TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 01:37:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Cervelo P3  (Pročitano 3979 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #10 poslato: Novembar 26, 2009, 10:16:48 posle podne »

moram ovde da završim nešto što zaista nema veze sa sportom i Pansportom..
zaključavam temu..
molim vas da ako imate nešto dalje da pričate na ovu temu nastavite preko pm...


nemojte se ljutiti... uvek su vam tu lične poruke za ovake stvari...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #9 poslato: Novembar 26, 2009, 06:10:21 posle podne »

Mislim da si ti jedini koji ovde treba nesto da nauci... Prozivas vec 15-ti put, sta ocekujes da ti kazem, kako da ti objasnim da me se kanes vise (COOLic je najsrecniji lik na svetu posto si ga ostavio na miru), proganjas me covece, jel kontas ti to? Sta, ja treba smeskom da docekam. Imam ja mnogo strpljenja i tolerancije ali ti ocigledno imas neki pokvaren, neljudski cilj, nista vise, to je jasno kao dan...

A odgovori cu ti ovo u vezi rama cisto da bi ljudi jos vise uvideli koliko si iskompleksiran.

1. da uvalim na znanje nekom, ko ga nema? ccc. pa nece kupiti ram neko ko nema pojma o tome, nego neko ko se bavi biciklizmom, ukljuci mozak. Nisam ga ja tebi prodavao, o Boze  :D Nravno da nece laici kao sto si ti biti zainteresovani za ovako nesto.

2. Ti da prozivas moj moral? - Mnogo dopustas sebi, videces kada neko drugi uvidi to na forumu od moderatora, ja nisam moderator pod jedan, nego samo imam tri teme, plus ne vidim kako ja to iskoristavam, jel sam ti mozda obrisao prethondi post?

3. "Mala pukotina"? - Naravno da je mala, imas oci. Da se imalo razumes znao bi za ramove koji se rasparcavaju u tri dela...

4. Nemam vremena da ga sredim? - :D Naravno da nemam, ja radim mnoge korisnije stvari u zivotu, tako da mi odlazak u BG i gubljenje celog dana pretstavlja luksuz. Plus, kada mi je pukao ja sam odmah morao da kupim novi jer mi se to desilo u sred sezone, tako da nisam ni imao neku veliku potrebu... a sada sam odlucio da ga prodam, i barem umanjim gubitak...

5. Ko garantuje? - garantuje majstor koji ispravlja karbon, i koji je u stanju da 10 puta gore pukotine ispravi da se bez ikakvog kompromisa bike moze dalje voziti.

6. Ko je naivan? - Upravo si prozvao 15ak ljudi koji su me zvali u prethodnih par dana. Javicu im da porucujes da su ovce.

7. Lako pukao,. otporan na udarce? - Naravno da niko na svetu ne moze da garantuje na udarce, jesi pri zdravoj pameti, imas garanciju da je nemoguce da bike pukne u toku voznje... stvarno me iznenadjujes... jer imas garanciju na mobilni ako ti padne sa treceg sprata?
Plus, da si ti meni ziv i zdrav, kada bi znao sta sve taj ram moze da izdrzi, koje su to sile i vibracije u pitanju, onesvestio bi se... IMP bro  ;) neznam kako na narodnom - seljackom jeziku da ti docaram  :D

8. Polomljen ram je nesto sto niko ne kupuje? - Neko ko nema para da da min 1500 eura za taj ram, zasto ne bi kupio ovaj koji je vozen par nedelja i za 50, to max i 100 eura ga ispravio, i tako ga kupio 3 puta jeftinije? razmisljaj malo

9. Sta uopste znaci da je legalan ako je neispravan?  :-\ ti si cisti spamer, mnogo se pravis lud... a sta znaci da je legalan? super sto odobravas kradju biciklova... moralno uzviseni covece...

Nadam se da sam ti sve pojasnio... i molim te prestani da budes smesan i pricas o kulturi, jer se krijes ispred laznog avatara i laznog imena i niko nema predstavi ni ko si ni sta si ni odakle si ni sta ustvari hoces. Prvo se predstavi pa onda meni prebaci nesto... samo neznam koliko covek ne treba ima nista pametnije nego da komentarise i isproziva nekog o nekoj temi koja mu je bliska kao Mars... stvarno evo jos uvek ne mogu da pojmim, nikako...

... nesto sto najvise mrzim su kompleksi nizih vrednosti...
Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #8 poslato: Novembar 26, 2009, 05:49:22 posle podne »

Хајде прво научи да се некоме културно обратиш а не као највећи "љаксе" да вређаш и злоупотребљаваш функцију модератора...Хоћеш на неко "знање" да другима увалиш оно што нико ко мало зна о тој материји не би дао неке озбиљније паре за то.Тај оглас је "дно дна" што се тиче морала аутора истог и зато сам морао да то и прокоментаришем.....Постави тај оглас на неком форуму о бициклизму,питај људе шта мисле о томе.
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #7 poslato: Novembar 26, 2009, 03:14:16 posle podne »

Opet ti, brate kani me se, kao cicak si.

Sta ja tebi uopste ima da objasnjavam bilo sta u vezi rama kada se ni 1% ne razumes... drzi se ti kosenja trave u dvoristu i sve ce biti super!

Ovo je stvarno strasno, ti bas imas zaje*anih problema. ... covek koji u zivotu nije ni video karbon pravi se pametan. opet ti ponavljam ako imas nesto konkretno posalji mi na pm i resena stvar, prestani da pravis budalu od sebe na forumu.

јер када је тако лако пукао значи да је слабо отпоран на ударце?
:D :D :D epic
Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #6 poslato: Novembar 26, 2009, 02:24:50 posle podne »

"...tako da ram sada ima malu pukotinu koja se vrlo lako moze srediti. Par meseci mi stoji netaknut u garazi jer nisam imao vremena da ga sredim."

Овај оглас је класична подвала.
Мала пукотина :D ,немаш времена да га средиш :D...Ко гарантује да се та настала штета може санирати,ко том који купи ово(ако неко наиван уопште купи) гарантује да неће врло брзо поново пући,јер када је тако лако пукао значи да је слабо отпоран на ударце?...Поломљен рам је нешто што нико паметан не купује.Шта уопште некоме значи да  је легалан ако је неисправан.
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2009, 02:27:19 posle podne od strane Viljuska » Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #5 poslato: Novembar 26, 2009, 09:38:19 pre podne »

!?

U pravu si, lazov sam... prosle godine kada su me pitali koliko imam godina rekao sam 18, a ove godine kada su me pitali rekao sam im da imam 19  :-[
Sačuvana
mladja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #4 poslato: Novembar 25, 2009, 10:15:07 posle podne »

Ne secam se niceg, ne idem bas na cikloberzu, a kamoli da pamtim jos polovne bikeove :)...



http://www.cikloberza.com/show.php?id=11046
Sačuvana
mladja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #3 poslato: Mart 06, 2009, 11:31:27 pre podne »

Pa,to sam i mislio,ali rekoh čisto da proverim.Treniram triatlon,do sad sam se takmičio samo u Jagodini na našem skoro,pa klubskom takmičenju i tu nikada nije bio problem da voziš bilo šta.Sad planiram,sa lokalnom ekipom da se pojavim na još nekom takmičenju.Nije mi problem da stavim klasičan upravljač,ali iz čisto estetskih razloga mislio sam da ga zadržim.Ok,hvala na odgovoru ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2009, 05:58:12 posle podne »

Ne secam se niceg, ne idem bas na cikloberzu, a kamoli da pamtim jos polovne bikeove :)...

Sto se odgovora tice, ne bi trebao da imas problema, naravno samo kod nas na trkama, mada nisam siguran. Sve zavisi od sudija a mislim da se radi na tome da se trke dignu na veci nivo t.j. da se u potpunosti ITU pravila postuju. Mislim, fora je sto nema kod nas puno takmicara pa progledaju kroz prste ali ne vidim zbog cega bi ti problem bio da stavis normalni korman, sa tim nista neces dobiti, jer su ti kod nas sve trke sa najmanje 4-5 krugova bike-a tako da ti ama ni malo nece pomoci, samo ces ugrozvati svoju i tudju bezbednost...

A i takodje, neznam sta treniras tacno, ako treniras triatlon a da nije dugi, onda treba da prodas aero bar korman... nego na normalni da stavis mali aero bar...

Da sam na tvom mestu, uradio bih tako   ;)
Sačuvana
mladja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #1 poslato: Mart 02, 2009, 01:04:18 posle podne »

Mislim da znam odgovor na pitanje koje ću postaviti,ali čisto da budem siguran.Vozim Cervelo P3,alunminijum za 2005 godinu.Bio je na Cikloberzi prošle godine,pa se možda sećaš kakav upravljač ima...Ima Vision(ne znam koji ja tačno model) baš hronometarski.Base bar pljosnat,ručice kočnica sa strane,menjači su na vrhu Base bar-a koji prelazi najistureniju tačku tj.duži je od sredine prednjeg točka za 5-7cm.Mogu li takav bike nasmetano da vozim na triatlonima kod nas?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 19 upita.