TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395292 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 04:39:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proday - jos slabasan!!!  (Pročitano 9459 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12786


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Jul 14, 2007, 08:17:07 posle podne »

Visok si veoma kao i ja.S obzirom na to ljudima kao sto smo mi tesko je nabaciti kvalitetnu masu.Ali kad je nabacimo onda to izgleda brutalno dobro.Vidi se neki rad ali sumnjam da si njime zadovoljan.Ima dosta da radis ali ako se budes drzao osnovnih stvari uveren sam da ces vremenom biti pravi kolos.Ja ti zelim puno uspeha u tome.
Sačuvana
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #1 poslato: Jul 14, 2007, 07:55:56 posle podne »

Evo dok još nisam utekao na more i dok sam koliko toliko u formi da i ja dam par svojih sličica. Iako je ovo što sam postigao još uvek jako daleko od onoga što sam zacrtao za sebe, napredak je polako postao vidljiv.

Inače sve je slikano očajnim aparatom, u mnogo lošim svetlosnim uslovima (nisam imao volje a ni vremena da tragam za boljim)!!

Što se mene tiče,ako nekog zanima, visina 191, težina 193. U teretanu idem 4 meseca u kontinuitetu (slon, pravim bar jednom godišnje dugu pauzu i zahvaljujući genetici opušteno se ugojim i po 10 kila). Znači ova 4 meseca sam redovan.

P.S. Unapred Vas molim da izostavite komentare vezane za depilaciju, kad uradim od sebe šta sam zamislio verovatno će i ona doći na red!!!

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 17 upita.