TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:33:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: rasprave...  (Pročitano 17988 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #5 poslato: Novembar 14, 2008, 12:08:52 pre podne »

bar premestite u off-topic deo ako ne ide u ishrana...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #4 poslato: Novembar 13, 2008, 11:36:37 posle podne »

molim da se otvori tema, pa procitao sam svaki post 5 puta, jako zanimljivo... markoni hvala na svemu...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #3 poslato: Novembar 13, 2008, 10:29:16 posle podne »

opet ja ovde izvinjavam se :D

citat od Ognjena Stojanovica:

"Finalan zakljucak: Najkvalitetnije se ishrana moze ogledati kod sportista i njihovih sportskih rezultata, pogotovo kod sportova izdrzljivosti (sa tim se svi bez ijednog argumenta mogu sloziti), A POSTO SAM JA PRICAO SA MNOGIMA KOJI IMAJU SVETSKE PA I OLIMPIJSKE MEDALJE, CITAO NJIHOVE SAVETE, SLUSAO PREDAVANJA OSOBE KOJA JE NEKIMA OD NJIH TRENER, I ONO NAJVAZNIJE, UZIVO GLEDAO STA JEDU KADA SAM BIO NA TRKAMA (triatlon je jedan od retkih sportova gde vece pred trku sedite prekoputa vaseg sutrasnjeg suparnika i zajedno jedete sa njim), mislim da mozes svoje knjige da preporucis vukovima u sumi, oni ce to rado prihvatiti... Zajedno sa tvojim doktorom i njegovim sinom koji rade sa sportistima (Da li znas kojim mozda? - Prvakom lokalnog americkog sela u bejzbolu?) Ti brate citas lepotu i zdravlje, ti, ne ja... "


izvini druze o kom mi zdravlju pricamo :D pa ako si pricao sa nekim ko ima medlaju jesi ga pitao koliko hormona raznoraznih upumpava u sebe :D alo bre ljudi imate vi mozak :D pa na olimpijadi SVI,APSOLUTNO SVI od onih devojcica od 12-15 god do trkacha,maratonaca itd iotd sjebavaju svoje telo raznoraznim dopingom :D I TI PRICAS O ZDRAVOJ PREHRANI :D :D :D :D ma daj,ovo je smehotres :D

tako da profi sport nijedan -nezdrava,nezdrava avantura,ajmo bar da ne lupamo gluposti koje i moj mali brat od 12 godina svata :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #2 poslato: Novembar 13, 2008, 10:28:56 posle podne »

slazem se sa hansom, iznerviro sam se kad sam vido da je tema zatvorena, iz takvih rasprava se ustvari najvise moze nauciti ...  :-\
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #1 poslato: Novembar 13, 2008, 10:21:42 posle podne »

hahaha pa sto zatvoriste onu temu sa UH :D taman smo dosli do toga da je covek vegetarijanac,nije ni cudo da ce da pljuje po nama mesozderima "ubicama" zivotinja ahahahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaa jos jedna Marijana nam je dosla izgleda,zivele Vocke :D :D

ja molim da se otvori tema jer je zanimljiva rasprava,i da se lepo otvori podforum za VEGETARIJANCE jer me smara da neko prica kako su ljudi ubice jer kolju zivotinje za ishranu :D pa alo bre,gde je mozak :D  da smo svi vegetarijanci bili bismo slabici a jedini misic bi nam bilo srce :D i provodili bismo 24 sata na wc solji :D :D :D aman bre dosta je bilo....obrisite ovo ali otvorite temu jer se neke btine stvari pricaju,samo nek se suzdrze od vredjanja jedni drugih i ne vidim cemu problem...jer danijela napisala si sve je receno na ovu temu,a nije sve receno na temu jer se s pogresnog stanovista covek ukljucio,znaci nemoze neko ko smatra da je covek bolestan jer od vajkada jede zivotinje d ami prica o ishrani...ajde plz
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.