TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 11:06:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Rasprava o takmicarskom bb  (Pročitano 18714 puta)
Pionesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

NEVER GIVE UP :)

« Odgovor #15 poslato: Decembar 04, 2008, 10:51:22 posle podne »

Mene hans bole tuki sta ce ko da kaze za mene...Covek je rekao da je natural imam njegov intervju(par njih)kupi pansport Informator imas i biltene mislim februar-mart pa procitaj.Opet kazem ne govorim nesto sto ne znam a i napomenuo sam da nisam od onih sto su popili svu pamet sveta.Uostalom od kuce cu doneti taj intervju pa citajte sami ja kazem onako kako jeste...
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #14 poslato: Decembar 04, 2008, 10:50:32 posle podne »

Ne kazem da su budale svako ima svoj izbor.I ja se u to ne mesam.On je vec bio prvak natural.Postoje Natural takmicenja prijatelju to bi trebao da znas.Ne kazem da on ima formu za 100 jednostavno znam dosta o Zoltanu.I ako je nesto uzimao njegova stvar.Covek mora da sagleda stvari sta dobija a sta gubi ako krene za hemijom i koliko moze da istraje eto to je Pedja izjavio da ne bude da sam ja probi svet i da pametujem.Jbg ne moj da me pogresno razumes ali pre cu da prihvatim savet i misljenje od nekog iskusnijeg kao sto su Pedja i Fanatic(Opet imaju neku reputaciju za razliku od recimo rekreativnih bodybuildera koji samo bilduju,ne takmice se ili nisu napravili neki staz) sto se tice bodybuildinga nego npr likova koji vise non stop na forumu svasta su procitali i svasta znaju.Nadam se da me razumes i da nikako nisam imao nameru da omalozavam nekog i spustam.Jer kako god svi smo mi isti kao ljudi.Jednostavno neki ljudi imaju vece ambicije u ovom sportu od drugih.Nadam se Hans da me razumes i da ovde nema niceg loseg.

slusaj prijatelju jebe se meni koga ces ti da slusas i kome ces da verujes

to ako je neko takmicar i ako je BB nije merilo njegovog znanja - ako to mislis onda si jos u vecoj zabludi pri tom nemam  nameru nikog da uvredim
NATURAL bodybuilding ne postoji ,ne znam  u koms svetu zivis

koja su toi natural takmicnja ? molim te reci mi
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #13 poslato: Decembar 04, 2008, 10:50:09 posle podne »

E pa pitaj njega(Fanatica) da ne bude da ja lazem ili da ga hvalim Covek je Zoltan Kozma citaj potrazi covek je rekao da je natural.Uostalom da je hemicar to je njegova stvar.Cekaj cekaj znaci suplementacija su steroidi a?A ne kaze se suplementacija je dodatak ishrani?!Znaci natural je samo hrana i trening eeee moj prijatelju...

io Roni je rekao d aje natural,el to znaci da mu verujemo :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #12 poslato: Decembar 04, 2008, 10:49:06 posle podne »

Ne kazem da su budale svako ima svoj izbor.I ja se u to ne mesam.On je vec bio prvak natural.Postoje Natural takmicenja prijatelju to bi trebao da znas.Ne kazem da on ima formu za 100 jednostavno znam dosta o Zoltanu.I ako je nesto uzimao njegova stvar.Covek mora da sagleda stvari sta dobija a sta gubi ako krene za hemijom i koliko moze da istraje eto to je Pedja izjavio da ne bude da sam ja probi svet i da pametujem.Jbg ne moj da me pogresno razumes ali pre cu da prihvatim savet i misljenje od nekog iskusnijeg kao sto su Pedja i Fanatic(Opet imaju neku reputaciju za razliku od recimo rekreativnih bodybuildera koji samo bilduju,ne takmice se ili nisu napravili neki staz) sto se tice bodybuildinga nego npr likova koji vise non stop na forumu svasta su procitali i svasta znaju.Nadam se da me razumes i da nikako nisam imao nameru da omalozavam nekog i spustam.Jer kako god svi smo mi isti kao ljudi.Jednostavno neki ljudi imaju vece ambicije u ovom sportu od drugih.Nadam se Hans da me razumes i da ovde nema niceg loseg.

dada svatam,ti imas toliko znanja da verujes da je neki takmicar natural,i dovoljno je da je neko takmicar da bi slusao njegove savete,argumenti ocigledno ne igraju nikakvu ulogu ;D

srecno tebi bilo natural,ako mislis da mozes nesto postici natural grdno se varas a i videces,jer jednostavno svati jedno-FORMA takmicarska ne moze natural da se napravi,a pogotovo ne neka znatna kilaza...tako d abolje uchi jos,a ne da te drugi takmicari iza ledja prozivaju kako neznas nista...eto toliko,pozz ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Pionesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

NEVER GIVE UP :)

« Odgovor #11 poslato: Decembar 04, 2008, 10:48:15 posle podne »

E pa pitaj njega(Fanatica) da ne bude da ja lazem ili da ga hvalim Covek je Zoltan Kozma citaj potrazi covek je rekao da je natural.Uostalom da je hemicar to je njegova stvar.Cekaj cekaj znaci suplementacija su steroidi a?A ne kaze se suplementacija je dodatak ishrani?!Znaci natural je samo hrana i trening eeee moj prijatelju...
Sačuvana
Pionesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

NEVER GIVE UP :)

« Odgovor #10 poslato: Decembar 04, 2008, 10:45:01 posle podne »

Ne kazem da su budale svako ima svoj izbor.I ja se u to ne mesam.On je vec bio prvak natural.Postoje Natural takmicenja prijatelju to bi trebao da znas.Ne kazem da on ima formu za 100 jednostavno znam dosta o Zoltanu.I ako je nesto uzimao njegova stvar.Covek mora da sagleda stvari sta dobija a sta gubi ako krene za hemijom i koliko moze da istraje eto to je Pedja izjavio da ne bude da sam ja probi svet i da pametujem.Jbg ne moj da me pogresno razumes ali pre cu da prihvatim savet i misljenje od nekog iskusnijeg kao sto su Pedja i Fanatic(Opet imaju neku reputaciju za razliku od recimo rekreativnih bodybuildera koji samo bilduju,ne takmice se ili nisu napravili neki staz) sto se tice bodybuildinga nego npr likova koji vise non stop na forumu svasta su procitali i svasta znaju.Nadam se da me razumes i da nikako nisam imao nameru da omalozavam nekog i spustam.Jer kako god svi smo mi isti kao ljudi.Jednostavno neki ljudi imaju vece ambicije u ovom sportu od drugih.Nadam se Hans da me razumes i da ovde nema niceg loseg.
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #9 poslato: Decembar 04, 2008, 10:42:48 posle podne »

Ma kozma znam da me jb definicija do duse treniram tek 1.7 tako da cu raditi na tome.Jojevita pa i ako ostanem natural kakve ima veze?Rezultati se prave i natural stylom eto to pitaj Fanatica.On je duze u ovome od svih nas i znam o njegovim takmicenjima pa je covek natural.Plus postigo je nesto sto drugi nisu sto se tice tih takmicenja.Hans meni je simetrija mnogo bolja nego od ovih 3.Da da sto se tice pakovanja.Noge tek radim9 meseci jer kasnim pa opet nisu male.Jbm me ishrana to moram da resim sta cu?Kad nema mesa jedem pastetu :) Reko sam da sam izasao sa dosta uh jer sam hteo prirodno da izbacim vodu a ne onim sheet sto vecina koristi nesto na lLl zaboravih.A sto se hemije tice nije da se ja rodjo bojim nego rodjo nemam para.Tolicko poZz svima.I sta rekoste kakve atribute ima Mina :)

ne sporim ja da moze da napravis neke rezultate  ``natural`` sta god to znacilo
(ja pod natural podrtazumevam samo hranu i trening ,bez ikakve suplementacije)

ali da bi se takmicio i ostvario nesto ,shvati da NE MOZE ,zvala sew ta federacija NABBA ili IFBB ili pera mika laza

odakle to tebi da je FANATIC natural  ???
ocito moras jos da ucis

meni neko ne moze da prica da je natural a da izgleda tako kako izgleda i da se takmici,to stvarno vredja onda moju inteligecniju,i moje znanje o ovom sportu uopste

Sačuvana
Pionesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

NEVER GIVE UP :)

« Odgovor #8 poslato: Decembar 04, 2008, 10:36:40 posle podne »

Jbg ne znam kako da spakujem takmicenje ovde kad smo izasli svi.Ko mi salje privatne poruke ne mogu da primim :I
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: Decembar 04, 2008, 10:35:39 posle podne »

aha,znaci ostali bodibilderi su budale jer uzimaju hemiju,a on postize to sve natural?znaci da uzme hemiju bio bi prvak drzave a on nece jel?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Pionesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

NEVER GIVE UP :)

« Odgovor #6 poslato: Decembar 04, 2008, 10:34:47 posle podne »

Pa recimo znam da je Fanatic uspeo a on je natural bodybuilder.I ima dobru reputaciju.Ne govorim nesto sto ne znam.Jbg tako me fotos uhvatio u losoj pozi pa ispalo lose.Poziranje-svetlo-boja su glavni akteri procenjivaja isto kao sto se gleda simetrija-definicija-proporcije.Sa da radim ispala lose slicka.Oper sto se truka tice mozda ja zelim da izgledam kao Jay ili Roni.. :):):):):):)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #5 poslato: Decembar 04, 2008, 09:56:54 posle podne »

a simetrija s ene odnosi samo an levo-desno nego odnos gornjeg dela tela u odnosu na donji,pa onda imas los odnos struk-ramena,neces videti nijednog uspesnog takmicara a da ima sirok struk (osim ako nije Jay ili Roni ) znaci to su stvari koje terba popraviti,a ti ako mislis da neko moze napraviti takmicarsku formu bez hemije,bas si u velikoj zabludi....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #4 poslato: Decembar 04, 2008, 09:54:35 posle podne »

a kako ti znas da je neko natural??
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Pionesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

NEVER GIVE UP :)

« Odgovor #3 poslato: Decembar 04, 2008, 09:53:28 posle podne »

Ma kozma znam da me jb definicija do duse treniram tek 1.7 tako da cu raditi na tome.Jojevita pa i ako ostanem natural kakve ima veze?Rezultati se prave i natural stylom eto to pitaj Fanatica.On je duze u ovome od svih nas i znam o njegovim takmicenjima pa je covek natural.Plus postigo je nesto sto drugi nisu sto se tice tih takmicenja.Hans meni je simetrija mnogo bolja nego od ovih 3.Da da sto se tice pakovanja.Noge tek radim9 meseci jer kasnim pa opet nisu male.Jbm me ishrana to moram da resim sta cu?Kad nema mesa jedem pastetu :) Reko sam da sam izasao sa dosta uh jer sam hteo prirodno da izbacim vodu a ne onim sheet sto vecina koristi nesto na lLl zaboravih.A sto se hemije tice nije da se ja rodjo bojim nego rodjo nemam para.Tolicko poZz svima.I sta rekoste kakve atribute ima Mina :)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #2 poslato: Decembar 03, 2008, 03:37:58 posle podne »

Nije ni toza toliko velik.Ja mislim da sam zasluzio da budem 4 iako sam najveci posle toze,ali opet nisam imao definiciju.Izgleda da se kod nas ne vazi pravilo sto si veci vise ti se gleda kroz prste..:)Opet sem toze.Moje proporcije gornje dela tela su mnogo vece od onog 2.3-duleta i onog 4.Bar sto se tice raspon ramena,kuka gornjeg tela.Mada ima tu i treme u toku poziranja da ne spomenem da mi je nekim slusajem "puko cd" kojim ne znam i da sam pozirao uz neku bdk muziku.Bice bolje PozZ

ne mozes biti 4ti ako nemas simetriju,noge ti zaostaju,a struk ti vec rekoh,imas najsiri medju njima valjda vidis

tebi treba da bude primaran zadatak rad na ramenima da sto vise misica nabacis tu
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #1 poslato: Decembar 03, 2008, 02:03:46 posle podne »

jesam hans to je moje 2 po redu.Ma pricao sam ja sa tozom znas sta kaze.Kaze toza ma moze da se trenira i sa malim dozama.Moj odgovor je bio "male doze ili velike opet se hemija uzima" s obzirom da sam ja natural jos uvek a on hemija kolko tolko + kaze da trenira 2 god.Sto mi nelogicno.Mada dobro svako ima svoj izbor.Stefy dr#as pojmove a?Sve da vas obavestim da me je direktor navatao da koristim pc-net u privatne svrhe tako da me prijavio kod mog sefa bilo ribanja zabrana itd..Kad se javim javim se .PozZ svima

mogu samo da ti kazem,da ako mislis da se bavis ovim sportom natural onda si u velikoj zabludi,
ishranom ,treningom u supsima mozes da napredujes fino do nekle,i da lepo izgledas
da bi se takmico MORAS da uzimas AAS i ostale pratece supstance

da l su doze velike i male,treba ih samo pametno koristiti,jer ako se plasis ``hemije`` i ne smes,ne zelis da je koristis onda si promasio sport

;)

PS samo da napomenem da ja nikog ne podsticem da uzima AAS niti bilo koje medikamente,ovo je samo moje licno misljnje
« Poslednja izmena: Decembar 03, 2008, 02:09:10 posle podne od strane J O J E V T A » Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 13 upita.