TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:42:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: prebaceno iz caffe...  (Pročitano 5517 puta)
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #3 poslato: Mart 15, 2009, 12:58:28 posle podne »

koks je vrsta uglja koliko ja znam :D

Dada...belog uglja :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #2 poslato: Mart 15, 2009, 12:50:29 posle podne »

koks je vrsta uglja koliko ja znam :D
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #1 poslato: Mart 15, 2009, 12:40:30 posle podne »

Uh kako sam besan na nekog dr.mr.itd. iz antidoping komisije koji je pisao tekst za blic panoramu koji moja mama cita. Lik je pisao o stetnosti stimulanasa, hormona i steroida, i sve bez nekog prevelikog smisla, samo je naveo par, mojoj mam,i cudnih imena i rekao da su jako stetni. Uz tekst ide i tablica mogucih komplikacija prilikom konzumacije aas i to kao sto uvek biva: sterilnost oba pola, hormonski poremecaji, infarkt, ostecenje jetre, smrtni ishod. I opet kao sto to uvek biva, u sve to je strpao suplementaciju, nije je uopste puno ocrnio, cak sta vise samo je rekao da je suplementacija koja dolazi od nepoznatih proizvodjaca losa suplementacija=istina. Ali samim tim sto je u isti tekst na istoj strani u istim novinama pricao o aas i samo spomenuo suplementaciju on je sve mame(99.99%) u Srbiji uplasio toliko da ce radije deci dati pare da idu u kafanu nego da idu u teretanu, jer se u teretani rasturaju aas, pa u skoli se rastura koks, heroin, marihuana pa smo svi isli u skoli i nismo se drogirali. Onda je lik napisao kako deca(<18) koriste mesavine vitamina i minerala pa cak i koks, kakva je to glupost, aaaa pa roditelji se ubise da nateraju malu decu da jedu povrce ali sigurno ne zbog kokaina. Kad sve svedem covek se izlupao, samo je uplasio roditelje sirom Srbije i potstakao ih da svoju lepu decicu ne pustaju u teretanu jer je tamo moderna babaroga, niti je objasnio sta su anabolici, niti ass, niti sta se sve uopste podrazumeva pod suplementacijom, niti kako se konzumira.

Covek je lepo sav moj trud od 3 meseca da smeksam roditelje i da im pokazem da znam sta radim upropastio i vratio skroz na pocetak zbog toga sam besan na njegov povrsan tekst.

Da bi se na kraju ogradio od ljiudi koji znaju i koji bi mogli da ga pljuju, napisao je:"Danas na nasem trzistu ima proizvoda koji sadrze potpuno prirodne proteine i koji su u pravoj srazmeri sa dobrim mastima i ugljenim hidratima". Moja mama ce biti toliko uplasena da zadnji red nece ni primetiti!!

Na kraju sam se posvadjao sa kevom i to me nervira jer to nije razlog za svadju i reko sam joj da cu procitati svu potrebnu literaturu i napraviti prezentaciju za nju i tatu sta je stetno a sta nije.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.121 sekundi sa 17 upita.