TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 05:05:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zabrinut, molim za savete i vasha mishljenja.  (Pročitano 10982 puta)
jojevta
Gost
« Odgovor #17 poslato: Mart 25, 2009, 02:46:00 posle podne »

kao sto rekoh sve ovo sto si naveo su suplementi,nema sanse da se tako nesto desi
uradi lepo hormonske analize,idi kod endokrinologa pa ces znati sta dalje
Sačuvana
Don Mikele
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #16 poslato: Mart 25, 2009, 02:41:53 posle podne »

Naravno da
ne zaludjujte previse,dojka je termin koji se koristi u medicini i kom muskraca i kod zena

prakticno nije moguce da si to povukao od strane bilo kog suplementa,jer da bi se tako nesto desilo potrebna je velika kolicina aromatizujuceg hormona
mislim da ako stvanro nisi nikad remetio svoj horomonalni status upotrebom nekih aas,a ako lazes lazes samo sebe
Naravno da se izraz dojka koristi i kod mushkaraca i kod zhena, ali to nije ovde tema. Druzhe ne bih lagao sebe, da sam koristio bilo shta od toga shto ti navodish( ja ne znam ni shta je to shto si me pitao da li sam koristio) ne bih ni otvarao ovde temu, rekao bih aha to je od toga i toga i zdravo... Mene bash zbog toga i brine shto znam da sam koristio samo suplemente a sad cu i da ti navedem sve shto sam koristio u zadnjih godinu dana: nano vapor, nitro tech, animal pak, animal cut, beta k, isocool, scf, take one, creakic, iso 93, pure muscle carbs, creapure. Eto to je sve. A u tom periodu kad sam prvi put napipao to pio sam samo beta k, isocool i scf.
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #15 poslato: Mart 25, 2009, 02:28:38 posle podne »

ne zaludjujte previse,dojka je termin koji se koristi u medicini i kom muskraca i kod zena

prakticno nije moguce da si to povukao od strane bilo kog suplementa,jer da bi se tako nesto desilo potrebna je velika kolicina aromatizujuceg hormona
mislim da ako stvanro nisi nikad remetio svoj horomonalni status upotrebom nekih aas,a ako lazes lazes samo sebe
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #14 poslato: Mart 25, 2009, 02:25:51 posle podne »

OK nemoj odmah da se ljutis,nemam losu nameru,...a i ja nisam drug nego drugarica ::) :D

Salu na stranu, u prvom postu sam eto nekako shvatila da su steroidi u pitanju a i povezala to jer je dosta ljudi koji ih u ovom sportu koriste.Eto izvini na izbrznoj pretpostavci
I kao sto rece Marko moze i od drugih stvari da dodje do toga i ocigledno je da si ti tome podlozan,jer ima zaista puno ljudi koji se ubijaju i od hemije i od svega a nemaju tih problema,a ima ljudi koji ni hemiju ni teg nisu videli u zivotu pa imaju tih problema.I to kao i sve je individualna stvar

Odi na www.yu-fitness.com/zanimljivosti/ginekomastija i tamo su fino objasnili ovu pojavu ginekomastije,a onda se lepo i sa strucnim lekarom pozabavi svojim problemom

Bice sve OK i izvestavaj nas kako stvari stoje
Sačuvana
Be Happy!!!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #13 poslato: Mart 25, 2009, 02:20:55 posle podne »

Dojka je valjda ona sta doji, znaci zenska...  :)
Ne razumem se previse u problem, ali svakako bih otisao kod endokriniloga, i da nije nista ozbiljnije bices mirne savesti
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #12 poslato: Mart 25, 2009, 02:13:59 posle podne »

Ako je istina da nisi koristio nista od aromatizujucih AAS,a zakacio si blagu gynecomastiu,onda treba traziti uzrok,posto AAS nisu jedinu uzrok nastanka
Trebao bi da odes kod endokrinologa,pre nego na svoju ruku pocnes da uzimas antiestrogene i blokatore estrogenskih receptora,da uradis kompletan hormonalni panel kako bi video sta se desava unutra.
Iako se ne nadam u njihovu strucnost previse,ali dobro uradi to po propisu sve da ti ne bude krivo
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #11 poslato: Mart 25, 2009, 02:10:15 posle podne »

Ima dosta slucajeva da organizam odreaguje na tribulus i njemu slicnim suplementima.Ti spadas u one koji su izuzetno osetljivi na tu vrstu hormonalnih promena.takodje ne adekvatna ishrana moze dovesti do ginekomastije.treba bi da uradis hormonalnu analizu.
Sačuvana
Don Mikele
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #10 poslato: Mart 25, 2009, 02:06:06 posle podne »

8) 8) 8)

Molim te da obratis paznju gde postavljas koju temu :)

A to sto ti se pojavilo nema veze sa ovim saplementima :)


Izvinjavam se, sledeci put cu povesti rachuna gde postavljam temu. A to shto mi se pojavilo mora da ima vezu sa nekim od suplremenata jer ja nishta osim toga i ne koristim.
Sačuvana
Don Mikele
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #9 poslato: Mart 25, 2009, 02:02:46 posle podne »

Neopreznost i neupucenost je uvek bila problem kod koristenja steroida...
Treba se dobro uputiti o njima i o svemu sto moze da se desi,pa ako se odlucite na taj korak,onda brate budite pametni,uzimajte adekvatnu zastitu ,antiestrogene i sve to sto bi sprecilo ovakve negativne pojave
Marko ti je sve fino objasnio,i sad kad se to vec desilo budi disciplinovan i obazriv,nemoj se sa tim igrati,i obrati se strucnom lekaru za pomoc.Prvo zato sto je to zdravstveni problem,ali sa druge strane grudi kod ljudi sa ginekomastijom uopste ne izgledaju lepo niti muzevno

Druzhe sve jo to ispravno shto si ti napisao, kazhem ti samo da nikad nisam koristio steroide u zhivotu. Dolazim do zakljuchka da sam ga morao uzeti u nekom od suplemenata tj. verovatno je brta k pojachan nekim anabolikom. To je moje mishljenje, drugachije ne znam kako da objasnim stereoide u mom organizmu.
Sačuvana
Don Mikele
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #8 poslato: Mart 25, 2009, 01:55:21 posle podne »

I nisi zensko, aman, kakva dojka :D
Ne znam shta ti je smeshno, izraz dojka se koristi i kod mushkaraca i kod zhena?
Sačuvana
Don Mikele
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #7 poslato: Mart 25, 2009, 01:53:01 posle podne »

To sto su ti nasli je ginekomastija,nastaje nakon koriscenja testosterona i usled toga dolazi do skoka estrogena koji izaziva pojvu zenskih grudi i obicno to mesto postaje bolno.Neko je vise neko manje osetliv na estrogen.Kako leciti ovo stanje?
Nikako nije pametno naglo prekidati sa kurom jer moze dovesti do jos veceg skoka estrogena,a sve zavisi i od vrste aas koje si koristio.Uzmi u apoteci nolvadex ili tamoxifen (to je drugi naziv),to je antiestrogen i koristi se 2x dnevno ujutru i uvece po jedna.
Jaca opcija je arimidex ali dosta skup.
U gorim slucajevima vrsi se i hirursko uklanjanje.U svakom slucaju obrati se nekom strucnom lekaru da ti prepise terapiju.Ovo sto sam ti ja naveo su iskustva ljudi iz bb.
Zahvaljujem.
Sačuvana
Don Mikele
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #6 poslato: Mart 25, 2009, 01:51:46 posle podne »

Samo da kazhem da nikad u zhivotu nisam ni probao neki steroid, anabolik, a kamoli koristio tako neshto. Uvek sam se drzhao prirodnih suplemenata zato sam i neprijatno iznenadjen ovim rezultatom.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #5 poslato: Mart 25, 2009, 12:15:28 posle podne »

Neopreznost i neupucenost je uvek bila problem kod koristenja steroida...
Treba se dobro uputiti o njima i o svemu sto moze da se desi,pa ako se odlucite na taj korak,onda brate budite pametni,uzimajte adekvatnu zastitu ,antiestrogene i sve to sto bi sprecilo ovakve negativne pojave
Marko ti je sve fino objasnio,i sad kad se to vec desilo budi disciplinovan i obazriv,nemoj se sa tim igrati,i obrati se strucnom lekaru za pomoc.Prvo zato sto je to zdravstveni problem,ali sa druge strane grudi kod ljudi sa ginekomastijom uopste ne izgledaju lepo niti muzevno
Sačuvana
Be Happy!!!
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #4 poslato: Mart 25, 2009, 11:25:23 pre podne »

I nisi zensko, aman, kakva dojka :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Mart 25, 2009, 10:34:47 pre podne »

To sto su ti nasli je ginekomastija,nastaje nakon koriscenja testosterona i usled toga dolazi do skoka estrogena koji izaziva pojvu zenskih grudi i obicno to mesto postaje bolno.Neko je vise neko manje osetliv na estrogen.Kako leciti ovo stanje?
Nikako nije pametno naglo prekidati sa kurom jer moze dovesti do jos veceg skoka estrogena,a sve zavisi i od vrste aas koje si koristio.Uzmi u apoteci nolvadex ili tamoxifen (to je drugi naziv),to je antiestrogen i koristi se 2x dnevno ujutru i uvece po jedna.
Jaca opcija je arimidex ali dosta skup.
U gorim slucajevima vrsi se i hirursko uklanjanje.U svakom slucaju obrati se nekom strucnom lekaru da ti prepise terapiju.Ovo sto sam ti ja naveo su iskustva ljudi iz bb.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 17 upita.