TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 11:09:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: DIF  (Pročitano 11621 puta)
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #12 poslato: Decembar 05, 2008, 08:54:31 posle podne »

хахах :D :D
озбиљно бре, полаже се историја спорта. Имаш, ја мислим, уџбеник из којег учиш. Питања типа: Ко је био најбољи стрелац на СП у фудбалу 78 и сл.
Sačuvana
chiller
Gost
« Odgovor #11 poslato: Decembar 05, 2008, 06:41:13 posle podne »

amortizer,tj elektrotehnicar automatike.Th skola Cacak.
dao si mi vise pitanja nego odgovora :) kakva crna istorija sporta? ima li to u nekom uddzbeniku odakle dolaze ta pitanja ili moram da nadjem novine sport za zadnjih jedno 100godina?

uglavnom dobro bi bilo da se javi neko ko vec uci na difu.
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #10 poslato: Decembar 05, 2008, 02:34:55 posle podne »

hvala na odgovorima..
nije mi problem znanje,ucim elektrotehnicku sa odlicnim uspehom,nije mi problem nauciti bilo sta,sta budem upisao to cu i zavrsiti,a posla ima za svakog ako je najbolji,dobar u onome sto radi.

interesuje me kako ide procedura za upis? budzet,dom? vaze li bodovi iz skole? jel tesko upasti u budzet?
i nesto sto sam cuo,jel tacno da je kuhinja na difu najbolja u bg-u?
У којој си електротехничкој? И ја сам једну завршио ;D
Пријемни није сигурно много тежак кад гледаш шта те све чека на факултету, али знајући шта се све ради у средњој требаћеш мало више да се умориш. Колико ја знам полаже се познавање историје спорта, пливање и полигон. Нисам сигуран, али мислим да је то део пријемног. Требало би да важе бодови из средње. Ако будеш добро одрадио пријемни упашћеш на буџет а самим тим и у дом. ;D
Sačuvana
chiller
Gost
« Odgovor #9 poslato: Decembar 05, 2008, 01:14:54 posle podne »

hvala na odgovorima..
nije mi problem znanje,ucim elektrotehnicku sa odlicnim uspehom,nije mi problem nauciti bilo sta,sta budem upisao to cu i zavrsiti,a posla ima za svakog ako je najbolji,dobar u onome sto radi.

interesuje me kako ide procedura za upis? budzet,dom? vaze li bodovi iz skole? jel tesko upasti u budzet?
i nesto sto sam cuo,jel tacno da je kuhinja na difu najbolja u bg-u?
Sačuvana
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 301

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #8 poslato: Decembar 05, 2008, 11:33:36 pre podne »

Nije do fakulteta, vec do studenta. Diploma sa DIF-a je najvisha diploma koju mozes da dobijes. Postoje smerovi naravno, ne moras da budes profesor u skoli (ja nisam zavrsio odsek za vaspitanje vec za sport). Znanje koje ces dobiti je osnovno (cesto i nedovoljno), a na tebi je da ga proshirujesh i usavršavaš. Ne može niko da ti usadi znanje ako ga ti sam ne usadiš (mislim na znanje, naravno :)).
Dosta ljudi sa više je upisalo moj smer (kondicija), a samo nas nekoliko je završilo dif od početka. Zaposlenje u ovoj zemlji nije bajno, pogotovo u sportu, ali to ne zavisi od fakulteta vec od tebe. Ja sam na DIF krenuo zbog znanja, ali sam na kraju shvatio da to znanje moram sam da pronadjem, pa sam ga zavrsio isklucivo zbog diplome. Što se tiče studenata, 80% su retardi, propali sportisti koji to upiju jer neznaju da zbroje dva vektora. Elem, samo da napomenem da je selekcija za izvrsnog trenera 10x veca nego za vrhunskog sportistu.....
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Decembar 05, 2008, 11:14:48 pre podne »

ja mogu da ti prosledim informacije direktno sa DIF-a, ali u Novom Sadu ako nesto znaci :)
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #6 poslato: Decembar 04, 2008, 06:27:22 posle podne »

Па о томе му и причам... ДИФ је доста тежи од ове Високе, а при том сам чуо приче и да полако пропада (вероватно због "тежине" испита). Ја сам са са Спортске Академије хтео да пређем на ДИФ и врло лако су ме људи убедили да му ни не приђем, а камоли да се упишем! Тако да сам уписао ову Високу и за сада имам само речи хвале! Е то што сам ја дебил па се касно уписао и сад не знам где ми је доопе а где глава...  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #5 poslato: Decembar 04, 2008, 05:50:03 posle podne »

Добар је ДИФ, завршиш га и радиш после у средњој школи као професор. Имаш сваки месец неки распуст, ти одлучујеш која ће ученица коју оцену добити ;D, имаш лепу плату а + можеш приватно да радиш нешто. Радиш оно што волиш и уживаш. ;)

Само није лак факс. Она анатомија много за*ебана.
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #4 poslato: Decembar 04, 2008, 05:49:31 posle podne »

Не не не... грешка! Затвара се Спортска Академија  (пип ипиип пипиипиппипппп), ова Висока школа је међу првима добила лиценцу и у току следеће године имаће и четврту годину!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
chiller
Gost
« Odgovor #3 poslato: Decembar 04, 2008, 05:39:30 posle podne »

za nju sam cuo da se zatvara...
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #2 poslato: Decembar 04, 2008, 05:22:48 posle podne »

Мој предлог ти је Висока школа за спорт на Бановом Брду (ТЦ "Станком") - http://www.vss.edu.rs/
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
chiller
Gost
DIF
« Odgovor #1 poslato: Decembar 04, 2008, 03:46:39 posle podne »

moze li mi neko reci nesto o ovom fakultetu jer na netu nema ama bas jedne dobre diskusije....
http://www.dif.bg.ac.yu/
planiram da upisem pa me zanima misljenje onih koji su upisali.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.13 sekundi sa 17 upita.