TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 12:54:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SEKS JE ZDRAV  (Pročitano 13649 puta)
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #31 poslato: Jul 30, 2007, 09:20:18 pre podne »

Isuvise faktoria utice na to koliko kalorija se trosi tokom sexa(predigra,gde,poze itd).
 npr. kada ti zena kuca na vrata, a ti nisi s njom vec s prijateljicom trosi ces preko 12000 kalorija :)
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #30 poslato: Jul 30, 2007, 09:10:48 pre podne »

Aj jedno pitanje...

Koliko se prosecno kalorija izgubi u jednom petnaestominutnom seksualnom odnosu...Okvirno, posto sam i to poceo da izbegavam da ne bih dodatno mrsavio, narocito u danima treninga, ili ako sam pu pu, ne do Bog slabo jeo taj dan?
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #29 poslato: Jul 30, 2007, 08:54:31 pre podne »

da pod fensi sam mislila na te,najbolji kondomi su elektronski testirani,oni moraju biti u vakuum pakovanju.Mozda su i ovi sasvim dobri,ali mislim da marketing radi svoj posao,pa je nekako usao narodu u glavu.Koliko sam cula ljudi nasedaju na te vocne arome,a posle razocarani.Moja preporuka su svakako oni komadno pakovani iz apoteke,zaboravila sam kako se zovu,a dele ih i JAZASOVCI.

Elem,kontracepcija koja je kod nas rasprostranjena a zove se VADI GA NAPOLJE totalno je neefikasna a evo i zasto:

Muskarac pre nego sto ejakulira,izbacuje samo malo prozirne tecnosti nazvane PREEJAKULAT  u kojoj se takodje nalaze spermatozoidi spremni za oplodnju.
Da li ste znali da spermatozoidi u zeni zive cak 48 casova,a jajna celija 24.

TAKO JE!
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #28 poslato: Jul 27, 2007, 10:07:28 posle podne »

Pre neki dan me drugarica ubeĂ°uje kako može da zatrudni putem "vodice"... Ma da važi.... Prvo, Tašo verovatno si upravu što se tiče zadržavanja spermatozoida u ženi, ali pretežak je put do toga - ako muškarac ejakulira na samom ulazu u vaginu ili koji cm dublje, verovatnoća da će devojka zatrudneti je minimalna. E sad, ukoliko se ejakulacija izvrši dublje, mogućnost oplodnje raste!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #27 poslato: Jul 27, 2007, 08:52:54 posle podne »

ljudi vi bi se zapanjili koliko je "obicnih" devojaka i momaka pozitivno na hlamidiju i ostala cuda.
cuvajte se
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TashaBG
Gost
« Odgovor #26 poslato: Jul 27, 2007, 08:37:17 posle podne »

odgovor za X FRAME je ROMED,setila sam se znam da ga i moja dr.koristi za ultrazvuchnu sondu.

Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #25 poslato: Jul 27, 2007, 06:25:13 posle podne »

To sto poznajete devojku (njeno ime, hobije, omiljenu boju, drugarice) ne znači da znate i šta ona prenosi..
Posebno se pazite hepatitisa B, ali i druge boljke koje se prenose ovim putem nisu bezopasne.. o HIVu da i ne pričam...
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #24 poslato: Jul 27, 2007, 03:48:27 posle podne »

SMS koji sam nedavno dobila

Orgazam ima 6 faza:

asmatichnu:AH AH!
geografsku:TU TU!
matematichku:VISHE VISHE!
religioznu:OH BOZE!
samoubilachku:UMIREM!
ubilachku:AKO STANESH UBICU TE!!!! :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #23 poslato: Jul 27, 2007, 02:46:16 posle podne »

A to za preejakulat je tacno 100% .Mislim na to da moze da oplodi , ali ne verujem da to moze tako cesto da se desava, naravno ko uspe da se iskontrolise na vreme .

Kontrola je kljuc ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #22 poslato: Jul 27, 2007, 12:21:57 posle podne »

Ne verujem da ce ove kompanije da se zezaju sa kvalitetom , a licno mislim da i nije neka nauka da se napravi kondom,koji ce da bude efikasan  bar imajuci u vidu ostala dostignuca u tehnologiji i tehnici ( a i odstete se verujem dobijaju lakse nego na bilo kom drugom proizvodu.Jes malo crnjak al tako je ).
Ja licno nisam nikada imao problema sa ovim mirisljavim i rebrastim ; mislim niko me nije zvao za sada   ::)  ::)

 A to za preejakulat je tacno 100% .Mislim na to da moze da oplodi , ali ne verujem da to moze tako cesto da se desava, naravno ko uspe da se iskontrolise na vreme .
« Poslednja izmena: Jul 27, 2007, 12:25:50 posle podne od strane X FRAME » Sačuvana
bodybuilding forever
TashaBG
Gost
« Odgovor #21 poslato: Jul 27, 2007, 11:47:29 pre podne »

da pod fensi sam mislila na te,najbolji kondomi su elektronski testirani,oni moraju biti u vakuum pakovanju.Mozda su i ovi sasvim dobri,ali mislim da marketing radi svoj posao,pa je nekako usao narodu u glavu.Koliko sam cula ljudi nasedaju na te vocne arome,a posle razocarani.Moja preporuka su svakako oni komadno pakovani iz apoteke,zaboravila sam kako se zovu,a dele ih i JAZASOVCI.

Elem,kontracepcija koja je kod nas rasprostranjena a zove se VADI GA NAPOLJE totalno je neefikasna a evo i zasto:

Muskarac pre nego sto ejakulira,izbacuje samo malo prozirne tecnosti nazvane PREEJAKULAT  u kojoj se takodje nalaze spermatozoidi spremni za oplodnju.
Da li ste znali da spermatozoidi u zeni zive cak 48 casova,a jajna celija 24.
Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #20 poslato: Jul 27, 2007, 10:59:09 pre podne »

Ja s tim nemam problema,prvo dobro upoznam devojku pa se onda krece u seks.

drzi se ti dobrih starih kondoma,ne ovih fancy,nego iz apoteke
kao prvo jedini stite od HIVa 100posto,a kao drugo  virusi ,bakterije i gljivice  nekada ne moraju da daju  simptome(pa osoba i ne zna da je prenosilac)
a prenose se kao sam djavo.

 TAsha , sta su dobri stari kondomi mislim ko  je proizvodjac i tako to(na sta mislis ) . Jel si mislila da su  fensi ovi durex, trojan , rebrasti ovakvi onakvi i sto imaju nacrtan ferrari na kutijici , i ostale dzidzu bidze   ???  ???  ???
Sačuvana
bodybuilding forever
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Jul 27, 2007, 12:16:24 pre podne »

Pa mozda zvuci strasno ali sam ih samo dvaput koristio i rekao nikad vise...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TashaBG
Gost
« Odgovor #18 poslato: Jul 27, 2007, 12:10:20 pre podne »

Ja s tim nemam problema,prvo dobro upoznam devojku pa se onda krece u seks.

drzi se ti dobrih starih kondoma,ne ovih fancy,nego iz apoteke
kao prvo jedini stite od HIVa 100posto,a kao drugo  virusi ,bakterije i gljivice  nekada ne moraju da daju  simptome(pa osoba i ne zna da je prenosilac)
a prenose se kao sam djavo.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #17 poslato: Jul 27, 2007, 12:02:24 pre podne »

Ja s tim nemam problema,prvo dobro upoznam devojku pa se onda krece u seks.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.