TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 08:07:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suplementi + Ishrana = Dobar rezultat  (Pročitano 5726 puta)
BojmeNS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

www.bojmens.netfirms.com
« Odgovor #4 poslato: Mart 10, 2009, 01:07:24 posle podne »

Hvala na odgovorima
hehe pa ja bash i necu da bude tako "krkanje svega i svachega" nego hocu normalno da napredujem.
Hvala na savetima sta da uzimam uz treninge.kao sto rekoh, vec sam pronashao ostalo , bio mi je potreban putokaz ka ovim stvarima koje ste naveli.
Normalno da cu javiti kako napredujem :D
Sačuvana
I do kraja gosn Paja ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Mart 10, 2009, 09:40:21 pre podne »

Cao, dobrodosao na forum :)

"krkanje svega i svacega iz prodavnica i pit bulovi za 2 meseca"   hm, kako malo vise budes citao forum videces sta mi preporucujemo ljudima i na koji nacin pristupamo.... :)
dakle, sve i svasta - najpre da razgranicimo suplementi nisu sve i svasta vec prirodni dodaci ishrani i nerealno je ocekivati da ces za 2 meseca postici tako impresivan rezultat da odjednom izgledas kao pit bull...  cisto kazem da ne bi suplemente pomesao sa "hemijom" tj drugim stvarima koje nisu u slobodnoj prodaji i koje su opasne za zdravlje...

sto se suplementacije tice, krenimo od bazicne suplementacije.

1)  cist protein iz surutke
preporucujem Dymatize Elite Whey, twinlab Whey fuel,
ako si u mogucnosti onda Iso 100, Isopure...   neki cist protein obavezno.

2) kompleks vitamina i minerala
za svakodnevno uzimanje npr Take One, Daily Vita-min

3) omega 3 riblje ulje

4) sagorevac masti
za pocetak Unidyne, Dyma Burn, ako ces nesto "jacu" varijantu onda Animal Cuts, Hydroxycut, Lipo 6

5) kreatin moze i ne mora, ako uzimas kreatin onda nek bude kreatin kre alkalyn (ne povlaci vodu)

6) aminokiseline BCAA i glutamin koje ce zastiti misice od razgradnje

ako treba obrazlozenje za nesto ti javi... mada smo o svemu ovome vec dosta pisali na forumu
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 10, 2009, 02:39:48 pre podne »

Sto se tice sagorevaca uglavnom preporucuju Animal Cuts uz regulisanu ishranu. Ja sam koristio neke druge jer ne mogu da gutam 9 tableta koliko cini mi se da ima u jednoj kesici AC. Vitamini i minerali i moja preporuka je Whey posle treninga. Prvo teretana pa kardio ili kardio ako mozes na prazan stomak kada se probudis. Javi kako napredujes :)
Sačuvana
BojmeNS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

www.bojmens.netfirms.com
« Odgovor #1 poslato: Mart 10, 2009, 01:45:44 pre podne »

Pozdrav,
imam pitanje jedno...
al prvo da se predstavim , Ja se zovem Bojan imam 24 godine , 172 visina 74 tezina (danas sam se merio :D ) , problem sa viskom kilograma na stomaku :D
Ischitavajuci ovaj forum nashao sam vecinu stvari koji su mi potrebni da dodjem do dobrog izgleda.Pronashao sam odlicno , kako bih to mogao nazvati , uputstvo za trening. Saznao sam sta mi je dobro za jesti a sta ne :D . Malo sam slab oko suplemenata  :-\
NIsam od onioh koji bih da odma krkaju sve i svasta iz prodavnica i da za 2 meseca izgledaju kao pit bulovi.Znaci ja bih hteo da uz ishranu i treninge dodam po neki suplement koji ce mi pomoci da oblikujem svoje telo.Pre kad sam ishao u teretanu koristio sam kreatin i tribulus , ali nisam nesto bash posecivao forum , pa i nisam bash bioo informisan o tim stvarima.

Bio bih Vam zahvalan ako bi ste mi predlozili neke dodatke ishrani koje bih mogao da koristim,  i neki dobar sagorevac masti da dok vezbam skinem nepotreban deo sa stomaka.

Hvala Vam svima u napred na predlozima.
Sačuvana
I do kraja gosn Paja ;)
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.