TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:48:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Lenoks Luis: Vratiću se, ali za 100 miliona!  (Pročitano 6524 puta)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #2 poslato: Novembar 23, 2008, 08:47:24 posle podne »

neka daju meni 100 miliona i ja cu da se vratim u ring  hahahahaha , ala je pametan
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2008, 07:33:53 posle podne »

Lenoks Luis: Vratiću se, ali za 100 miliona!

Bivši apsolutni prvak sveta i jedan od najboljih boksera u istoriji Britanac Lenoks Luis najavio je da bi mogao da se vrati u ring, ali samo pod uslovom da dobije ponudu, „koju ne bi mogao da odbije”.

„Ako mi neko ponudi ozbiljan iznos, recimo od 100 miliona dolara, vratiću se u ring. Za šest meseci bio bih potpuno spreman da se ponovo borim za titulu”, rekao je Luis.



On je bio apsolutni prvak sveta u teškoj kategoriji, a u profesionalnoj karijeri imao je 41 pobedu, od čega 32 nokautom, dva poraza i jedan nerešen rezultat. PobeĂ°ivao je, izmeĂ°u ostalih, Ivandera Holifilda i Majka Tajsona, a savladali su ga samo Hasim Rahman i Oliver Mekkol.

Iz ringa se povukao 2003. godine, nakon pobede protiv Vitalija Klička.

Mada insistira na basnoslovnom honoraru, bivši šampion kaže da mu novac nije motiv.

„Bokseri se vraćaju ili zbog novca ili zbog atmosfere, koju stvara publika. Meni nije potrebno ni jedno, ni drugo, posebno ne novac, a u ring bih se vratio zbog toga što mislim da sam potreban boksu. U teškoj kategoriji više nema pravih boraca i moj povratak bi bio spas za boks”, kaže Luis.
(Tanjug)

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.042 sekundi sa 13 upita.