TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 01:39:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Budjenje u toku nocji  (Pročitano 8879 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #8 poslato: Januar 11, 2009, 10:50:54 posle podne »

pa ako se normalno osecash tj odmorno nema problema ... znachi to koliko je coveku sna potrebno je totalno individualno .. znam dechka koji spava 2 sata svaku noc jak je ko bik nema nikakvih problea ... bukvalno se sam probudi posle par sati ...

znachi individualno je ... sve hormonalne probleme bi osetio ...

tl;dr : tripujesh :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #7 poslato: Januar 11, 2009, 10:43:57 posle podne »

ne ...ali totalno mi je cudno...mislim uvek sam pio puno vode...a recimo kad napravim binge toliko se napijem da bih explodirao...i nista...spavam ko zaklan 10 sati....i dont get it tbh...jel moze da bude insuficijencija necega u organizmu???ili sam postao paranoican ^^

da napomenem kofein ne uzimam tj jedino ono malo sto ima u zelenom caju ali to uzmem po ustajanju....da to unosim osecaj da bi bilo uzas...ali ja vrlo lako zaspim...kazem samo ta ustanaja me nerviraju jer se budim naglo sto mi jako tesko pada...
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #6 poslato: Januar 11, 2009, 10:31:04 posle podne »

OT
Jel  uzimas trenuntno kreatin? Meni se to isto desavalo, po nekliko bih puta ustajao nocu da idem na WC. Verovatno zbog povecanog unosa vode. . .
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Nitro
Gost
« Odgovor #5 poslato: Januar 11, 2009, 10:18:47 posle podne »

Molio bih te posto su mi jako bitna misljenja ljudi vezana za ovo da se nesprdash nego da ostanes na topicu..hvala

@ Daniela...odmorno se osecam..kazem sastavim ja oko 8-10 sati spavanja...ali ta budjenja u toku noci...odjednom....zadnjih 5 meseci tako....?jedino kada mi se desilo da se ne probudim to je kad sam za praznike napravio takav shittrash binge eating i cheatovo da nisam mogo da se pomerim koliko mi je tezak stomak bio...tako da ovo sto sam rekao da je varenje izuzimam iz price...neznam sta je... stvarno...
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #4 poslato: Januar 11, 2009, 09:47:29 posle podne »

E moj Ogi, dobro je dok se jos budis. Sta mislis kako ce biti kad se ne budes budio, ccc. . . To ja zovem wet dreams  :D
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #3 poslato: Januar 11, 2009, 09:21:46 posle podne »

Imam isti problem kao ti  :-\ znachi bukvalno 5 min pred spavanje odem u wc da obavim i opet se probudim u toku noci....
Sačuvana

daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #2 poslato: Januar 11, 2009, 08:02:16 posle podne »

Mislim da zaista nije ništa strašno... verovatno je zbog dosta vode koje piješ... nemoj zbog ovoga da piješ manje vode...
ako se inače dobro osećaš ovo ne bi shvatila kao problem.. takoĂ°e ne brini za hormone.. važno je da odspavaš koliko treba
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2009, 07:45:48 posle podne »

E ovako posto nisam znao gde ovo da stavim tj u koji forum vi ga premestite ako smeta da je ovde...
dakle...

od kad sam zavrsio defku pred leto u kojoj sam ustajao oko  6 ujutru...i trcao na prazak stomak...sad kad sam krenuo normalno da jedem i da spavam dovoljno primetio sam da kada legnem da spavam u toku noci budim se minimum 2 puta da idem u wc ...neznam sta se desava ali jako me lako budi taj osecaj da mi je besika puna i da moram otici..prvo sam pomislio da je do tecnosti...jer ja stvarno mnogo pijem vode ,pa sam unos u zadnja 2 obroka smanjio ali dzaba....takodje ja jedem ellu i kazein i odma legnem da nije do toga sto je pun stomak...
e sad Jel bi mogao neko da mi kaze jel zna nesto o ovome sta bi moglo da bude ili da je imao slicnu situaciju...i da pitam ako ja spavam uvek 10 sati sa tim nocnim budjenjima oko 2-3 min dok opet ne zaspim jer to dovoljno odmora..mislim da se razumemo..jel nece tih 2x sto sam se probudio imati neki negativan hormonski uticaj ili nesto tj prekinuti rad nekih hormona efektivnih u sred njihovog posla.... Na ovu temu nisam nista citao tako da sad stvarno neznam sta da mislim...


Help  ??? ??? ??? :-[ :-[
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.