TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:39:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal pak  (Pročitano 27421 puta)
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #45 poslato: Januar 30, 2008, 02:47:43 posle podne »

Ma zahebana ta hemija  ;D ;D ;D
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #44 poslato: Januar 30, 2008, 11:02:34 pre podne »

8) 8) 8)

Lupanje srca od paka :D

E svasta cu jos da cujem .

eo na onu drugu temu grcevi srca od kreatina.
Sačuvana
two more...no matter what...!
Lokk1
Gost
« Odgovor #43 poslato: Januar 29, 2008, 08:33:13 pre podne »

Ako mislite na mene..... onda gresite.... nisam ja!

Pisao bi ti ispod posta moj nick da sam ga ja editovao....sto ne vidim u ovom slucaju.
I pogledaj na tastaturi kad pises "PAK".............slovo "L" ti se nalazi odmah do slova "K"......mozda si svojom greskom slucajno pritisla i slovo "L" dok si kucala. Mislim da se desavaju greske u kucanju.... nemora odma da se neko optuzuje za to..... A pored toga da bi uopste mogao da editujem neki post mora da bude tema koju sam ja postavio.....sto to nije u ovom slucaju.

Svejedno to smo razjasnili :)
Glupo bi bilo da snosim posledice zbog neceg sto nisam uradio.....A "ako" neki put tako nesto i uradim recicu vam....cisto da se ne dvoumite oko toga ko bi to mogao da bude ;D

HAPPY HACKING :)

jel vidish sada kakvu reputaciju si stekao :D :D :D :D :D

ccc

@topic : svashta je moguce .. opet moram da pomenem onaj clanak o nutrigenomici ... relano moguce je da na jednu supstancu ljudi imaju apsolutno suprotne efekte ... vishe me nishta ne moze iznenaditi .. :D :D :D
Sačuvana
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #42 poslato: Januar 29, 2008, 08:27:49 pre podne »

8) 8) 8)

Lupanje srca od paka :D

E svasta cu jos da cujem .



 ;D ;D ;D
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #41 poslato: Januar 29, 2008, 01:37:08 pre podne »

 8) 8) 8)

Lupanje srca od paka :D

E svasta cu jos da cujem .
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #40 poslato: Januar 28, 2008, 10:02:15 posle podne »

Ako mislite na mene..... onda gresite.... nisam ja!

Pisao bi ti ispod posta moj nick da sam ga ja editovao....sto ne vidim u ovom slucaju.
I pogledaj na tastaturi kad pises "PAK".............slovo "L" ti se nalazi odmah do slova "K"......mozda si svojom greskom slucajno pritisla i slovo "L" dok si kucala. Mislim da se desavaju greske u kucanju.... nemora odma da se neko optuzuje za to..... A pored toga da bi uopste mogao da editujem neki post mora da bude tema koju sam ja postavio.....sto to nije u ovom slucaju.

Svejedno to smo razjasnili :)
Glupo bi bilo da snosim posledice zbog neceg sto nisam uradio.....A "ako" neki put tako nesto i uradim recicu vam....cisto da se ne dvoumite oko toga ko bi to mogao da bude ;D

HAPPY HACKING :)
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
M_A_E_S_T_R_O
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

TWISTED

« Odgovor #39 poslato: Januar 28, 2008, 09:35:14 posle podne »

svaki sportista mora imati dobar izvor vitamina i minerala,sad iz Pakla ili nekog drugog preparata izbor je na vama
:D pakla :D imas jedno slovo visak
ima puno takvih neznalica koji mi neprestano pricaju kako cu umreti od suplemenata ili se tesko razboleti... U pocetku sam im pokusavao objasniti da to nije tako, a sad ih samo kuliram jer su mnogo tvrdoglavi i nece da slusaju :-[

I kud bas to L tu da se nadje,gle cuda ::)
Znas kako ne zelim da idem u OFF ali taj i nije neka velika faca samo zato sto je naucio da se igra nasim porukicama i njihovim prepravljanjem kako bi bio zanimljiv.Ali u svakom slucaju ako mu to pricinjava neku veliku radost nek mu je alal,volim da su ljudi srecni i zadovoljni cak i ako im to pruzaju ovakve gluposti 8)
znam ko je to uradio, on jedini to zna na ovom forumu :) nemoj da se ljutis na njega voli on tako malo da zeza :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #38 poslato: Januar 28, 2008, 09:12:14 posle podne »

svaki sportista mora imati dobar izvor vitamina i minerala,sad iz Pakla ili nekog drugog preparata izbor je na vama
:D pakla :D imas jedno slovo visak
ima puno takvih neznalica koji mi neprestano pricaju kako cu umreti od suplemenata ili se tesko razboleti... U pocetku sam im pokusavao objasniti da to nije tako, a sad ih samo kuliram jer su mnogo tvrdoglavi i nece da slusaju :-[

I kud bas to L tu da se nadje,gle cuda ::)
Znas kako ne zelim da idem u OFF ali taj i nije neka velika faca samo zato sto je naucio da se igra nasim porukicama i njihovim prepravljanjem kako bi bio zanimljiv.Ali u svakom slucaju ako mu to pricinjava neku veliku radost nek mu je alal,volim da su ljudi srecni i zadovoljni cak i ako im to pruzaju ovakve gluposti 8)
Sačuvana
Be Happy!!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #37 poslato: Januar 28, 2008, 07:53:52 posle podne »

mene je dosta ljudi u teretani pitalo koliko treba da seciste od proteina ::)
A sto se tice Animal Paka preporucio bih ga svima...ja ga koristim 2x dnevno
Sačuvana
M_A_E_S_T_R_O
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

TWISTED

« Odgovor #36 poslato: Januar 28, 2008, 07:14:47 posle podne »

svaki sportista mora imati dobar izvor vitamina i minerala,sad iz Pakla ili nekog drugog preparata izbor je na vama
:D pakla :D imas jedno slovo visak
ima puno takvih neznalica koji mi neprestano pricaju kako cu umreti od suplemenata ili se tesko razboleti... U pocetku sam im pokusavao objasniti da to nije tako, a sad ih samo kuliram jer su mnogo tvrdoglavi i nece da slusaju :-[
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #35 poslato: Januar 28, 2008, 05:44:30 posle podne »

Neupucenost je cudo i onda sve moze da te istripuje u negativbnom smeru.Ja u teretani konstantno slusam price kako neki likovi nece da koriste proteine i uopste preparate jer uticu na potenciju,a vec o sterilitetu da ne pricamo ???.
Animal Pak je zaista extra preparat,i svaki sportista mora imati dobar izvor vitamina i minerala,sad iz Pakla ili nekog drugog preparata izbor je na vama,ali smatram da je iz ishrane nemoguce izvuci sve sto je nama neophodno
Sačuvana
Be Happy!!!
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #34 poslato: Januar 28, 2008, 11:40:53 pre podne »

moj brat i njegov drug su pili i dobili lupanja srca...


Centralni nervni sistem nekada hoce da se poigra sa nama(sugestija ili autosugestija,npr. cujem momke po teretani kako su ako nervozni jer eto pije 4tab aminokiselina dnevno). Drugim recima, ne znam sta bi u Paku moglo da izazove lupanje srca, stavise neki njegovi delovi pozitivno uticu na rad srca. Da li si sigurna a su brat i drugar uzimali samo pak?


ma istripovali se klinci.. ja kad sam prvi put uzeo ZMA tj. to mi je bio prvi suplement uopste  mislio sam da cu imati snage pola teretane da dignem  :D :D :D

au ni 5 ni 6 nego odma ZMA...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
mr.perfect.86
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


No Pain No Gain

« Odgovor #33 poslato: Januar 28, 2008, 11:39:51 pre podne »

moj brat i njegov drug su pili i dobili lupanja srca...


Centralni nervni sistem nekada hoce da se poigra sa nama(sugestija ili autosugestija,npr. cujem momke po teretani kako su ako nervozni jer eto pije 4tab aminokiselina dnevno). Drugim recima, ne znam sta bi u Paku moglo da izazove lupanje srca, stavise neki njegovi delovi pozitivno uticu na rad srca. Da li si sigurna a su brat i drugar uzimali samo pak?


ma istripovali se klinci.. ja kad sam prvi put uzeo ZMA tj. to mi je bio prvi suplement uopste  mislio sam da cu imati snage pola teretane da dignem  :D :D :D
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #32 poslato: Januar 28, 2008, 11:20:18 pre podne »

moj brat i njegov drug su pili i dobili lupanja srca...


Centralni nervni sistem nekada hoce da se poigra sa nama(sugestija ili autosugestija,npr. cujem momke po teretani kako su ako nervozni jer eto pije 4tab aminokiselina dnevno). Drugim recima, ne znam sta bi u Paku moglo da izazove lupanje srca, stavise neki njegovi delovi pozitivno uticu na rad srca. Da li si sigurna a su brat i drugar uzimali samo pak?
Sačuvana
mr.perfect.86
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


No Pain No Gain

« Odgovor #31 poslato: Januar 28, 2008, 09:50:47 pre podne »

Ja ga pijem svaki dan po paketic dnevno,neki put uzmem i 2 i jos mi srce nije stalo hvala bogu  :D :DKao sto rece Hans placebo je cudo to su ipak obicni vitamini i minerali  8)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 17 upita.