TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 06:34:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko mrshavljenja... opet :)  (Pročitano 2438 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #6 poslato: Decembar 03, 2008, 04:11:55 posle podne »

a da li su potrebna dva dana punjenja?? generalno pre sam radio samo sa jednim danom sa UH i relativno ok sam podnostio to, pa bih i sad isto tako, mada ako nema razlike, onda cu ubaciti i drugi dan punjenja (s tim shto bih onda drugi dan umesto 300 unosio 100-150h UH).
Hvala na savetima ;)

ja se punim samo jedan dan,7mi

:$ :$

probaj da se punis dva

onda smnanjujem broj dana u ketozi,smanjuje mi se i kcal deficit...ne bih
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #5 poslato: Decembar 03, 2008, 04:10:56 posle podne »

a da li su potrebna dva dana punjenja?? generalno pre sam radio samo sa jednim danom sa UH i relativno ok sam podnostio to, pa bih i sad isto tako, mada ako nema razlike, onda cu ubaciti i drugi dan punjenja (s tim shto bih onda drugi dan umesto 300 unosio 100-150h UH).
Hvala na savetima ;)

ja se punim samo jedan dan,7mi

:$ :$

probaj da se punis dva
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #4 poslato: Decembar 03, 2008, 03:38:40 posle podne »

a da li su potrebna dva dana punjenja?? generalno pre sam radio samo sa jednim danom sa UH i relativno ok sam podnostio to, pa bih i sad isto tako, mada ako nema razlike, onda cu ubaciti i drugi dan punjenja (s tim shto bih onda drugi dan umesto 300 unosio 100-150h UH).
Hvala na savetima ;)

ja se punim samo jedan dan,7mi
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
piv piv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #3 poslato: Decembar 03, 2008, 09:56:38 pre podne »

a da li su potrebna dva dana punjenja?? generalno pre sam radio samo sa jednim danom sa UH i relativno ok sam podnostio to, pa bih i sad isto tako, mada ako nema razlike, onda cu ubaciti i drugi dan punjenja (s tim shto bih onda drugi dan umesto 300 unosio 100-150h UH).
Hvala na savetima ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #2 poslato: Decembar 03, 2008, 01:31:03 pre podne »

na keto poveac unos proteina i do 3 na kg slobodno,kardio ubaci ako ti treba nesto da ti pojacha kalorijski deficit...izracunaj kcal deicit i gledaj da ne bude vise od 700 i ne manje od 300 kcal svaki dan (sto znaci da nedeljno gubis funtu sala) e dodaj eca na to i bice i vise...


bca bolje po 15 pre i posle,pre je cak bitnije

omega us svaki obrok

ne treba ti glutamin

eca samo u dane treninga,sto s doza tiche pusticu da kaze neko iskusniji...al bolje da krenes od 25 efa ako nisi dosad koristio pa neznas kakav ce efekat imati
razbi na 2 dela recimo ako uzimas 50


kreatin nope...jer eca i 0 UH i lactic,sve ce ti to strasno izbacivati vodu,a kredza zahteva dosta vode da radi,tako da nemoj bzvz uzimati,bolje uzmi beta alanin ako imas para

ZMA je super,nek ostane

neznam koji lactic radis,al ako si vec resio kardio,radi ga posle lactic treninga i bice dosta 15-20 minuta HIIT-a,to kazem ako bas hoces jer ja nisam uopste radio kardio tokom keto i lactic ( a lactic ti je kao kardio tokom koga dizes tegove )

punjenje bolje 6i i 7i ako ides dva dana,jer zapamti posle punjenja telu treba dan dva da ponovo zadje u ketozu pa cisto da imas vise keto dana spojeno



Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
piv piv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #1 poslato: Decembar 03, 2008, 01:19:51 pre podne »

Elem, dosta toga je naucheno, prihvaceno, usvojeno u poslednje vreme, i nachin zivota je promenjen...
E sad doshao je trenutak da se odradi jedan period kada ce biti veoma ozbiljno mrshavljenje, negde polovinom januara pochinje i trajace 4 + 4 nedelje. a izmedju ide pauza, tj odmor da danem dushom malo :)
Ne bih da ulazim u to zashto sve ovo radim, imam svoje razloge, veruje mi za to :)
E sad, verujem da ce ovaj period biti veoma agresivan i da cu gotovo sigurno zaci u katabolizam u nekim trenucima, pa bi hteo da to ublazim shto je vishe moguce.
Plan je sledeci, radi se keto dijeta (2.5g/kg proteina svaki dan + 5i dan 300g UH) + LAT(lactit acid training) uz ovu dijetu, i koristicu ECA.
I od suplemenata bih koristio samo standardno, Omega3, Whey, BCAAs i techne amino... O3 standardno ide oko 15g dnevno, Whey 1.5 merica posle treninga samo i BCAAs 10g pre + 20g posle treninga. a techne amino bih koristio samo u dane treninga i to duplu dozu od preporuchene.
interesuju me sledece stvari:
Da li je potrebno tj ako budem u mogucnosti da u danima pauze ubacim kardio trening, ili on pored svega ovoga nece imati nekog efekta?
Da li je dovoljna kolichina BCAAs ili treba pojachati? eventualno ubaciti glutamin? (mada zbog para mogao bih da pijem do 60g dnevno...)
I shto se ECA tiche, da li je dovoljno koristiti samo u vreme treninga (50/500/375 (ili kolko je vec onaj aspirin bajerov), ili bi bilo pozeljno razbiti na 2 ili 3x 25 Efe u toku dana, pa da ceo dan radi kao sagorevach?
E da, i shta bi od suplemenata preporuchili kao ispomoc za malo dodatne snage? Trenutno (tj vec duze vreme) koristim ZMA, i eventualno sam mislio da ubacim kre-alkalin (jer ne navlachi vodu, pa ne povecava masu mnogo), shta mislite o tome?
Svaki savet je dobro doshao :))
Hvala :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.