TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:39:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sastanak IFBB saveza - Vojvodine, planovi za 2009god  (Pročitano 5223 puta)
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #20 poslato: Jun 06, 2009, 05:42:30 posle podne »

E pa super, svi se vidimo tamo.
Pozdrav
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #19 poslato: Jun 06, 2009, 11:38:12 pre podne »

Ako sve bude teklo po planu eto nas u Apatinu da propratimo takmicenje  ;)

Sportski pozdrav!
Sačuvana
sport mama
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #18 poslato: Jun 06, 2009, 07:19:12 pre podne »

Hvala na informacijama.
Izvinjavam se, ako sam bila neprijatna, ali mi i  dalje nisu jasne neke stvari ali,ok.Ako je zvanicna iformacija ta,  onda  se rukovodimo time.
Pravila NABBA i WFF saveza poznajemo, drago mi je da su ove dve asocijacije nasle kompromis oko takmicenja  - pa gledajte nas u Apatinu!
 Pozdrav
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #17 poslato: Jun 05, 2009, 10:04:54 posle podne »

U IFBB-u nema decijeg Fitnesa, mislim da samo NABBA i WFF imaju da kazem licencu da organizuju takmicenja u decijem fitnesu!

Informacija je tacna, u IFBB nema decijeg fitnesa i nije ga ni bilo do sada. To sto su deca iz Apatina izvodila svoj program u Novom Sadu je bilo samo revijalnog tipa, ne takmicarskog.

U NABBA i WFF federaciji postoje kategorije decijeg fitnesa ali za tacne informacije se obratite Sandri i Pedji Milosevicu koji su i organizatori,za koje verujem da ih poznajete.

I jos jedna informacija da ne bude zabune:

04.07.2009 u Apatinu ce se odrzati takmicenje u BB, BF i fitnesu po IFBB pravilima u vecernjim satima ali ce istog dana pre podne biti odrzano i takmicenje u decijem fitnesu po pravilima NABBa i WFF za koje ne znam koji su. Organizator je Natasa Kubik
Sačuvana
sport mama
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #16 poslato: Jun 05, 2009, 07:35:44 pre podne »

Uz duzno postovanje,ali mislim da niste u pravu da se takmicenja ne odrzavavju, jer cujemo komentare Apatincanki koje odlaze na iste.A to, da li neko ima ili nema licencu da organizuje takmicenja ovog ili onog ranaga ili sa kojim kategorijama. mislim da nas takmicrate to ne bi trebalo opterecuje. Zato savezi imaji svoje rukovodstvo koje BI TREBALO da  strucno rade svoj posao.
U svakom slucaju neka neko od nadleznih pruzi pravu informaciju, pa ako nema mogucnosti da deca ucestvuju, sta da radimo.Svi smo na gubitku!
Sportski pozdrav za sve
Sačuvana
Stojke11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

UBI CONCORDIA IBI VICTORIA

« Odgovor #15 poslato: Jun 04, 2009, 04:38:13 posle podne »

U IFBB-u nema decijeg Fitnesa, mislim da samo NABBA i WFF imaju da kazem licencu da organizuju takmicenja u decijem fitnesu!
Sačuvana
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izaĂ°e na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP-a!!!
sport mama
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #14 poslato: Jun 04, 2009, 03:35:02 posle podne »

Hvala na odgovoru.
Nadam se da ce kolega videti moju molbu i ,,prosvetliti me,, po ovom pitanju.Konkretno me zanima da li je ostala  dozvoljena akrobatika kao element vezbe ili se svodi na aerobikfittnes.Dete je u ovoj prvoj kategoriji, pa me zanima ima li smisla izlaziti  i na ova takmicenja.Jer po meni,  ako je ostalo kao ranije, da su ove dve kategorije tretirane kao jedna,smatram da to nije fer po jednog takmicara. Ako da, na kojim buducim takmicenjima je deciji fitnes uvrsten u program!?
A to, da mala takmicenja po rangu znaju biti kvalitetnija po svemu ,iskusili smo i mi-ali nisam mislila na to.Da li ima dece u kvantitativnom smislu ili samo dva-tri kluba kao kod nas.
  Pozzzzz.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Jun 04, 2009, 12:33:12 posle podne »

Postovanje sport mama,

Vise informacija o evropskom prvenstvu mozete pogledati ovde:  http://forum.pansport.rs/index.php?topic=77985.0
Sto se tice decijeg fitnessa za IFBB nemam bas tacnih informacija jel se sta menjalo ista i kakva je situacija sada.Na to pitanje ce bolji odgovor moci da vam da moj kolega BLEK STENA.A u pravu ste kada kazete da se NABBA i IFBB bas ne mirisu,ali to nije nista novo.Koplja njihove "ljubavi" se najvise lome preko ledja nas takmicara sto uopste nije dobro.Ali nadamo se da ce to jednoga dana doci sve na svoje mesto.Za sada je postignut dogovor da vise nema zabrana za takmicare i da mogu da se takmice u obe federacije ako zele.Sto se konkurencije tice to je individualna stvar i vise uopste ne zavisi staro pravilo da je konkurencija najjaca na drzavnim prvenstvima.desava se da i na manjim bude veoma jaka konkurencija i veliki odziv takmicara.

Sportski pozdrav
Sačuvana
sport mama
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #12 poslato: Jun 04, 2009, 11:12:32 pre podne »

Poštovani!
Možda nisam na pravom mestu, ali ne nadjoh ni jednu informaciju,da li se to evropsko prvenstvo održalo i gde se mogu videti rezultati,slike komentari i sl!
Drugo: IFBB  savez i dečiji fittnes!
Mogu li dobiti malo vise informacija o ovoj temi.Znam da postoji,učestvovali smo na jednom takmičenju na Spensu ali pre dve god.Da li se šta menjalo i kakva  su današnja pravila i kakva je  konkurencija u odnosu na NABBA I WFF ?
Ćerka se takmiči  za ovaj dr savez već dve god, znam da ova dva saveza nisu u ,,ljubavi,, ali mislim da to ne bi smelo da bude prepreka za takmičare!
     Sportki pozdrav
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: April 21, 2009, 10:03:18 posle podne »

Da li se zna datum kada ce biti evropsko na Spensu?

Period od 22-26 maja jer to obuhvata dolazak takmicara pa sve do njihovog odlaska iz Novoga Sada.A tacan datum i satnice samog takmicenja jos ne znam tacno.Cim saznam javljam ovde.
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #10 poslato: April 21, 2009, 08:40:47 posle podne »

Da li se zna datum kada ce biti evropsko na Spensu?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: April 21, 2009, 01:25:29 posle podne »

Dana 25.4.2009  (SUBOTA) u Backoj Topoli odrzace se takmicenje u BB i fitnesu pod federacijom IFBB.Ovo je i prvo takmicenje u IFBB federaciji kod nas a organizator je Peter Liska.
Glavni sudija bice Biserka Sipka a jedan od sudija Peter Liska i Gane.
- Prijave takmicara od 14h
- Prva kategorija izlazi u 17:30h
Prava ucesca imaju svi!
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #8 poslato: Mart 12, 2009, 12:26:13 pre podne »

Da, petak je udarni dan kad pristizu svi takmicari. Koliko vidim, ti si ukljucen u organizaciju i drago mi je zbog toga.
Pozdrav
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Mart 10, 2009, 10:25:33 posle podne »

Radimo na tome da sve bude ok.Biserka tvrdi a i svi smo se slozili da ce glavni problem biti docek svih inostranih takmicara prvoga dana uoci njihovog dolaska u Novi Sad.Imamo informacije da ce dolaziti vozom,autobusom,kolima i trebace nam dosta ljudstva da ih sve docekamo i uputimo do hotela gde ce biti smesteni kako ne bi dolazilo do nepotrebnih lutanja i gubljenja  po gradu.Naravno, mi  cemo dati sve od sebe da se organizujemo i docekamo ljude kako dolikuje i da se predstavimo strancima  u sto boljem svetlu.
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #6 poslato: Mart 10, 2009, 09:41:42 posle podne »

Imas li informaciju sa sastanka Zoli, kako napreduje organizacija za Evropsko prvenstvo?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.