TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:54:49 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Naposim + zastita liv52  (Pročitano 50397 puta)
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #150 poslato: Jul 25, 2009, 06:02:44 posle podne »

ja sam prve kure pocinjao sa solo oralima,jer nije imao ko da me poduci-ispravi....Dobio sam koliko sam dobio,no ja sam isao sa winstrolom solo kure,pa sve sto sam dobijao je i ostajalo,ali ja sam vec bio isecen kada sam to uzimao pa je to delovalo jos i bolje uz njega.D bol nikad nisam solo uzimao....E sad postoje 2 opcije ili da napravis pravu kuru ili da probas ovo ali tipa da ides 35mg-40mg dbola,mada opet moguce da ce ti navuci samo vodu i dobiti snage i da ce 80-90% otici nakon kure,sto kontam da ti nije cilj.Sto hans kaze dzaba mucis organizam,razumem tvoju zelju za "probavanjem" ali opet enantat nije skup a sa njim bi vec imao nesto.....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #149 poslato: Jul 25, 2009, 03:33:09 posle podne »

ako nameravas solo oral gubis vreme,mucis organizam NIZASTA...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #148 poslato: Jul 25, 2009, 02:07:28 posle podne »

Pa ako nisi i nemas nameru to sve sto nabrajes onda je sam dianabol ?...njega solo obicno idu upravo oni koji oce na brzinu da se naduvaju i posle koliko ce ostati je pitanje..test osnova svega ,toliko
Sačuvana
Mr.3d1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

You fuck with Me,you fuck with the best.

« Odgovor #147 poslato: Jul 25, 2009, 12:32:57 posle podne »

Da ne otvaram novu temu,imam par slicnih pitanja.citao sam dosta o aas,i pricao sam sa dosta ljudi koji znaju dosta na tu temu,ali hteo bih da cujem i vase misljenje,prvenstveno od stelera ,hansa i ostalih koji znaju dosta o tome.imam 22 god,treniram 2 god sa suplementima,pravilnom ishranom i dobrim treningom,naravno dosta sam napredovao,lepo to sve izgleda,visok sam 186,imam 92-3 kg,ali problem je sto naravno ne napredujem u snazi misicnoj masi kao i pre sto je i logicno.pogotovo preko leta,znate sve kad dodje do nekog zasicenja,treninzi postaju sve tezi,pogotovo preko leta,menjao sam koncepcije treninga,bla,bla,bla,razmisljam sad o aas,pa me zanima sta vi mislite da mi je ok ,za prvi put,nema potrebe da mi se prica o sporednim efektima,koliko treba da unosim proteina,znam sve i o pct,spreman sam sve to da ispostujem.za sada mi je cilj jos 3-4 kg mase i malo snage.znaci sad u avgustu bih cepio nesto,razmisljao sam o dianabolu za prvi put,znam da je sranje i to sve,da bez igle nema kure,ali on bi odradio to sto mi treba,ne bi samo navukao vodu,ako se krlja bar 3-4 gr proteina po kg,bilo bi tu i koliko toliko misica,znam da postoje i mnogo bolja resenja,ali prvi put bih probao sa oralnim samo,ne bojim se igle,nije stvar u tome,nisam od onih sto hoce da se naduvaju na brzinu,pa da sve ispisaju za mesec dana,nego bih pokusao da vecinu zadrzim ako je ikako moguce,da se ne lazemo,od 150 tableta znam da mi ne moze biti nista,pogotovo ako uzmem piramidu,3,4,5,5,4,3,mislim da je to ok za prvi put,ne bih isao preko 25,eventualno 30 mg.to sam hteo sad sledeci mesec,naravno liv 52,proviron,i tribulus cu uzeti da ne razmisljam,iako znam da za tako kratko vreme ne moze biti vecih sporednih efekata.e sad preko zime je lakse sve,jos vise jedem,vise napredujem u masi,pa bih ostao cist negde do proleca,i tamo onda uzeo pravu kuru sa vinijem ida mi predlozite jos nesto ..zanima me sad vase misljenje jel ok ovo sto sam napisao,nadam se da razumete zasto bas hocu d-bol.
Sačuvana
JA sam SVE sto ti NIKAD neces biti.
Nitro
Gost
« Odgovor #146 poslato: Maj 26, 2009, 10:50:55 pre podne »

genski doping  ;)  ;D  :D
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #145 poslato: Maj 24, 2009, 09:58:42 posle podne »

7kg CISTE MISICNE MASE  :o   :o ZA SAMO MESEC DANA
ne daj boze da si uzeo nesto kvaliteno, a ne to fake djubre ko zna koliko bi tek onda nabacio  ::)
:D :D :D
kao u onim reklama za biomed itd ... boze me sacuvaj... kakvu kuru i ostale propratne stvari bi trebalo da imas za 7 kg ciste misicne mase a ne popisani metan
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #144 poslato: Maj 24, 2009, 09:51:16 posle podne »

7kg CISTE MISICNE MASE  :o   :o ZA SAMO MESEC DANA
ne daj boze da si uzeo nesto kvaliteno, a ne to fake djubre ko zna koliko bi tek onda nabacio  ::)
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #143 poslato: Maj 24, 2009, 09:33:12 posle podne »

i ti ga koristis ?
necu sad da ga uzmem jer cu da se nabacim mnogo a to mi ne treba... dosta mi i ovaj kreatin sto pijem zar ne ?
Sačuvana
aleksa tomic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #142 poslato: Maj 24, 2009, 09:26:27 posle podne »

i ti ga koristis ?
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #141 poslato: Maj 24, 2009, 09:19:52 posle podne »

naposim je nesto neverovatno,za mesec dana nabacio sam 7 kg.ciste misicne mase
svaka cast! 8)
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #140 poslato: April 06, 2009, 02:13:17 posle podne »

ne nije reliv forte je bolji ali je i skuplji  8) 8)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Joker*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 144

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

« Odgovor #139 poslato: April 05, 2009, 09:12:07 posle podne »

ali LIv 52 je liv 52
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #138 poslato: April 05, 2009, 08:27:53 posle podne »

jbt,,,pa to se govori na granici kad te cika sa brkovima pita.....a ne ovde  :P :P  8) 8)  ;D ;D
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #137 poslato: April 05, 2009, 08:25:33 posle podne »

ne znam ja nista  ::)  8)  ;D
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #136 poslato: April 05, 2009, 08:24:10 posle podne »

kao npr cika Winija  ;D ;D ;D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 17 upita.