TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396369 Teme od strane 25014 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 26, 2024, 06:55:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Intervju Dextera Jacksona  (Pročitano 1285 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1 poslato: Decembar 14, 2008, 08:33:28 posle podne »

Intervju Dextera Jacksona nakon osvajanja Mr. Olimpia

1. Kako se osećate nakon što ste ispunili svoj životni san osvojivši Mr. O?

- Još uvek ne mogu da verujem.

2. Kako i koliko vam se život promenio nakon toga?

- Postao sam veoma, veoma zauzet. Putujem puno i moji termini za gostovanja tokom 2009. su gotovo popunjeni. Imam pregršt gostovanja i intervjua za sve moguće medije. Možda ću se pojaviti i u šou programu Jay Lenoa. Kada sam napolju, ljudi mi prilaze i traže autogram jer znaju da sam Mr. O. Jednostavno, sama ta titula mi je promenila život.

3. Šta je to što vam je donelo prednost nad dosadašnjim Mr. O Jay Cutlerom?

- Mislim da je to postignut balans u dve najbitnije tačke - forma i veličina.

4. Veoma ste emotivno prihvatili trenutak kada ste primili Sandow. Šta vas je sve prolazilo kroz glavu u tom trenutku?

- Da, emocije su bile veoma jake. Osvojiti nešto o čemu sam celog života sanjao i izaći na scenu gde nisam MISLIO da ću pobediti već sam u to bio SIGURAN nešto je neverovatno. Možete samo zamisliti kroz šta sam sve u tim trenucima prolazio.

5. Sada, kada imate celu godinu za trening do narednog Mr. O, hoće li povećanje mišićne mase biti glavni prioritet za to takmičenje?

- Da, definitivno! Bio sam sposoban da nabacim nekoliko kilograma mišića od Arnold Klasika do Olimpije a stomak mi je bio ravniji nego ikada pre. Dakle, ja znam kako da nabacim još mase a da stomak zadržim ravnim. Ako uspem da nabacim još nekoliko funti mišića i budem se pojavio sa 240 funti, Olimpija će biti moja - u to nema sunje!

6. Jay Cutler je završio na 2. mestu ali su ga mnogi videli tek na 4. Sada, kada ste već videli slike sa takmičenja, šta mislite o njegovom plasmanu?

- Ako bi gledali estetski izgled, naravno da bi Jay trebao biti niže plasiran. No, on je bio Mr. O... Meni uopšte ne smeta što je on bio drugi. Srećan sam da je suĂ°enje bilo takvo kakvo jeste. Sa svim tim momcima sa dobrom simetrijom i formom, Olimpija može biti bilo čija naredne godine. Ja mogu pobediti Victora ali i Victor može pobediti mene na bilo kom takmičenju. Kai, Phill, Wolf... sve su to jako simetrični momci i mislim da će od sada suĂ°enje biti takvo da zaista samo najbolji pobeĂ°uje. To više neće biti takmičenje gde jedan "muscle monster" pobeĂ°uje sve ostale.

7. Ako Wolf i Heath poboljšaju svoju formu tokom van sezone, mislite li da ćete moći uspešno da im se suprotstavite s obzirom na to da ste 10 godina mlaĂ°i?

- Naravno da ću moći jer i ja nameravam da napravim značajan pomak u svojoj formi. I ja imam čitavih godinu dana za pripreme. Ja tvrdim da ove godine nisam pokazao sve i da tu neće biti moj kraj. Nameravam da pobedim naredne godine jer ću popraviti sve svoje nedostatke. Učiniću sve što je neophodno da pobedim. Što se tiče Mr. O 2010., tu već nisam siguran ali znam da mogu povezati još jednu Mr. O titulu.

8. Ako se na narednom takmičenju pojave Kai, Victor, Denis, Phil i Jay, šta mislite, ko će vam biti najveći protivnik?

- Svako od njih! Svi mi imamo jako sličnu graĂ°u sa estetskim izgledom. No, ja osećam da mogu da pobedim svaog od njih jer će oni pokušati da uzmu nešto što je moje, tj. ja branim titulu. Ako se pojavim u formi kakvu nameravam da ostvarim, niko me neće pobediti. A ako promašim formu, svako me može pobediti. Ali to mora biti 100 posto moja forma i ako tako bude, pobeda je moja. Sećam se, Victor me je pobedio prošli put ali se nismo susreli od kako sam postigao njegovu veličinu. Mada, mnogo ljudi misli da je tada pobeda trebala biti moja a sada sam još u boljoj formi.

9. Koliko vremena nameravate da pauzirate sa treninzima pre nego što  se ponovo latite tegova i počnete pripreme za odbranu titule?

- Još uvek puno putujem tako da ću odmarati nekoiko nedelja i verovatno se vratiti u teretanu negde u novembru.


Prevod: Robert
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2008, 08:39:50 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.041 sekundi sa 13 upita.