TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:33:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Otvaranje nove prodavnice u NIšu  (Pročitano 10837 puta)
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #31 poslato: Jul 14, 2009, 10:20:32 posle podne »

Da nije losa mada je najstrozem centru Nisa i ne mozes da je promasis nikako, mada sam navikao na onu u Kalci jer uvek davim prodavce za svaki zivi preparat koji me interesuje a ovog novog ne bih da maltretiram (jos uvek)  ;D
Sačuvana
Don't settle for average!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Jul 13, 2009, 07:05:32 posle podne »

a radnja u Voždovoj mi sa slika izgleda jako lepo sreĂ°ena estetski...
Sačuvana
vožd2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37


« Odgovor #29 poslato: Jul 11, 2009, 10:53:04 pre podne »

Moram reći da je nova lokacija izazvala pozitivne reakcije i zadovoljstvo kod mušterija.Vidi se i sa prizemlja Kalče pa je lako pronaći čak i novim mušterijama.Pozdrav svim forumašima,pogotovo našim nišlijama.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #28 poslato: Jul 10, 2009, 08:42:48 posle podne »

Da mogu da mislim kako je coveku koji prvi put ulazi u Kalcu. Onaj ko je bio u Kalcu zna da hodnici idu u krug ali opet promasis li hodnik mora da obidjes ceo sprat.  :D Sada je mnogo lakse, samo uz pokretne stepenice i izlazis ispred radnje.
Sačuvana
Don't settle for average!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #27 poslato: Jul 10, 2009, 06:33:11 posle podne »

E, to za promašivanje hodnika ti 100 posto verujem. Kada sam ja prvi put išao da vidim kolege tamo, jedva sam našao radnju. 3 ili 4 puta sam promašio hodnike. :D :D :D Pa, se vrteo i vrteo i vrteo... :D :D

Na kraju me sunce ogrejalo kad sam video dobro poznatu reklamu. :)
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #26 poslato: Jul 10, 2009, 06:09:34 posle podne »

Ne razumem u cemu je problem? Pansport radnju imas u Kalci u sredini, nije vise pored Olymp-a sto je pametno jer ovi iz Olymp-a bukvalno presrecu Pansportove kupce i navlaci ih da kupuju kod njih, a i pazi samo gde je stavio reklamu za njegovu radnju, ispred Pansporta umesto ispred njegove radnje. Ziv bezobrazluk. Mislim da je Pansport dosta velika firma da bi se brinula da li ce da izgubi kupce i ne verujem da ce neko da se zamlacuje da igra prljavo kao oni. Elem ako ti se kupuje u Pansportu ti brate kupuj tamo ako ti se ne svidja kupuj kod Slavise i mirna backa, zasto se ti brines da li ce neko da propadne ili ne? Mene kao krajnjeg kupca samo zanima da cene budu sto nize i da je roba koja kupujem kvalitetna.
P.S.
Ta lokacija u Kalci je mnogo bolja jer je u centru T.C.-a nije zavucena po hodnicima kao ranije i lakse se dolazi do nje pomocu onih pokretnih stepenicama, ranije sam redovno promasivao hodnik.  ;D
« Poslednja izmena: Jul 10, 2009, 06:20:56 posle podne od strane Decky_Nis » Sačuvana
Don't settle for average!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Jun 27, 2009, 06:09:36 posle podne »

Hvala na prenetim iskustvima, Decky!
Ne mari za kašnjenje odgovora. ;)
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #24 poslato: Jun 26, 2009, 07:33:01 posle podne »

Nisam imao internet mesec dana zbog renoviranja stana izvinjavam se sto nisam odgovorio na pitanje Roberte. Bio sam u novoj radnji i radi novi radnik koga ne prepoznajem ali je radnja ok, lepo uradjena nije bas onoliko mala kao sto je bila u Kalci i uradjeno je nesto od knaufa a lokacija je fantasticna. Bio sam i u Kalci pre nekoliko dana i video da je zatvorena stara radnja i da pise da se sele na isti sprat ali u centar T.C.-a, i kada sam otisao tamo krecili su zidove u najvece. Dosad je verovatno otvorena. Sve pohvale za Pansport.
Sačuvana
Don't settle for average!
vožd2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37


« Odgovor #23 poslato: Jun 22, 2009, 03:02:01 posle podne »

Pansportova prodavnica u Kalči je počela da radi od danas na novoj lokaciji!Radnja izgleda super,ko je u Nišu neka dodje da vidi!Biće uskoro Fotki na sajtu.Pozdrav!!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Jun 20, 2009, 06:58:28 pre podne »

Da, zaista ne vidim u čemu je problem sa pitanjem koje amino kiseline čine kreatin monohidrat.
Pretpostavljam da je bilo pitanja različitih nivoa težine, kako bi se uvideo stepen znanja kojim neki kandidat raspolaže. Ništa novo u proceduri selekcije kandidata.
Sačuvana
Mića09
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #21 poslato: Jun 19, 2009, 07:08:32 posle podne »

http://www.creatinemonohydrate.net/illustrations-synthesis
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Jun 19, 2009, 06:51:57 posle podne »

ne zatvara se, radnja u Kalci se samo seli, a novi lokal radi normalno

a objasni mi sta ne valja u tom pitanju? pitanje je za malo naprednije... bila sam na puno tih konkursa pa sam imala priliku da slusam kandidate, pitanje je ok ali za visi nivo znanja
Sačuvana
cobi63
Gost
« Odgovor #19 poslato: Jun 19, 2009, 06:36:51 posle podne »

Pitanja koja su data momcima da ih procitaju tj.postave kandidatima su ili plod ne znanj sastvaljaca ili neznam ni ja sta. ???Recimo koje amino-kiseline su glavni sadrzaj pazi sad kreatin-monohidrata? :oMedjutim,to vise nije ni bitno jer po pricama koje kruze u gradu radnja se zatvara jer ne donosi profit da bi sama sebe izdrzavala na cenu zakupa lokala od 1200e.Tako da nema brige vise oko konkursa. ;)
Sačuvana
cobi63
Gost
« Odgovor #18 poslato: Jun 19, 2009, 06:32:35 posle podne »

I
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: April 15, 2009, 05:57:40 posle podne »

I, Deki, kakvi su utisci? :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.