TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 11:54:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 30 na 5 :)  (Pročitano 2899 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #11 poslato: Avgust 19, 2007, 03:59:08 pre podne »

koliko sam ja chuo nisu ti momci pravili probleme.. ne znam iz prve ruke ..ali stvarno su vecina vrhunski sportisti i sigurno nisu neizviljeni .. koliko ja znam .. prvo su prebili neke majmune shto su ih drkali .. posle su prebili obezbedjenje .. pa pandure .. pa su ih tek neki spec. kao pohapsili .. :)

al dobili su batina .. ne pozeleo nikom ..
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #10 poslato: Avgust 09, 2007, 11:19:46 pre podne »

ma nije ko mu sta moze, naravno da mu mogu...ali problem je sto su kolege i sto nece da ga diraju...

istog sam misljenja da ima seljacina i da ima super likova u sluzbi... Ja licno imam 5 drugara i dve drugaricu u policij i svi su OK , inace se ja ne bi druzio sa njima...

jos malo pa mogu da otvorim sopstvenu policijsku stanicu  :o ;D ;D ;D

Poz.  8)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
kum
Gost
« Odgovor #9 poslato: Avgust 09, 2007, 09:32:42 pre podne »

ma da bre...kod mene dvojica iz osnovne panduri, mislim klosari-panduri..jedan je bas uzeo pre jedno 2 meseca neki skuter 125kubika, ni registracije ni dozvole...mislim on je zakon ko mu sta moze  ;)
a ima dobrih momaka, ali kazem vecinom su to momci koji su zavrsili pandursku skolu...znam i ja par likova koji su skroz ok...
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #8 poslato: Avgust 09, 2007, 09:25:29 pre podne »

ma ja sam mislio na ono "...Na njih je nasrnulo deset policajaca i 20 ljudi koji su bili ispred diskoteke. Policajci su im psovali „majku srbijansku“ i nazivali ih „p.... ma srbijanskim“, a pošto nisu uspeli da ih savladaju..." mislim znam ove likove iz grada, mislim ne znam ih sve, ali znam da dvojica drze neke dziu-dzicu klubove, a verovatno su i ostali u tome, ali opet 30 ljudi da ne moze da ih savlada, mislim jos 10 pandura medju tih 30 ljudi pa stvarno, koja je to milicija i zakon...po meni, 80% milicije bi dobilo otkaz, kad ih vidim sa stomacinama i kako glume ludilo poubijao bi ih, ajde stariji panduri sto imaju stomak, ali ovi mladji likovi, tuga ih za gledati jos pogotovu ovi sa kursa, mada ove godine mislim da je zadnja godina u kamenici tako da ce od sada biti samo kursadzije...jednom prilikom vezbam ja u teretani i tu jedan lik sto je isao samnom u osnovnu sedi i gleda, a pandur-kursadzija i radim ja siroke zgibove i pita on koliko radimo u seriji, pa reko, po 10tak komada 4 serije ispred i 4 iza...reko, jeste vi tamo radili, a on, da da jesmo radili smo, pa reko koliko, pa ja sam mogao 3-4 uska zgiba...ja sam se odvalio od smeha i tuge i same pomisli da taj majmun treba da odrzava red i mir...mislim nemaju snage + vecina je retardirana, kazem, aj vecina momaka iz skole je ok, naprave od njih nesto, ali ovi sa kursa, pa do prekljuce je bio obicna klosarcina, a sada je kao neki zakon...pu, jebem ti miliciju i drzavu...

e isti su vala i nasi i njihovi panduri, a skroz si Kume u pravu.
gledam ove moje sto znam sto su otisli u pandure, kao red i zakon, slihtaju se nemilo i manji od makova zrna kod nadredjenih, a vamo.... ma licimuri  >:(
mada ima i po neki ok momak, ali samo poneki.
vozim ja motor pre neki dan i pita me jedan u prolazu sto ga poznam - gde ti kaciga, posle milicija kriva, zajebava, e reko stavicu kacigu kad ti registrujes motor. (lagano vozi neregistrovan vec mesec dana).
i tako...  >:(
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
kum
Gost
« Odgovor #7 poslato: Avgust 09, 2007, 09:07:16 pre podne »

Uuuu, teshke rechi Kume. Naj.bacesh, chim panduri nauche da surfaju netom.  ;D ;D ;D

hahaha  ;D ako ako, samo neka oni surfaju  ;D
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #6 poslato: Avgust 09, 2007, 09:04:53 pre podne »

Uuuu, teshke rechi Kume. Naj.bacesh, chim panduri nauche da surfaju netom.  ;D ;D ;D
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #5 poslato: Avgust 09, 2007, 07:17:14 pre podne »

ma ja sam mislio na ono "...Na njih je nasrnulo deset policajaca i 20 ljudi koji su bili ispred diskoteke. Policajci su im psovali „majku srbijansku“ i nazivali ih „p.... ma srbijanskim“, a pošto nisu uspeli da ih savladaju..." mislim znam ove likove iz grada, mislim ne znam ih sve, ali znam da dvojica drze neke dziu-dzicu klubove, a verovatno su i ostali u tome, ali opet 30 ljudi da ne moze da ih savlada, mislim jos 10 pandura medju tih 30 ljudi pa stvarno, koja je to milicija i zakon...po meni, 80% milicije bi dobilo otkaz, kad ih vidim sa stomacinama i kako glume ludilo poubijao bi ih, ajde stariji panduri sto imaju stomak, ali ovi mladji likovi, tuga ih za gledati jos pogotovu ovi sa kursa, mada ove godine mislim da je zadnja godina u kamenici tako da ce od sada biti samo kursadzije...jednom prilikom vezbam ja u teretani i tu jedan lik sto je isao samnom u osnovnu sedi i gleda, a pandur-kursadzija i radim ja siroke zgibove i pita on koliko radimo u seriji, pa reko, po 10tak komada 4 serije ispred i 4 iza...reko, jeste vi tamo radili, a on, da da jesmo radili smo, pa reko koliko, pa ja sam mogao 3-4 uska zgiba...ja sam se odvalio od smeha i tuge i same pomisli da taj majmun treba da odrzava red i mir...mislim nemaju snage + vecina je retardirana, kazem, aj vecina momaka iz skole je ok, naprave od njih nesto, ali ovi sa kursa, pa do prekljuce je bio obicna klosarcina, a sada je kao neki zakon...pu, jebem ti miliciju i drzavu...
« Poslednja izmena: Avgust 09, 2007, 08:05:45 pre podne od strane kum » Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #4 poslato: Avgust 08, 2007, 10:45:56 posle podne »

a mozda su momci iz srbije malo pravili nered? mislim da ja pravim s*anja i da me uhapse i ja bi rekao da nisam radio nista i da su me napali neki momci i da sam se samo branio...nisu ni ovi nasi cvecke 100%
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #3 poslato: Avgust 08, 2007, 05:33:01 posle podne »

pred zakonom je svejedno da li si se branio ili si napao... sledi ti prekrsajna za remecenje javnog reda i mira i spokojstva gradjana,dobijas obicno uslov i da platis kaznu... ako su povrede teske onda ide krivicna i obicno se zavrsava u prdekani do 6 meseci...
 
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
Genije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #2 poslato: Avgust 08, 2007, 02:36:12 posle podne »

Da ima imalo pravde pa svakom od ti crnogorskih pajkana po metaku celo  >:(
Najgore od svega je to sto jednostavno ne mozes vise dokazati ko se kako i skim potukao, da li su se oni uopste tukli ili branili. Sad se sve svodi na to kako policija kaze tako je. Strasno....nema pravde nigde!!!
Sačuvana
This is why they call it Bloodsport, kid !!!
kum
Gost
« Odgovor #1 poslato: Avgust 08, 2007, 07:36:25 pre podne »

BEOGRAD - Crnogorski sud odredio je jemstvo od 3.100 evra za svakog od pet mladića koji su posle tuče ispred budvanske diskoteke „Trokadero“ privedeni u zatvor u Spužu. Kako saznajemo od očevidaca koji su se zatekli na mestu dogaĂ°aja, crnogorska policija je mladiće iz Novog Sada i Odžaka teško pretukla, bez pravog povoda.

- U diskoteci „Trokadero“ u Budvi oni su se sporečkali sa nekim momcima iz Beograda i izašli iz diskoteke kako bi raspravili problem. ObezbeĂ°enje nije reagovalo u samoj diskoteci, već tek kada su izašli napolje. Jedan od radnika obezbeĂ°enja diskoteke krenuo je da udari jednog od mladića, a Damir Mihajlović, koji je inače majstor borilačkih veština, oborio ga je. Na njih je nasrnulo deset policajaca i 20 ljudi koji su bili ispred diskoteke. Policajci su im psovali „majku srbijansku“ i nazivali ih „p.... ma srbijanskim“, a pošto nisu uspeli da ih savladaju, jedan od njih je ispalio dva metka u vazduh. Mladići su pobegli, a policija je uspela da uhvati jednog od njih - kaže naš izvor. On navodi da je uhapšeni mladić pozvao svoje drugove telefonom da se naĂ°u i da im navodno ispriča kako se „proveo“ u policijskoj stanici. Kada su se našli u gradu, policija je iskoristila priliku da ih privede.

- Pedeset policajaca ih je tuklo nasred ulice, u prisustvu velikog broja ljudi. Odveli su ih u stanicu, gde su ih vezane premlatili i sve to snimali mobilnim telefonima - kaže naš izvor. On navodi i da je uhapšen jedan mladić koji nije ni bio ispred „Trokadera“, već je samo došao da čuje šta mu se desilo sa drugovima, kada ih je policija pohapsila. Mladići se trenutno nalaze u spuškom zatvoru, protiv dvojice su podnete krivične prijave zbog opiranja hapšenju i napada na službeno lice, dok je protiv ostalih podneta prekršajna prijava zbog remećenja javnog reda i mira.

Budvanska policija tada je saopštila da je uz krivičnu prijavu istražnom sudiji predala D. P, B. N, N. J. iz Novog Sada, D. M. iz Sremskih Karlovaca i D. M. iz Odžaka zbog osnovane sumnje da počinili krivična dela nasilničko ponašanje i napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti. U saopštenju budvanske policije navedeno je da su „oni u diskoteci „Trokadero“ nakon kraće prepirke nasrnuli na M. M. i M. D. iz Beograda i zadali im više udaraca rukama i nogama.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.