TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396551 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 29, 2024, 02:25:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mr.O top 6  (Pročitano 3672 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #17 poslato: April 02, 2009, 06:30:11 posle podne »

Ne udaram ja kontru,mene je uvredilo to sto u poslednje vreme svi pricaju kako "crnci vladaju",kao dosli su iz Afrike i sad su nas preuzeli,prokletnici...


pa ni Obama nije crnac covek neg melez,kada ja gledam on je crnji od mene i ima vise crne krvi jel,a kada ga gleda neko iz Etiopije za njega je Obama cist belac...tako da tamnoputi vladaju ako cemo vec tako,jedan od razloga zasto su britanci onako odvratni,kada nemaju "sveze" krvi iz vana....


no dosta o tome,ima jos vremena do big o. sumljam da ce svi oni hteti da izadju jer politika je to a svi hoce prvo mesto...muscletech dobija pa sad najbolje im je da potpisuju s  njima povecace sanse ;D

I ko je sad rasista? :D Salim se malo rekla sam da necu vise u to da ulazim,a i mi nismo napadali crnce vec ih hvalili ali nema veze ::)

Ali se slazem sa tobom da je sport,pa i ovaj koji mi volimo,postao jedan veliki biznis i cista politika,ali eto opet iscekujes svaku Olimpiu i sva ta takmicenja sa nestrpljenjem,zanimljivo ti bude da sve to pratis,kao i kad igras kladionicu a znas da su sve utakmice dogovorene i namestene :D


Goranco proglasise nas za glavne rasiste,na lomacu ce da nas bace :D :D :D
Sačuvana
Be Happy!!!
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #16 poslato: April 02, 2009, 06:18:25 posle podne »

E pa onda sam se ja pogresno izrazio ne vladaju crnci nego TAMNOPUTI.evo ispravio sam i nema zablude
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #15 poslato: April 02, 2009, 06:11:04 posle podne »

Ne udaram ja kontru,mene je uvredilo to sto u poslednje vreme svi pricaju kako "crnci vladaju",kao dosli su iz Afrike i sad su nas preuzeli,prokletnici...


pa ni Obama nije crnac covek neg melez,kada ja gledam on je crnji od mene i ima vise crne krvi jel,a kada ga gleda neko iz Etiopije za njega je Obama cist belac...tako da tamnoputi vladaju ako cemo vec tako,jedan od razloga zasto su britanci onako odvratni,kada nemaju "sveze" krvi iz vana....


no dosta o tome,ima jos vremena do big o. sumljam da ce svi oni hteti da izadju jer politika je to a svi hoce prvo mesto...muscletech dobija pa sad najbolje im je da potpisuju s  njima povecace sanse ;D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #14 poslato: April 02, 2009, 06:04:36 posle podne »

Pa ti ne znas Filipe,ja ne znam da citam covece,diktiram jednom crncetu da pise umesto mene ;)...Sta je to knjiga??? :D :D :D

A kolegu moram da hvalim kad je zasluzio :D,a i hvalim svakog ko je to zasluzio,procitaj i svoju temu slobodno

Slusaj,ovde stavljam tacku jer ne zelim da se raspravljam sa tobom.Ja cenim sve sto ti znas,koliko si informisan i sve to,i sad ti najiskrenije kazem da je super kad se neko toliko detaljno posveti necemu cime se bavi...ali me covece izludi sto ti uvek imas zelju da nadjes dlaku u jajetu i udaris kontru svakome pa me to eto po nekad iznervira...
Ova tema uopste nije postavljena da bi se vodila rasprava o tome sta su crnci vec iz drugih razloga...cak i zabave radi


I ne zelim da se raspravljam zaista,kazem sve je OK i nema potrebe da se vredjas jer se ni ja ne vredjam

A sto se rasizma tice,meni su trenutno ti crnci gotivni i eto medju favoritima a inace omiljeni bilder svih vermena mi je Dorian tako da se ne smatram rasistom nikako

Sačuvana
Be Happy!!!
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #13 poslato: April 02, 2009, 06:03:49 posle podne »

Koj bre rasizam sta lupetatee ja sam reko da su medju 6 najboljih 4 crnca a dal su im ocevi belci nemci francuzi ili kinezi neinteresuje me!
Niti imam neisto protiv bilo koje rase,a ti hans nemoj da vredjas jer ti niko nista licno nije reko ruzno ili pogrubno!!!
A to sto je moja draga kolegenica na mojoj strani je zato sto deli ovo misljenje samnom a kad joj se nesto nesvidja ona bez dlaka na jeziku mi kaze i zameri na sta se neljutimo jedno na drugo.
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #12 poslato: April 02, 2009, 05:50:30 posle podne »

Slazem se sa Ficom, cini mi se da u zadnje vrijeme ima mnogo rasizma po forumu
Sačuvana
two more...no matter what...!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #11 poslato: April 02, 2009, 05:46:51 posle podne »

Neverujem da je 38% jel imas neki tacniji podatak o njihovom DNK?


ne verujes?kakva je to izjava?pa ja te nista ne ubedjujem,mozes uvek sve sam naci,mozes i cistom logikom svatiti neke stvari...

pa imas sve na netu :D


pa samo pogledaj lupam ove crne afrikance koji su jos u plemenima,pogledaj konfiguracije njihovog tela,facu itd. i pogledaj "crnce" po Evropi i Americi,ustvari secam se da je bilo objavljeno da oko 20% "crnaca" ima vise belih predaka no crnih :)


mislim sta je vama cudno :D pa valjda svatate da sto je genetic pool veci,samim tim se dobija vishe dobrih rezultata



Nista mi ne shvatamo,moraces jos malo da nas edukujes,posto mi nemamo vremena bas po ceo dan da sedimo za compom i ganjamo da li su crnci stvarno crni ili ne i pronalazimo njihove cukun cukun dede,ti si tu da nas prosvetlis i razresis te misterije...
Meni su oni gotivni kakvog god da su porekla i krvi,i samo ih vidi na ovom snimku pravi showmani svi do jednog,a tebi niko ne moze da zabrani da imas drugo misljenje niti da te ubedjuje


pa vi ste toliko zatucani da ja nemma reci :D CITAJTE KNJIGE nemorate sedeti z akompom,niti da me vredjas :D no vrati se ti pohvaljivanju svog kolege,to najbolje radis ;)    i da,naravno da cu da pametujem ako imam FAKTE iza svojih tvrdnji necu pricati u prazno a vi ne morate citati :)
« Poslednja izmena: April 02, 2009, 05:49:03 posle podne od strane TeH FiLiP » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10 poslato: April 02, 2009, 05:45:23 posle podne »

Ma sta se palis i pricas neke nebuloze i ides iz krajnosti u krajnost,dal su oni melezari ili ne to je nebitno  oni su crnci koji su zavladali Mr.O !

ne budi rasista covece,i ne ispoljavaj svoje frustracije sto mesani geni vladaju svetskim sportom ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #9 poslato: April 02, 2009, 05:13:11 posle podne »

Neverujem da je 38% jel imas neki tacniji podatak o njihovom DNK?


ne verujes?kakva je to izjava?pa ja te nista ne ubedjujem,mozes uvek sve sam naci,mozes i cistom logikom svatiti neke stvari...

pa imas sve na netu :D


pa samo pogledaj lupam ove crne afrikance koji su jos u plemenima,pogledaj konfiguracije njihovog tela,facu itd. i pogledaj "crnce" po Evropi i Americi,ustvari secam se da je bilo objavljeno da oko 20% "crnaca" ima vise belih predaka no crnih :)


mislim sta je vama cudno :D pa valjda svatate da sto je genetic pool veci,samim tim se dobija vishe dobrih rezultata



Nista mi ne shvatamo,moraces jos malo da nas edukujes,posto mi nemamo vremena bas po ceo dan da sedimo za compom i ganjamo da li su crnci stvarno crni ili ne i pronalazimo njihove cukun cukun dede,ti si tu da nas prosvetlis i razresis te misterije...
Meni su oni gotivni kakvog god da su porekla i krvi,i samo ih vidi na ovom snimku pravi showmani svi do jednog,a tebi niko ne moze da zabrani da imas drugo misljenje niti da te ubedjuje
Sačuvana
Be Happy!!!
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #8 poslato: April 02, 2009, 04:56:22 posle podne »

Ma sta se palis i pricas neke nebuloze i ides iz krajnosti u krajnost,dal su oni melezari ili ne to je nebitno  oni su crnci koji su zavladali Mr.O !
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: April 02, 2009, 04:26:49 posle podne »

Neverujem da je 38% jel imas neki tacniji podatak o njihovom DNK?


ne verujes?kakva je to izjava?pa ja te nista ne ubedjujem,mozes uvek sve sam naci,mozes i cistom logikom svatiti neke stvari...

pa imas sve na netu :D


pa samo pogledaj lupam ove crne afrikance koji su jos u plemenima,pogledaj konfiguracije njihovog tela,facu itd. i pogledaj "crnce" po Evropi i Americi,ustvari secam se da je bilo objavljeno da oko 20% "crnaca" ima vise belih predaka no crnih :)


mislim sta je vama cudno :D pa valjda svatate da sto je genetic pool veci,samim tim se dobija vishe dobrih rezultata

Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #6 poslato: April 02, 2009, 01:18:06 posle podne »

Neverujem da je 38% jel imas neki tacniji podatak o njihovom DNK?
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #5 poslato: April 02, 2009, 08:28:17 pre podne »

Bravo,bravo nisam ni sumljala da neces naci makar nesto da nekog ispravis,pomislio bi covek da ti je to postala dusevna hrana  :D Filipa za predsednika :D :D :D

Sve u svemu,ovi melezi sa preko 38% bele krvi koji nisu cisti crnci,su zaista face i lezi im sve ovo :D :D :D

Jel ti je sad srce na mestu?
Sačuvana
Be Happy!!!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #4 poslato: April 01, 2009, 04:29:48 posle podne »

pa kao prvo svaki od tih "crnaca" (tacniji izraz je meleza jer niko vise nije CIST crnac genetski) ima preko 38% bele krvi(prosek za crnce u USA) tj ljudi koji danas vladaju sportom su mesanci jer se iz takvog genetskog bazena dobija najbolji rezultat.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #3 poslato: April 01, 2009, 10:55:19 pre podne »

Rodjeni za taaj poziv!!!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 18 upita.