnoce i povisenog secera  u krvi ako si jeo to jutro ne moze nista da ti pronadje..
mogu pronaci neki visi ili nizi  parametar gde pokazuje da si ti trenutno bolestan, sto je opet trenutno stanje.
cak i ljudi koji koriste kreatin , kada im pronadju da im je povisen samo kazeu da ga koriste i prolaze, jer to nije anomalija, vec trenutna pojava..
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 17 upita.