TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 02:26:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Malo napredniji pocetnik  (Pročitano 2139 puta)
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #7 poslato: Januar 05, 2009, 05:23:28 posle podne »

Pa dizi se ovoga su ti rekli fanatic i lokk1 i ne mozes da pogresis... Ja bih na tvom mestu ubacio i kardio trening da bi ubrzao metabolizam i potrosio vise kalorija. Srecno...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Januar 05, 2009, 02:49:53 posle podne »

Roberte, sve se vrti oko hrane.Kao sto sam ti vec napomenuo, ukoliko uspes to da sredis sto manje da ides sa drustvom u picerije itd... vremenom ces uspeti jos kila da skines.
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #5 poslato: Januar 05, 2009, 02:37:48 posle podne »

chitaj temu ishrana .. nastavi sa jakim treninzima eventualno neke dileme ako imash to pitaj poshto sada u detalje da idemo preobimna je tema ... sagorevach ti ne igra ulogu kao hrana jbg ... sve u svemu kontam ovde shto se tiche tebe najbitniji faktor ce biti disciplina :)
 
sve u svemu srecno
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #4 poslato: Januar 05, 2009, 02:26:19 posle podne »

Izbaci voce, ako moras samo ujutru malo
Sačuvana
I don't give a fuck
RobertB
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Januar 05, 2009, 02:11:37 posle podne »

Hvala na odgovoru. Vec godinu dana se trudim da jedem sto manje hleba, i sa belog sam prsao na razani. Jedesm dosta kuvanu hranu, gledam da je sto raznovrsnija, povrce i voce sam oduvek voleo, pogotovo voce tako da i to dosta puno konzumiram. No...kao i svaki tinejdzer....omakne mi se ponekad sa drugovima da odem u piceriju, ali to mi dodje onako kao pustanje ventila  :)

Mnogi hvale Nutrabolics INFERNO pa sam razmatrao da to uzimam...kao sto su pricali uz neki whey. Pa sad eto da se konsultujem tu sa vama sta kazete na to.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Januar 05, 2009, 01:48:49 posle podne »

Imas kroz pakao da prodjes da bi izgedao kao neko sa reklame.Put to takvog tela je jako tezak ali nije nemoguc.Procitao sam tvoj tekst i mislim da je sustina tvog problema ipak u ishrani.Od ishrane sve i zavisi.Dzaba tebi i svaki dan trcanje i teretana ako se nepravilno hranis sa raznim djubretom (burek,hamburgeri,pizze itd..) mora prvo hrana da se koriguje.Unos ugljenih hidrata da smanjis,ali nikako naglo kao sto to mnogi rade, jer ces pasti u nesvest i imaces posledice jer ti organizam nije pripremljen na to.Za pocetak gledaj da imas vise manjih obroka u toku dana gde ce se prvenstveno nalaziti: oslic,skusa,tuna,pileca prsa,bareno povrce,pirinac.Izbegavaj zacinjena jela i gledaj da ti sve bude samo kuvano na vodi bez raznih preliva koji samo debljaju.Bice tesko ali pokusaj da izdrzis i rezultati ce doci.
Preporucujem ti i ella sir koji mozes jesti u vecernjim satima jer je za aj period idealan a bogat je proteinima.
Od suplementacije obavezno bih t preporucio neki vitaminsko mineralni kompleks, u pansport ponudi imas stvarno veliki izor i svaki je dobar a razlika je u dozama pretezno pa izaberi koji ti odgovara.
Od sagorevacaimas jako veliki izbor.Od onih slabih tipa L-karnitina, do jakih kao sto je animal cuts.Pa opet ni oni nisu svemocni ako ishranu ne regulises.
Sačuvana
RobertB
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Januar 05, 2009, 12:49:13 posle podne »

Pozdrav svim dobrim ljudima na ovom forumu koji se zaista trude da pomognu svima koliko to mogu.

Molim neku pomoc za mene, kao i neke smernice kojima bih treba da idem.

Kao manji sam se intezivno bavio krace vreme atletikom, a kasnije plivanjem dosta dugo, sve go 12-13 godine. Tada sam prestao sto zbog daljine sto zbog upale usiju sto zbog rata...i nenormalno se ugojio. Toliko da sam na kraju osnovne imao 125,5 kg. Stvarno strashno. Ultra nezdrava ishrana i neaktivnost su urodili plodom.
U medjuvremenu sam nekako sam od sebe smrsao na nekih 117kg pretproslog proleca, a proslog sam imao 121 kg.
Tada me je sestrin decko pozvao u teretanu i tako krenuo ja...taman se uhodao, otisao na aktivno letovanje gde sam malo spavao i jako puno se kretao....skoro po ceo dan na nogama. Vratio se i trcao do kraja leta, i kada je krenula skola nastavio da idem u teretanu 3 puta nedeljno i do sada uspeo to da odrzim.

Za mesec dana cu napuniti 20 godina...visok sam 183 i sada imam od 113-116 kg....kad kako vaga pokaze heh. Valjda to zavisi od trenutne kolicine vode u telu.
Trening mi se sastoji od svega po malo, sto znaci 3 serije svaku misicnu grupu...od ledja grudi nogu ruku, a na kraju treninga trcim jedno 2,5-3 km brzinom od 10 km/h...koliko kad mogu sa tim da zadnjih pola km trcim 11,5-12 km/h. Inace sam gradje takve da me ima, dakle malo siri jel  :)

E sad...ja to tako radim jer sam tako video od njega, i niko me nikad nije uputio, dezurni instruktor me tamo tu i tmao u pocetku usmeravao kako da ispravnije radim odredjenu vezbu. Ono sto sam postigao jeste da mi se smanjilo salo na rukama batacima koji su stvarno preterano veliki, stomaku kukovima  i grudima, bicepsi su osetno veci bataci jaci i osecam neke misice na rukama koje do sada nisam. Sve u svemu...polako pocinjem da llicim na ljudsko bice  ;D
Sad ono sto me brine jeste da mi se podlaktica jako razvila ali tako da na desnoj ruci npr leva strana je bas masivna a desna ko da je samo koza tamo. Tetive su mi se isto znatno zadebljale.
Mama mi je za prosli rodjendan kupila onu spravu preko teleshopa za samanjenje i definiciju butina, i stvarno je neverovatna koliko sam smanjio unutrasnjost butina sa relativno malo muke.
Ponekad kod kuce uradim 1 2 serije trbusnjaka cisto onako reda radi.

Pa....moze li neko program vezbi da mi se preporuci kako bih se ravnomerno razvijao, da li i koje suplemente da uzimam,kako i koliko jer sam primetio da bicepsi ili ne rastu ili neuporedivo sporije rastu. Zeleo bih za dve-tri godine da izgledam bar kao neki lik sa reklame, onako sa finim razvijenim rukama i ramenima grudima.....

Hvala unapred!!! Zaista mi mnogo znaci

P.S. Zaboravio sam napomenuti da me najvise ima na stomaku i guzici, a ni butine ne zaostaju mnogo..
« Poslednja izmena: Januar 05, 2009, 01:13:37 posle podne od strane RobertB » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.