TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:55:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SUSTANON-BOLDENON-NAPOSIM  (Pročitano 10852 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #14 poslato: Februar 15, 2009, 11:39:18 posle podne »

aha,zabode u zivac,ritne nogom,polomi iglu koja ostane u guzu,dobije abces i milina :D



Micko dobro promisli pre ove avanture i stavi sve riizke na jednu i dobre stvari na drugu pa ces videti da je potencijalni dobitak nerealno mali naspram potencijalnih nevolja...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #13 poslato: Februar 15, 2009, 11:35:33 posle podne »

Ja volim ove hrabre. Ma ste se cimas, zabodi i javi kako je. Live experiment, nikad ne skodi malo (tuĂ°eg) iskustva. . . Već kad pameti nema, makar za nesto da posluzi.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #12 poslato: Februar 15, 2009, 11:28:11 posle podne »

ma bloker whatever,svatas sta sam ga pitao....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #11 poslato: Februar 15, 2009, 11:17:26 posle podne »

Nolva nije anti estrogen. . . Postoje druge stvarcice koju vrse supresiju estrogena, nolva se samo takmici s estrogenom za receptore, ali ostavlja estrogen da slobodno pluta, i onda da vidis belaja.  . .
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10 poslato: Februar 15, 2009, 11:14:24 posle podne »

dzrue jos se ti edukuj...nemozes samo boldenon i metan,mislim zasto boldenon?Zasto metan? odgovori sebi na ta pitanja,treba ti testosteron kao osnova svakog ciklusa...i iskreno ja bih nabacivao jos malo msiice prirodno jer steroidi nisu cudesna supstanca...ako ti je cilj da dobijes neku kulazu,svatas i sam da si onda do kraja zivota na AAS jer bez njih ne mozes zadrzati dobijeno svatas?


ko ce da ti daje injekcije?
Znas li proceduru?
Mesta uboda?
Rizici?
jesi uzeo nolvadex ili neki drgi anti estrogen za svaki slucaj?
Kako ti sad stoj hormoni?


Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mickobeograd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #9 poslato: Februar 15, 2009, 10:56:12 posle podne »

hvala brate na savetu, prva mi je kura, uzimacu boldenon 2x200mg i naposim, a sustanon cu da izbacim al cu ga ukombinovati za sledecu kuru...imam multidozu boldenona za 5 nedelja po dva puta, sta ti mislis jel mi je dovoljno 5 nedelja ili da kupim jos jednu multidozu? Naposim cu uzimati 6 nedelja maximum.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #8 poslato: Februar 15, 2009, 10:01:45 posle podne »

ishrana ce da bude na nivou, 200 evra sam odvojio samo za ishranu, suplemente sam vec obezbedio, dymatize protein 3  kante, kreatin, tribulus za pauzu od kure, glutamin, multivitaminerale!


druze ja sam pre kure trosio 300+ evra na hranu,mozes zamisliti koliko tek sad trosim...prvo hrana nabucaj dovoljno i onda kreni...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: Februar 15, 2009, 10:00:25 posle podne »

zajebao sam se za ml-mg...:-) hocu da napravim pauzu posle tih 6 nedelja, pauza da mi traje 6 nedelja pa onda opet da ponovim 6 nedelja sve isto...jel mislis da su male kolicine HANS?


jel tebi ovo prva kura??

poenta je da nema smisla ici 6 nedelja sa sporim estrima,jer kao prvo i boldenon i vecina testosterona iz omnadrena(sustanona tj) su isto spori estri( sustanon ti je samo mesavina nekoliko estara testosterona to valjda znas)

znaci da dodju u punu koncentraciju i krenu da "rade" treba oko 4 nedelje da kazemo,znaci imas samo 2 efikasne nedelje??svatas

i kao drugo oni c eostati u krvi jos dve tri nedelje psole zadnje injekcije,pa ti kura ne traje 6 nego 8 nedelja,a potpuno bezveznih moram reci....

i da,sustanon se mnogi slazu da je glupo koristiti ako uzimas ispod 750mg a tebi toliko ne terba,tj sustanon ti ne terba sada vec tek tamo za neku sedmu osmu kuru ako bas oces...i boldenon treba uzimati 2X200mg nedeljno z aneke efektivne rezultate

tako da ili povecaj na bar 10 nedelja ili se prebaci na brze estre....

kreatin ti ne treba tokom kure

ok tribulus,a ako bude vecih problema i narusavanja hormonalnog balansa sta ces onda? odradi hormonalne analize da znas na cemu si i shodno tome PCT
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #6 poslato: Februar 15, 2009, 09:55:30 posle podne »

zesce lose  >:(
Sačuvana
mickobeograd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #5 poslato: Februar 15, 2009, 09:37:14 posle podne »

ishrana ce da bude na nivou, 200 evra sam odvojio samo za ishranu, suplemente sam vec obezbedio, dymatize protein 3  kante, kreatin, tribulus za pauzu od kure, glutamin, multivitaminerale!
Sačuvana
mickobeograd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #4 poslato: Februar 15, 2009, 09:33:27 posle podne »

zajebao sam se za ml-mg...:-) hocu da napravim pauzu posle tih 6 nedelja, pauza da mi traje 6 nedelja pa onda opet da ponovim 6 nedelja sve isto...jel mislis da su male kolicine HANS?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #3 poslato: Februar 15, 2009, 09:26:01 posle podne »

i p.s. imas dota malo kg,radije sredi ishranu jer ako mislis da nesto dobijes steroidima varas se ako ne zderes ko manijak
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #2 poslato: Februar 15, 2009, 09:24:27 posle podne »

nije 250ml nego mg jako bitno,jer u 1 ml obicno imas 200 mg leka :D


6 nedelja sustanon i bold??Gluposti,neces ni osetiti efekat


ako je prva kura sustanon ti je malo glup izbor
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mickobeograd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Februar 15, 2009, 09:20:09 posle podne »

Jel idu ova tri zajedno, (sustanon 2x250ml, boldenon 200ml) NEDELJNO, naposim 6x5mg dnevno?!?!? Sve to 6 nedelja, dali da dodajem i jos jedan depo ili mi je ovo sasvim dovoljno? i jel moze boldenon i sustanon u isti spric? oba su uljana... Imam 70 kg...174cm...24 god...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 17 upita.